Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
W końcu obejrzałem film "King Richard". Jak dla mnie fajny film. Historię znam ale warto było obejrzeć. [emoji106]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem na C+ Kryzys jest to fil oparty na faktach dotyczący wprowadzenia leku przeciwbólowego na rynek, według mnie warto obejrzeć, aby zobaczyć jak duże koncerny nie liczą się z obywatelami, gdzie wchodzi w grę olbrzymia kasa, bez względu na konsekwencje jakie poczynia dane lekarstwo na uzależnienie jak i na wzrost śmiertelności.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Oprócz See i Fundacji,ładnie wyglądają też (kolejność przypadkowa) :

Dr Mózg
Twoja ewolucja
Mały świat
Witaj, Jack! (mój ulubiony :lol:)
W obronie syna
Innowacyjne domy
Hala
Dickinson

Myślę,że taki obraz może spodobać się Bipowi,bo jest czysty (ale i nie ma zbytniego mydła) ;)

Przeglądne listę:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na HBO film o najlepszych siostrach w tenisa ziemnego, warto luknąć.. zapracowały na co mają w chwili obecnej..
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Lady Gaga już pokazała co potrafi w "Narodziny Gwiazdy". Wiele osób zaczęły na nią inaczej patrzeć.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak na kogoś kogo złapano z ulicy do filmu to L. G zagrała dobrze w NG, a w Guccim jeszcze lepiej.. :bober:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
To co ? Mówicie,że taki dobry ten "Reacher" ? ;)

Obejrzałem, doopy nie urywa. Można luknąć, w tym wydaniu pan major to kawał chłopa.

Z inne beczki. Jeżeli ktoś oglądał serial Yellowstone

https://www.filmweb.pl/serial/Yellowstone-2018-799265

To warto zobaczyć 1883
https://www.filmweb.pl/serial/1883-2021-10005323
Ten serial opowiada historię rodziny Johna Duttona w czasie osiedlania się na tzw. Dzikim Zachodzie. Pomijając kilka niedociągnięć i trochę dziwnych zachowań (nie będę zdradzał fabuły) to fajny serial. Taki western w dobrym wydaniu.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
"Reacher". Tak jak ja nie oglądam seriali to na ten się skusiłem. Tak dla porównania. W sumie jedno i drugie spoko. Nie żałuję.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Diuna grała grubo w IMAX,dla niektórych aż za bardzo...
Posłuchamy ryków dinusiów ;)
[youtube]UtxAPXT4174[/youtube]
 
Do góry