NOWOŚĆ - Smart Hub 2014 - Panel GRY

W dniu wczorajszym wieczorem zauważyłem że u mnie w modelu UE48H6640 pojawił się w Smart Hub dotychczas niedostępny panel GRY. Zainstalowałem dwie gry Candy Coaster i Tables Runner Survival, lecz przy próbie uruchomienia wyskakuje komunikat:

Ta funkcja nie jest dostępna

Na innych grach nie próbowałem.
Ciekawe czy jest to próba uruchomienia tej funkcji w naszych TV czy tylko przypadkowe uruchomienie, które zostanie wyłączone.

Więcej o tym panelu w instrukcji na stronie 69.
Link do instrukcji:
downloadcenter.samsung.com/content/UM/201407/20140728161319452/[POL]X14DVBEUH-1.113-0626.pdf

Mój firmware: 2606.2
Wersja Smart Hub: 6.1571
 

ramzi84

New member
aktualizacja firmware: 2606 na 40h5500 również utworzyła panel do gier, tak jak u kolegi po zainstalowaniu gry - komunikat funkcja niedostepna
 

jopiii

New member
Mam nadzieję, że to odblokują bo jeśli nie to po co ten panel pokazywać... skoro nie da się zagrać.

Najgorsze w tych "zmianach" jest jednak coś innego. Część gier które wcześniej były w zakładce "aplikacje" przeniosły sie do nowej karty z grami i nie można już ich uruchomić! Między innymi Need For Speed... Także, ta nowość póki co, to o ile nie odblokują tylko na gorsze...
 

skorup84

New member
na F6770 z 2013 też pojawiła się zakładka z grami i to bez instalowania żadnej aktualizacji (aktualizacje automatyczne wyłączone). Zainstalowałem pierwsze lepsze dwie gry i jest ok, wystarczyło tylko się zalogować na konto Samsung, bez tego było info że funkcja niedostępna.
 

jopiii

New member
wystarczyło tylko się zalogować na konto Samsung, bez tego było info że funkcja niedostępna.

ja cały czas jestem zalogowany i nie działa

Ta funkcja nie jest dostępna

edit:
jescze dla pewności założyłem ponownie konto Samsung, wszystkie zgody pozaznaczałem i nie działa
 
Ostatnia edycja:
Informacja z chat samsung na temat problemu "Ta funkcja nie jest dostępna":

Rozumiem Pana opisana sytuacja jest nam znana i obecnie jest w trakcie wyjaśniania.
08:03
Proszę więc o cierpliwość i oczekiwanie na zakończenie prac.
08:03
Czy panel GRY pozostanie czy zostanie wyłączony?
08:04
Obecnie nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie.
08:04
Nie otrzymaliśmy jeszzce potwierdzenia czy Panel ten będzie dostępny w Polsce.
08:04
 

skorup84

New member
widać problem tyczy serii H, na F działa ok, grałem dziś kilkanaście minut w Sky Chaser i było ok, muszę tylko jeszcze załatwić jakiegoś pada do testów:)
 

mirsie

Member
widać problem tyczy serii H, na F działa ok, grałem dziś kilkanaście minut w Sky Chaser i było ok, muszę tylko jeszcze załatwić jakiegoś pada do testów:)
Mi na LE55H7000 działa, sprawdziłem football manager, grałem w sky chaser i w Need for speed (sporo waży ta gra - ponad 500 MB). Niestety rozwaliłem parokrotnie dodge'a challengera i się zniechęciłem. Jest 18 gier oznaczonych jako free.
 

Attachments

  • gry 01.jpg
    gry 01.jpg
    117,1 KB · Wyś: 261
  • gry 02.jpg
    gry 02.jpg
    98,2 KB · Wyś: 269
  • gry 03.jpg
    gry 03.jpg
    100,3 KB · Wyś: 274
  • gry 04.jpg
    gry 04.jpg
    96,9 KB · Wyś: 276

ramzi84

New member
40h5500 , dziś już gry działają, niestety chyba na serie 5 nie został wypuszczony need for speed - bo nie mam tej gry do pobrania
 

Zbylq

Member
U mnie na UE48H6700 panel Gry śmiga, włącznie z filmikami prezentującymi daną grę.
Nie chcę zakładać nowego tematu a mam pytanie o Picase. Na BD-H5500 jest a w TV nie mogę znaleźć. Jest jakaś inna aplikacja do przeglądanie fotek? Przez przeglądarkę jest niewygodne.
 
Do góry