Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Raz się żyje, niby tyłka nie urywa, ale jak ma się chwilkę można obejrzeć... CH. Theron świetnie wygląda :)
 

wucash

Active member
Bez reklam
The Mule - bardzo lubię Eatswooda jako reżysera i jego filmy ale tym razem mimo, że sama historia ciekawa to czegoś zabrakło. Film nie jest zły ale chyba najsłabszy w jego dorobku.
The Highwayman - nie powinienem może jeszcze oceniać bo zasnąłem pod koniec :D miałem wrażenie, że ten film trwa 4 godziny i nie da się go skończyć, strasznie woooolno się to wszystko dzieje. Główne role na poziomie ze wskazaniem na Woodiego.
Ktoś patrzył na 4 sezon Gomorry? :D kusi ale poczekam na wszystkie odcinki :p
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Panowie, proszę powstrzymać się od dodawania drastycznych scen, wycinków filmów w którym ktoś kogoś kilim etc. - wytyczne google.
 

bokciu

Banned
Buhahah...Obawiam się, że większość trailerów filmowych, weźmie w łeb
:D Widzę, że wdrażamy w życie ACTA2, czyli uskuteczniamy rychły upadek wolnego internetu. Dopuszczalne będą jedynie wszelakie formy promujące homoseksualizm, masturbujące się dzieci oraz rodziny jednopłciowe...No i oczywiście każda forma filosemityzmu.
 

wucash

Active member
Bez reklam
ja odniosłem, wrażenie że tutaj temat potraktowany jest na poważnie w przeciwieństwie do SS gdzie potencjał Jareda Leto został zaprzepaszczony... mam nadzieję, że Joaquin wniesie powiew świeżości ;-)
zobaczymy za pół roku
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra,koniec żartów ;)
D3YQvj-WAAASAlt.jpg:large
 
Do góry