"nowoczesny" ampli do 5.1

cicik

New member
czesc,
od wielu lat "jadę" na zestawie onkyo 607 + tonsil siesta/fiesta 5.1
chciałbym wymienić ampli na taki z "bajerami" internetowymi
zależy mi na dość przyzwoitym dźwięku stereo (tak, wiem ampli KD nie do tego służy)
wiem tez ze nigdy nie rozbuduje systemu głośników ponad 5,1 wiec ogladajac ampli np.9.1 mam wrazenie ze czesciowo zmarnowana kasa by była.
TV mam dość dobry (samsunga zakrzywiony 65cali sprzed 1,5 roku najwyższy model) i ogladam dużo z netflixa i hbogo.

na ampli mogę przeznaczyć do 4-4,5 tyś pln. (raczej wolałbym nowy na f-rę)
ktoś coś doradzi ?
 

abdul0412

New member
Bez reklam
A ja bym kupil smart boxa np Ferfusona fbox atv i masz wszystkie multimedia. Do tego wymienil te głośniki na np. Heco music style 900 lub aurora i przekok bedzie kosmiczny. W tym przedziale cenowym zmiana ampli nie da duzo. Wiem sam nie odczulem duzej roznicy dopiero po zmianie glosnikow odczulem zmiane porzadnie.
 

cicik

New member
dzięki za podpowiedzi. kolumn nie chce wymieniać bo IMHO grają na takim poziomi ze aby odczuć różnice musiałbym wydac na nowe coś ok 10tyś. (jakieś 2 lata temu przymierzałem się do wymiany i miałem pare zestawów u siebie na tzw"odsłuchach")
co do ampli ... w sumie wiele osób wsklazuje na onkyo 830 wiec chyba tą drogą pójdę :)
 

wucash

Active member
Bez reklam
Widzę, że x4400h jest do kupienia na amazon.de za 800 euro (3400pln) - sam zaczynam rozkminiać :D i tu moje pytanie czy zmiana z mojego obecnego x3300w będzie zawuażalna? 20 W więcej na kanał.... kwestia czy warte wymiany i dopłaty (przy sprzedaży obecnego) ok. 1400 pln
 
Do góry