Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Każdy będzie miał ten projektor z obecnych którzy posiadają projektory FHD bo kiedyś spadnie do cen akceptowalnych - nie ma innego wyjścia.. może te najlepsze nie będą kosztować 10 tysi ale myślę że około od 15 tysi będzie można je kupić - a czas pokaże..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobre, dobre.
Chociaż ja już go co raz mnie lubię, a w zasadzie to nie przepadam.
Te wszystkie Piraty czy ostatni z których oglądałem Bezwstydny Mortdecai, to nie dla mnie. Irytują mnie już te jego miny.
 

pantomima

Banned
Gosc ma potencjal i przewaznie gra dobrze, wypada swietnie , ale ostatnio za duzo przygody/fantazji w tym wszystkim .
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Teraz odniosę się do projektorów 4k itp.. zgadzam sie z Bubciem bo sprawa jest bardzo prosta jakiś czas temu jeszcze było dużo rozmowy na temat kupowania tv 4k, a tv fhd w chwili obecnej gdzie te tv są już bardzo zbliżone do cen tv fhd temat prawie zanika, bo każdy prawie kupuje tv 4k.
Z projektorami jest podobnie w chwili obecnej taki projektor kosztuje tyle co przyzwoity samochód więc mało kogo stać na taką "zabawkę" i temat oczywiście się powtarza ze o ile taki projektor daje więcej radości.. w stosunku do projektora fhd... który również daje dobra jakość ale.. jeśli ktoś dzisiaj zarabia powiedzmy 20-30 tys miesięcznie i lubi filmy a do tego jeszcze chce zrobić sobie salę kinową w domu to on będzie się zastanawiał o ile procent ma lepsza jakość na projektorze 4k w
stosunku do projektora fhd ????? Bez jaj.... idzie i kupuje taki projektor... i nie rozwala tematu na x części w stosunku do osoby która dzisiaj już ma projektor fhd u siebie w mieszkaniu/ domu, a zarabia powiedzmy 4-5 tys netto.. dla takiego kogoś wydać na projektor powiedzmy 40-50 tys zl plus inne pochodne rzeczy które by musiał wymienić , a nie wspominając o remoncie to jest zupełnie inna bajka.
Lolek.
Zeby to bylo takie proste.
Niestety w przypadku projektora pracujacego w trybie UHD HDR, mozna zapomniec o slynnych superczerniach, nawet jesli nosi on plakietke JVC, chocbys go uzywal w jaskini Batmana. Ale to taka ciekawostka. Poza tym nie wiadomo jak to kalibrowac, ani ustawiac. HDR w projektorach domowych to bajki dla rozpuszczonych dzieci.
A teraz cos na weselsza nute - porownanie DVD vs BD jakie mi ostatnio wpadlo w oko. Polecam oblookac wszystkie zdjecia :)

Sabrina : Screenshot Comparison

Ja się zastanawiam właśnie czy ten film obejrzeć dzisiaj czy też Makbeta... może losowanko zrobię :)
Znajac Twoje preferewncje ostrzegam, ze najnowszy Macbet Ci sie nie spodaoba, tzn mozesz nie wysiedziec. Chyba ze sie do niego nastroisz. lolkiem Bubbleguma, czy calodzinenna offroadowa jazda z finiszowym, 3km biegiem w blocku, do najblizszego traktora. Tak z marszu, po niedzielnym obiadku, to nie dasz rady wytrzymac do konca.,,.
pierszej polowy ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
co to ma być ? Ja w analogowej tv mam lepszy obraz jak ten niby z dvd...
nie daje wiary w ten link nawet w 5%

Dyskutuj z Piramida.
Ostatnio to jest Jego ulubiona strona, obok capsoholics. ;)
Wyjasnienie jest proste. DVD jest stary, a remaster BD jest nowy. Powodem zamieszczenia przeze mnie linku, nie jest chec manipulacji, a zainteresowanie portalami porownawnujacymi wydania. Sam emu mozna znalezc interesujace, czy bardziej pasujace do wczesniejszej dyskusji przyklady.
Nalezy tylko pamietac, ze obraz na zrzucie ekranowym, a obraz w ruchu, to 2 rozne pary kaloszy.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
To ja mam dziesiąt filmów na dvd ale takie obrazu to nie widziałem na żadnym .. chyba że ktoś ma filmy na dvd z lat 60.... No ale skoro Mojżesz miał swoja kolekcję dvd to może inni mają :D

albo jak podłącze dvd pod starego rubina tylko jakim kablem ? to taki obraz będzie
 

pantomima

Banned
Ja wlasnie ogladam serial "Mlody Papiez ", odcinek 10ty(jak dla mnie o czym juz wspominalem , serial Bomba!).
Ty z kolei kiedys wspominales o sytuacji w serialu gdziesz Pius XIII kazal wskazac na globusie pewnemu kardynalowi (oskarzonemu o pedofilie) miejsce zsylki...
Tak sie zastanawiam i nie mam pojecia Lolek, jak Ty ogladales ten serial i gdzie , bo ow sytuacja ma wlasnie dopiero miejsce w 10 odcinku :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry