Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Active member
Bez reklam
No coz stwierdzilem, ze poprzednie zdjecie moze nie przystawac do wartosci wyznawanych przez innych uzytkownikow czy regulaminowi, tak wiec wyjasniem, ze AKTUALNE ZDJECIE PRZEDSTAWIA KROPLE WODY (w centrum kadru, zas reszta to tlo).

P.S
Piramida.A moze wolisz zółwika? ;)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tylko u mnie z piciem słabo :- )

Jak mozna byc Polakiem i nie pic...

U mnie ostatnio z %% tez slabo bo kurna strzelnica tylko w weekend otwarta a na kacu nie wpuszcza :)

Buba ty PODGLADACZU jeden :) Spod recznika foty cykac. Jeszcze cie zlapia :p

@Buba ty lepiej jakies tanie kontenery ogarnic od azjatow, masakra co to sie robi... Ludzie mysleli ze juz jest drogo a to dopiero zaczyna
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Buba ty PODGLADACZU jeden :) Spod recznika foty cykac. Jeszcze cie zlapia :p
lolo.
:lol::lol::lol:
Taaa, "spod recznika", Z lotu "ptaka" jeszcze ;)

@Buba ty lepiej jakies tanie kontenery ogarnic od azjatow, masakra co to sie robi... Ludzie mysleli ze juz jest drogo a to dopiero zaczyna

Stal zaczyna taniec, inne rzeczy też, badz cierpliwy.


Piramida. mam sporo zolwikow, ale albo przydlugie i nudne, albo za prywatne na siec. Zdazaja sie tez w dobrym towarzystwie i w ruchu wygladaja apetycznie, ale moge dac tylko bezpluciowe przebitki. ;)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
lolo.


Stal zaczyna taniec, inne rzeczy też, badz cierpliwy.

][/url]

Kontenery nadal w gore, plus nowe cla od tego miesiaca.

A cierpliwy bede, jeszcze dobry tydzien roboty i wysylaja mnie na urlop 30 dni ^^^ Moj drugi w zyciu urlop (3 lata temu mialem 10 dni wolnego xD), co ja bede robil?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kontenery nadal w gore, plus nowe cla od tego miesiaca.

A cierpliwy bede, jeszcze dobry tydzien roboty i wysylaja mnie na urlop 30 dni ^^^ Moj drugi w zyciu urlop (3 lata temu mialem 10 dni wolnego xD), co ja bede robil?

Współczuję, ja bym tak nie potrafił pracować, ażeby nie mieć urlopu.. i to 26 dni mam na myśli, ale ważne że teraz masz i coś możesz zrobić, bo spędzać czas na oglądaniu tv to lekko mówiąc średni pomysł.. dobrego urlopu życzę.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ciche Miejsce 2. Dla mnie super. Może zakończenie mogłoby być inne, ale polecam gatunek. Szybko zleciało. [emoji106]
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Obejrzałem serial Katla na netflix, powiem krótko jest bardzo dobry. Mroczny, bez fajerwerków, cały czas trzyma poziom, do samego końca tak naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć co będzie.. Gorąco polecam.
 

bokciu

Banned
Obejrzałem serial Katla na netflix, powiem krótko jest bardzo dobry. Mroczny, bez fajerwerków, cały czas trzyma poziom, do samego końca tak naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć co będzie.. Gorąco polecam.

Dobry serial, to prawda. Surowy i ponury klimat Islandii, ich wierzenia, legendy i kultura. Takie bardziej psychologiczne s/f, zmuszające do refleksji.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
' The Ice Road'. Film nawet, nawet. Można śmiało obejrzeć. Ale w paru scenach widać, że nisko budżetowy musiał być.

Szczerze mówiąc, dawno nie widziałem takiego gniota.
Pomijam już absurdy, ale jakość efektów, to poziom podwórkowy. Film jako zapchajdziura, nic więcej.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Szczerze mówiąc, dawno nie widziałem takiego gniota.

Pomijam już absurdy, ale jakość efektów, to poziom podwórkowy. Film jako zapchajdziura, nic więcej.
Czyli krótko mówiąc film nie dla Ciebie [emoji6]
Zapewne korzystasz z seriali w większości.[emoji848]
Mi tam za reklamę nikt nie chce płacić, ale na 5 może 6 filmów które oglądam w tygodniu to trafiam na większe gnioty. Niektóre oglądam 20, 30min tylko i wyłączam. [emoji849]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dlaczego nie dla mnie, lubię takie filmy.
Zresztą myślę, że temat dla każdego, gdyby nie żenujące wręcz połączenie archaicznie wyglądających efektów w połączeniu z równie idiotycznymi skutkami. Te zapadające się ciężarówki, ta lina na nodze, błagam... gość zjadł zęby na transporcie i wplątał nogę w linę. Nie chce mi się nawet komentować reszty idiotyzmów. Szkoda Liama Neesona na takie gnioty. Bardzo podobny do poziomu "Rekinado", ale ten przez swój kicz, stał się już kultowym ; )

Zobacz na Epicentrum, niby nic, a kilka klas wyżej (pomijając audio które wymiata). Podobnie Żywioł z Wahlbergiem, ale tutaj już zupełnie inny poziom.

Btw. Co to za filmy oglądasz, że masz ich 5-6 tygodniowo?
Ja nic ostatnio ciekawego na horyzoncie nie widzę i faktycznie, jak już to lecę z kilkoma serialami.

Młody Armanig :grin:

Dawać, bo posucha straszna ; )
 
Ostatnia edycja:
Do góry