NOWOŚĆ! WHD100 - czyli bezprzewodowy system HDMI

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
NOWOŚĆ! WHD100 - czyli bezprzewodowy system HDMI


WHD100.jpg


  • przesyłaj bezprzewodowo sygnał Full HD 1080p 3D do projektora lub telewizora; wyeliminuj problemy i dodatkowe koszty instalacji długich kabli; podłącz natychmiast, bez problemu odtwarzacz Blu-ray, tuner TV, konsolę do gier, laptopa lub amplituner AV
  • idealnie łącząc wygodę z prostotą, bezprzewodowy system HDMI WHD100 sprawia, że instalacja jest łatwiejsza a wielkoekranowe wrażenia bliżej niż kiedykolwiek
  • kompaktowe rozmiary i możliwość zasilania z portu USB
  • kompatybilny z: HD67N, HD23, HD33, HD83
  • obsługa wideo 2D: 1080p24, 1080p50, 1080p60 1080i50, 1080i60 720p50, 720p60, 576p, 480p
  • obsługa wideo 3D Frame-pack: 1080p24, 720p50/60 Side-by-Side:1080i50/60, 720p50/60 Over-Under: 1080p24, 720p50/60
  • przesył audio: do 6 Mbps AC-3 i DTS
  • zasięg przesyłu do 7 metrów (25’) w pokoju - w zależności od warunków otoczenia
  • opóźnienie: mniej niż 1ms
  • antena: wielokierunkowe anteny wewnętrzne wysokiej wydajności
  • częstotliwości pracy: C4.9~5.9GHz
  • zasilanie: 100~240V AC, zasilacz 5V DC przez mini-USB
  • temperatura pracy: 0~40 ‘C
  • akcesoria: 2x zasilacz mini-USB, kabel HDMI, kabel mini-USB, zestaw montażowy, poradnik Szybki Start
  • specyfikacja odbiornika
  • wyjście: HDMI (żeński) (v1.4a z obsługą 3D)
  • zasilanie: 5V DC przez mini-USB
  • wymiary: 90 x 90 x 27 mm
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie i mysle ze nie tylko dla mnie kabel bedzie kablem i kazdemu co bedzie zalezalo na dzweiku czy to obrazie kupi kabel.
Lolek
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Znowu lolek musisz pisać bzdury ? Przestań oglądać TV bo prawie cała pochodzi z powietrza. Jeśli nie wiesz na czym polega emisja cyfrowa to poczytaj trochę starych książek bo już w poprzednim wieku radzono sobie z przesyłaniem sygnału na setki kilometrów...
 

Tomisek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Poszukuje jakiegos urządzenia i idealnym transferze danych przez radio ;) z laptopa do telewizora Sony HX850.Obecnie korzystam z Netgear Push2TV2000. I powiem szczerze ze nie jest zle ale szału nie ma. Okropne lagi. I obraz powiem szczerze na Netgerze odbiega od tego przesyłanego po kablu HDMI. Film HD - niby dasie ogladac ale wole po kablu. Szukam wiec jakiegos urzadzenia gdzie obraz przesyłany po kablu nie roznił sie od tego przesyłanego przez radio.Moze ten WHD100do tego sie nada????
 

szczuro

New member
Vaderus - fajnie, ze pierwszy lepszy z brzegu, tylko pozostaje kwestia, czy w ogole to dziala w jakis sensowny sposob, to tak jak by komus polecic pierwszy lepszy TV z brzegu, a chyba nie o to chodzilo pytajacemu
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Standardowa, uniwersalna i pewna odpowiedz brzmi: kabel.
Każde połączenie bezprzewodowe jest bardzo indywidualne i narażone na problemy: odległość miedzy urządzeniami, przeszkody, ściany, nakładanie się sygnałów z WiFi i innych urządzeń bezprzewodowych, odbiornik, jakość sygnału nadawczego, bitrate, codec, standard audio itd itp.
Sprawa jest dość indywidualna i najlepiej kupić urządzenie, sprawdzić u siebie i jakby co, oddać lub zamienić.., o ile się da...
 

Tomisek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak jak szczuro zaznaczył.Nie kwestia kasy bo ta jak na razie jest tylko bardziej jakosci. Jak zaznaczyłem - mam tego netgeara push2tv - powiem tak nie była to tania zabawka - prawie 400zł mnie kosztowała. Zaleta- podstawowa bo działa z moim laptopem bez problemu, działa na zasadzie WIDI - wiec nie potrzebuje jakiegos dodakowego bolca wystajacego z USB czy HDMI. Problem - lagi, no i troche jednak zrywa obraz, kolory tez jakies dziwne - jakosc odbiega od obrazu po kablu hdmi. Jak zaznaczyłem szukam czegos dobrego - na zasadzie - odpalam po radiu lub kablu i nie widze roznicy.Wada tego whd100 jest taka ze zajmuje w laptopie niestety dodatkowy port usb no i hdmi ;)
 
Do góry