Nowości: Canal+ 16/9 i Canal+ Sport HD

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Canal+ wprowadza zmiany wśród swoich kanałów premium. Już niedługo pojawi się kanał nadający w filmy w wysokiej rozdzielczości, a już teraz Canal+ Film nadaje filmy wyłącznie w formacie panoramicznym.

Canal+ Film lub też Canal+ 16/9 (którego logo praktycznie cały czas widoczne jest na ekranie) nadaje od kilku dni. W planach było uruchomienie 100-procentowej emisji w formacie panoramicznym wraz z początkiem grudnia. Przypomnijmy, że jest to pierwszy tego typu kanał w Polsce.

Nowy podział kanalów premium należących do Canal+ ma więc wyglądać następująco:
- Canal+
- Canal+ Film (16/9)
- Canal+ Sport
- Canal+ Sport 2
- Canal+ Sport HD

Wszystkie wymienione kanały dostępne są w Cyfrze+ oraz w wybranych sieciach kablowych. Canal+ Sport HD na razie dostępny będzie wyłącznie na satelicie.


media2
 

stereoman

New member
Tomek Koko napisał:
Canal+ wprowadza zmiany wśród swoich kanałów premium. Już niedługo pojawi się kanał nadający w filmy w wysokiej rozdzielczości, a już teraz Canal+ Film nadaje filmy wyłącznie w formacie panoramicznym.

Canal+ Film lub też Canal+ 16/9 (którego logo praktycznie cały czas widoczne jest na ekranie) nadaje od kilku dni. W planach było uruchomienie 100-procentowej emisji w formacie panoramicznym wraz z początkiem grudnia. Przypomnijmy, że jest to pierwszy tego typu kanał w Polsce.

Nowy podział kanalów premium należących do Canal+ ma więc wyglądać następująco:
- Canal+
- Canal+ Film (16/9)
- Canal+ Sport
- Canal+ Sport 2
- Canal+ Sport HD

Wszystkie wymienione kanały dostępne są w Cyfrze+ oraz w wybranych sieciach kablowych. Canal+ Sport HD na razie dostępny będzie wyłącznie na satelicie.


media2

jeszcze jedna taka ''nowość'' na tym forum a zacznę rzygać/sorki/
 

MarKo_wawa

New member
Witam All,
To "logo" 16:9 powalilo mnie na podloge :?
Wczoraj po obeirzeniu Gwiezdnych wojen, pozostala mi Surprise :? w postaci "duszka" (powidoku) na ekranie :?
Jestem wsciekly, znowu musze "bawic" sie w czyszczyciela :cry:

W slowniku ludzi kulturalnych brakuje slow, ktore dostatecznie obrazliwie moglyby nazwac dzialania ludzi "decydujacych" w Canal + !!!

pozdrawiam :(
 

DanielS

New member
Pomimo wszystko jestem zadowolony :) Miałem przechodzić do N ale po wszystkich komentarzach i opiniach powstrzymałem się i chyba nie żałuję. Poczekam jeszcze na VOD w N i Canal+HD. Zobaczymy jak się to wszystko będzie prezentować. Myślę , ze wcześniej czy później C+ znajdzie jakiś transponder i poprawi jakość SD ( może też w końcu usuną te badziewia jak Polonia 1 ). Tak jak niektózy obiawiałem się , ze ten Canal+16:9 to bedzie panoramiczny tak od święta ale od samego początku nadają praktycznie same filmy w 16:9 i tak ma być ! . Jak do tej pory to chyba ze dwa tylko w 3:4 ( może przez pomyłkę - hehe ). Logo rzeczywiscie mogłoby zniknąć , być przesunięte lub bardziej transparentne ( np. Ale Kino ) ale może i to naprawią. Myslę, że nie stoją na przegranej pozycji w stosunku do N ( jak niektórzy prorokują ). Jednak dobrze być nie kąpanym w gorącej wodzie:))) Jeszcze będzie się działo - konkurencja i walka o kilenta czyni cuda :)
 

mrdiablin

New member
Nareszcie rozpoczęła się rywalizacja pomiędzy dostawcami TV dla mas. Pożyjemy, zobaczymy, sytuacja na pewno w niedługim czasie wykrystalizuje się, przecież żaden z obecnych dostawców nie chce stracić klientów, więc będzie starał się jakoś skupić uwagę klienta na sobie. Zaś co do C+ to Francuzi, a oni raczej nie są estetami.
 
Do góry