Nowości Harman Kardon

chromus

New member
Na początku września wchodzi do sprzedaży (to już potwierdzone) Harman Kardon 247, ma HDMI w wersji 1.1 i skalowanie do 720p. Niestety doczytałem że syngał 1080p jedynie przepuszcza. Obecny odtwarzacz DVD47 skaluje obraz też tylko do 1080i. Na stronie amerykańskiej jest już DVD48 który skaluje obraz do 1080p. Niestety w europie go jeszcze nie ma. Polski dystrybutor też jeszcze nic nie wie o wprowadzeniu tego modelu. Czy ktoś wie coś na ten temat ?
 

Deimos

Banned
Witaj, prawda jest taka, że HK zawsze spóźniał się z nowinkami technologicznymi, szanująca się firma nie proponuje już HDMI tylko w wersji1.1 i to jeszcze jako nowość:(
Ale jak juz bardzo się "podpaliłeś" na DVD48 to pozostaje Ci tylko cierpliwie czekać, aż dojdzie do Europy:( Pozdrawiam
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Cambridgeaudio nie ma 1,3 jest blee...
Yamaha nie ma 1,3 jest blee...
Panasonic nie ma 1,3 jest blee...
Arcam nie ma 1,3 jest blee...
Nad nie ma 1,3 jest blee...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
widać często marketing bierze górę nad rozsądkiem. Modele z HDMI 1,1 - nic nie tracą na swojej jakości
 

chromus

New member
Na 1.3 mi nie zależy. Zależy mi tylko na tym żeby sprzęt skalował do 1080p. W zasadzie nie wiem czy ma to znaczenie dla mnie. Wyświetlacz to będzie 46" i oglądany będzie z odległości około 5 metrów. Panowie specjaliści, czy upierać się nad skalowaniem do 1080p, czy brać 1080i czyli takie jakie ma DVD47. Zastawiałem się nad Denonem, ale bardziej podoba mi się Harman Kardon.
 

chromus

New member
Myślę że nie będę oryginalny :D SHARP 46XL/XD albo PIONEER 8 generacji. Wszystko zależy od gotówki. Oba są 1080p dlatego tak chciałem mieć w DVD skalowanie do 1080p.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Musisz zacząć od zakupu telewizora, w wypadku Sharpa (FullHD) 1080i lub 1080p będzie Ci potrzebne, kupując np. PDP-508XD wystarczy jej 720p :)
Całkiem co innego jak siekniesz PDP-LX508D.
Pozdro.
 
Do góry