Nowości Cyfry+i jej perspektywy rozwoju

Animal

New member
Nowoscią może być to że jest duża szansa na znaczny przyrost transporterów po TPS/Canal+ France/który defitywnie przenosi się z HB na Astrę za Parabola.cz i Sat kurier a to daje możliwosi znacznego rozszeżenia oferty,rozwój HD i poprawe jakości nadawania.
 

torsen

New member
Nie liczylbym na to, ze C+ pojdzie ostro! Jak zwykle wezma minimum tak by zaspokoic bierzace potrzeby platformy z lekkim zapasem. Czyli rewolucji sie nie spodziewam. Wiadomo tez, ze zapotrzebowanie na transpondery eutelsatu wsrod nadawcow jest wielkie - powinni zorganizowac licytacje to wiecej wycisna $ ;-)
Moze byc tak, ze gdy w przyszkosci pojawi sie jakas nowosc u konkurencji to C+ moze ocknac sie z "reka w nocniku" jak to jest obecnie po starcie N.
 

Animal

New member
Od najbliższego poniedziałku powinien ruszyć/testowo na HB tr 81/ nowy kanał HBO Comedy,który oficjalnie w ofercie Cyfry ma się pojawić 1.o2.Pozdrowienia
 

Animal

New member
Z forum niemieckiego nadał Stefan : > Cyfra+ mit drei neuen Programmen
(sh) Die polnische Pay-TV Plattform Cyfra+ ist weiter auf Expanionskurs.
Bis spaetestens 2008 sollen Sci Fi, 13th Street und Studio Universal ueber die Bezahlfernsehplattform zu sehen sein. Aber auch in der Tschechischen Republik, Portugal, Russland und anderen Staaten ist ein Sendestart der drei NBC Universal-Kanaele im Laufe der kommenden Monate vorgesehen.Żródło http://forum.transponder-news.de/showthread.php?t=8662 .Więc wszystko wskazuje że oferta C+ wkrótce sie powiększy jak nic to nicale jak już to coś. Pozdrowienia
 

remigiusz

Member
czy ktoś mógłby mi podać namiary na TCM ? - przy zmianie softu w ferdku
zainstalowała mi się nowa lista programów , ale niestety już bez TCM , a na żadnym transporderze go nie widzę.

już znalazłem, transporder 13, nie wiem dlaczego wcześniej nie chciał mi tego wgrać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Goliat

New member
Bez reklam
No a ja na konkurencyjnym :D forum poczytałem o przetargu Orange Extraklasy na transmisję z 1 ligi i uważam że jeżeli Cyfra przegra to straci tylu klientów że nawet strach myśleć :D .
Sam już przymierzam się czy swojego Mediasata wyrzucić wtedy z beckendu czy z forhendu :rolleyes:
Bo trzeba przyznać że z tą fatalną jakością sygnału wtedy będą skazani na porażkę (no i te ceny :( )....... jeżeli wygra "N" no to wtedy mój Boże ......czas na zmiany!!!!
Pozdrawiam.
P.S.dla Adminów (szczególnie ar2 to fakty i nie chcę podpaść ;) )
 
Do góry