NOWOŚĆ Samsung PS42P7H

TRIESTO

New member
Witam Wszystkich
Mamy nowość Ps42P7H - gdzie mozna kupić tą plazme???
Rozdzielczość 1366x768
NO i WRESZCIE 2xHDMI
CENA w cenniku 6.999 pln.
Jestem bardzo zainteresowany tym TV , gdzie można kupić???
Pozdrawiam.
 

TRIESTO

New member
Witaj Kamon
Napisz gdzie zamówiłeś tego samsunga i jaka cena , bo ja igdzie tego jeszcze nie widziałem.
Dzieki
Pozdrawiam
 

kamon

New member
TRIESTO napisał:
Witaj Kamon
Napisz gdzie zamówiłeś tego samsunga i jaka cena , bo ja igdzie tego jeszcze nie widziałem.
Dzieki
Pozdrawiam

Hej.

Mieszkam aktualnie w Niemczech i zamowilem go w sklepie internetowym. Cena 2030 Euro z przesylka.
Pozdrawiam
 

xanth

New member
Samsung PS42P7H

tylko Samsung PS42P7H ma 1024x768 niestety (poczytaj na niemieckich stronkach) na stronie samsunga jest BYK
 

jan49

New member
TRIESTO napisał:
Witam Wszystkich
Mamy nowość Ps42P7H - gdzie mozna kupić tą plazme???
Rozdzielczość 1366x768
NO i WRESZCIE 2xHDMI
CENA w cenniku 6.999 pln.
Jestem bardzo zainteresowany tym TV , gdzie można kupić???
Pozdrawiam.

sprawdź na ceneo.pl
jest po 6999zł
 

kojot

New member
Witam
dzisiaj w szczecinie w MM poszlo jakies 30 sztuk w cenie 3999 zl model 42 cale ida jak buleczki w 15 minut sam widzialem jak poszly 3 sztuki pytalem sprzedawce ile zeszlo i tyle wlasnie mi powiedzial ciekawe czemu cena jest tak niska czy to jakas promocja czy co? zobaczymy jak bedzie z jakoscia,
i jeszcze jedna sprawa lecial na niej tvn jakosc wiadomo jak to w MM ale widzialem fioletowego weza tak ze chyba tu tez moga wystepowac zwierzaki heeh
pozdro
 

Markcox

New member
kojot napisał:
Witam
dzisiaj w szczecinie w MM poszlo jakies 30 sztuk w cenie 3999 zl model 42

obawiam się że za takie pieniądze to nie był ten model samsunga o którym mowa w temacie..
prawdopodobnie chodziło o PH42C7H-tu bym się zgodził
 

kojot

New member
Witam
Markcox bez kitu to nie ten tv teraz patrze na stronie samsunga wyglada inaczej na stronie jak ten sprzedawany w MM jutro podjade tam jeszcze raz zobaczyc co i jak co to za model tam stoi i jak jest oznaczony
 

kojot

New member
ten model co jest w MM to e7h powiem ze obraz naprawde niezly nie widac zeby jakosciowo odbiegal od mojego panasa i cena 4 kola to chyba tez niezla okazja kolega go jutro ma kupic zobaczymy jak to chodzi w domu bo w sklepie niezle sie prezentuje.
pozdro
 

TRIESTO

New member
witam
Może ktoś z forumowiczów ma już P7H - bardzo proszę o pochwalenie się .

Może jest już lepiej dopracowany niż C7H , no i design ma niczego sobie.
Pozdrawiam
 
Do góry