Nowe TV plazmowe Samsunga już w sprzedaży w cenach ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
samsung-smart-tv-pdpe8000-2.tif



Doskonała jakość obrazu i dźwięku, wyjątkowy design, dodatkowe funkcjonalności i ulepszona interaktywna platforma to cechy nowych telewizorów plazmowych firmy Samsung. Telewizory serii E8000, E6500, E550, E530 oraz E490 i E450 już w sprzedaży w całej Polsce.
Czerń to ważny element obrazu, który wpływa na realistyczny wygląd, lepszy kontrast, bogatszą paletę barw oraz dokładniejsze odwzorowanie szczegółów. Dlatego w 2012 roku w ofercie firmy Samsung wyposażył swoje telewizory plazmowe w filtry Real Black oraz Real Black Pro. Dodatkowo, najwyższy model – E8000 – umożliwia sterowanie głosem oraz gestem.
Plazma E8000
Seria telewizorów plazmowych Samsung E8000 oferuje najgłębszy poziom czerni w telewizorach tego typu. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu panelowi Real Black Pro oraz wykorzystaniu specjalnego filtra antyrefleksyjnego Real Black i panelu Clear Image, który ogranicza odblaski światła. Ta wyjątkowa technologia zapewnia użytkownikom intensywne, naturalne kolory i ostry obraz o doskonałym kontraście – nawet w jasnych pomieszczeniach. Telewizory tej serii charakteryzują się jednym z najlepszych w branży współczynników kontrastu, dzięki czemu zapewniają doskonałą jakość obrazu, a wskutek zminimalizowanej refrakcji światła zmaksymalizowane są również detale obrazu w obszarach czerni i cieni.
Podobnie jak w serii telewizorów plazmowych firmy Samsung z ubiegłego roku, także obecnie użytkownicy zyskują dodatkowy cal ekranu. Znacznie zmniejszono również przerwę między ramą a samym ekranem, dzięki czemu nieaktywny obszar jest już właściwie niewidoczny. Telewizor E8000 posiada cienki profil o grubości 1,5 cala i ultracienką ramę Plasma +1 w kolorze metalicznie czarnym tytanowym.
Najwyższa seria telewizorów plazmowych Samsung Smart TV wyposażona jest również w wbudowaną kamerę i dwa głośniki, dzięki czemu użytkownik ma możliwość sterowania telewizorem za pomocą gestów ręką lub poleceń głosowych. Zastosowane rozwiązanie pozwala na jeszcze większą interaktywność z urządzeniem, a także zapewnia doskonałą zabawę.
Innowacyjność i wizja firmy Samsung została doceniona przez organizatorów tegorocznych targów CES 2012. Najwyższa seria E8000 otrzymała nagrodą Innovations Design and Engineering Awards CES 2012.


smart-hub-2012.jpg





Nowe funkcje telewizorów Samsung Smart TV
Dzięki nowym funkcjom telewizorów Samsung Smart TV użytkownicy mogą wykorzystywać je w sposób dotychczas zarezerwowany dla komputerów. Oto wybrane z wielu nowych, dostępnych możliwości:
Album „Family Story” umożliwia zarządzanie kolekcjami cyfrowych fotografii i wyświetlanie ich na dużym ekranie. Zdjęcia mogą być pobierane bezpośrednio z telefonów czy aparatów cyfrowych. Możliwe jest także przesyłanie komunikatów lub prowadzenie rodzinnego kalendarza z wykorzystaniem smartfonów, tabletów lub komputera.
Aplikacja "Fitness" pozwala użytkownikom telewizorów Samsung Smart TV monitorować postępy w zakresie pracy nad kondycją fizyczną. Umożliwia także bezprzewodowe podłączenie wagi Wi-Fi Body Scale w celu rejestracji pomiarów, a także wykorzystanie wbudowanej w telewizor kamery do stworzenia "wirtualnego lustra", które pozwoli korygować pozycję przy wykonywanych ćwiczeniach.
Sekcja „Kids” to gry edukacyjne i inna rozrywka dla dzieci, dzięki którym nauka i odkrywanie świata zmienią się we wspaniałą zabawę. Poprzez zmianę telewizora w nadzorowane przez rodziców interaktywne centrum nauki, Samsung wzbogaca czas, który dzieci spędzają przed ekranem.
Telewizor z funkcją Smart Evolution
Wybrane najnowsze telewizory firmy Samsung zostały wzbogacone o nową funkcję Smart Evolution. Jest to zestaw, który będzie zapewniał posiadaczom wybranych modeli telewizorów możliwość unowocześniania swoich urządzeń o nowe funkcje przez kolejne 4 lata. Z zestawu będą mogli korzystać posiadacze telewizorów Samsung Smart TV wprowadzonych do sprzedaży w 2012 roku lub później. Zestaw będzie dostępny w sprzedaży jako osobny produkt od 2013 do 2016 roku.
Nowa aplikacja All Share Play
Nowa aplikacja Samsung AllShare Play to nowa odsłona usługi AllShare. Dzięki dostępnej pamięci AllShare Play umożliwia ona pobieranie i wymianę treści multimedialnych z różnych urządzeń, jak np. smartfony, tablety czy laptopy. Wbudowany w telewizor moduł sieci bezprzewodowej i funkcja AllShare Play umożliwią dostęp do urządzeń bez konieczności zakupu dodatkowego wyposażenia, np. adaptera WLAN. Użytkownicy mogą korzystać z filmów, plików muzycznych i zdjęć zapisanych na dysku USB za pomocą funkcji ConnectShare Movie i oglądać swoje zasoby na ekranie telewizora. Funkcja PVR umożliwia nagrywanie i przechowywanie ulubionych filmów bezpośrednio na dysku twardym telewizora.
samsung-pdpe8000.jpg



Samsung Smart TV: E6500, E550 oraz E530
Za pomocą najnowszej technologii nowe telewizory plazmowe marki Samsung wyświetlają pojedynczy obraz nawet 600 razy na sekundę. Dzięki temu jest on niezwykle płynny i wyróżnia się wyjątkową jakością, bez względu na szybkość akcji na ekranie. Technologia Real Black redukuje odblask światła z pomieszczenia, dzięki czemu kolory czerni i szczegóły cieni są wyraźne i skontrastowane. Dzięki czterem wejściom HDMI (High Definition Multimedia Interface) telewizor Samsung przekształci Twój salon w multimedialne centrum rozrywki. HDMI umożliwia szybką transmisję danych cyfrowych w wysokiej rozdzielczości z kilku urządzeń bezpośrednio do telewizora. To oznacza, że możesz oglądać różnorodne zasoby na dużym ekranie.
samsung-smart-tv-pdpe8000-2.tif



Cyfrowa Polska
Wszystkie telewizory firmy Samsung wyposażone są w wbudowany tuner cyfrowy DVB-T MPEG4 i umożliwiają odbieranie telewizji cyfrowej. DVB-T to standard telewizji cyfrowej DVB nadawanej z nadajników naziemnych. W Polsce do 2013 roku standard ten zastąpi całkowicie telewizję analogową, a obowiązującym standardem kodowania będzie MPEG4 (h.264).
Sugerowane ceny detaliczne poszczególnych modeli
PS64E8000 - 13 499 zł
PS51E8000 – 7 799 zł
PS60E6500 – 8 499 zł
PS51E6500 – 5 799 zł
PS60E550 – 7 499 zł
PS51E550 – 4 899 zł
PS51E490 – 3899 zł
PS51E450 – 2 799 zł
PS43E490 – 3049 zł
PS43E450 – 2049 zł

*Wszystkie telewizory Samsung na rok 2012 są zgodne z wytycznymi Energy Star® 5.1.
samsung
 

lm648

Banned
Sugerowane ceny detaliczne poszczególnych modeli oraz ich ceny faktyczne [źródło: ceneo]
PS64E8000 - 13 499 zł-cena faktyczna od 12999 zł
PS51E8000 – 7 799 zł-cena faktyczna od 6899 zł
PS60E6500 – 8 499 zł-cena faktyczna od 6999 zł
PS51E6500 – 5 799 zł-cena faktyczna od 4449 zł
PS60E550 – 7 499 zł -cena faktyczna od 5134 zł
PS51E550 – 4 899 zł- cena faktyczna od 3330 zł
PS51E490 – 3899 zł - cena faktyczna od 2649 zł
PS51E450 – 2799zł - cena faktyczna od 2203 zł
PS43E490 – 3049 zł - cena faktyczna od 2070 zł
PS43E450 – 2049 zł - cena faktyczna od 1619 zł
czyli .......................... nie strasz :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
tez jestem ciekaw testów, chyba nadszedł czas dla mnie na wymianę tv, może to by była dobra opcja, mimo że zawsze jakoś byłem niechętny do plazm
 

przemo73

New member
Bez reklam
To ja już nic nie rozumiem. Od kilku dni "mam pretensję" do Samsunga za to, że spartolili profil nowych plazm, ponieważ pogrubili go o 10mm w przypadku E8000 i 20mm w przypadku E6500. Ponieważ tak widnieje na stronie Samsunga i różnych specyfikacji zawartych na stronach sprzedawców.
Po wpisie Kikiego okazuje się, że grubość odbiornika serii 8000 wzrósł o 1mm (1,5"x2,54=3,81).
Wygląda na to, że trzeba poczekać na dowóz telewizorów do salonów i zbadanie sprawy organoleptycznie. Chyba, że ktoś już widział i dotykał ten sprzęt. ;)
 

czeski73

New member
Sugerowane ceny detaliczne poszczególnych modeli oraz ich ceny faktyczne [źródło: ceneo]
PS64E8000 - 13 499 zł-cena faktyczna od 12999 zł
PS51E8000 – 7 799 zł-cena faktyczna od 6899 zł
PS60E6500 – 8 499 zł-cena faktyczna od 6999 zł
PS51E6500 – 5 799 zł-cena faktyczna od 4449 zł
PS60E550 – 7 499 zł -cena faktyczna od 5134 zł
PS51E550 – 4 899 zł- cena faktyczna od 3330 zł
PS51E490 – 3899 zł - cena faktyczna od 2649 zł
PS51E450 – 2799zł - cena faktyczna od 2203 zł
PS43E490 – 3049 zł - cena faktyczna od 2070 zł
PS43E450 – 2049 zł - cena faktyczna od 1619 zł
czyli .......................... nie strasz :)


Co do cen to naprawde sugerowane :hihi: te wyżej

Wiem ile kosztował pewną sieć w zakupie bo widziałem w ich komputerze cene zakupu i np.: PS51E8000 - zakup 4.7 k :shock: sprzedaż 5.9 k więc spójrzmy do góry na cene tego modelu - 7.799,00 bo to cena ogolnie dostępna w jednej z sieci RTV i dostępna na Ceneo.
Warto poszukać gdzie taniej chyba że 3.000 za to samo nie sprawia komuś różnicy.
A dodam że 64'' w/w model jest za 9.999,00 a nie 13k.Nie chce wiedzieć ile kosztował w zakupie :x skoro jedni sprzedają za 10k a inni za 13 i kto jaką ma marże z tego :bober:

Czekam także na testy kikiego co do obrazu jak zaspokoją mą dusz to biore 51''.

W innym poście pisałem o działaniu funkcji głosowych i gestów co prawda w modelu ES8000 bo dziś na własnej skórze sprawdziłem w MM i jak dla mnie procesor dwurdzeniowy działa rewelacyjnie i jest ok.Reaguje na ruchy ręki nawet z pięciu sześciu metrów tak samo jak i z 1 metra.Byłem w szoku naprawde bo różnica odległości nie spowodowała że coś jest nie hallo.Nadmienie że to nie komputer i jest to gadżet bajer w dobie pędzącej techniki i nie ma się co podniecać bajerkami za bardzo bo TV służy do cieszenia oka obrazem i to jest najważniejsze ale poczekajmy aż Kiki położy go na stół operacyjny i wyda werdykt czy pacjent przeżył i czy będzie żył :-o i czy da się z nim żyć.
 
Ostatnia edycja:

mcfly2305

New member
Ktoś może powiedzieć coś więcej o modelu:
PS51E550 - stosunkowo mało o nim w internecie.

Np czy łączy się z routerem przez wi-fi czy trzeba dokupić adapter. Czy w zestawie jest pilot QWERTY?
 

Gollum

New member
modele "budżetowe" mają w zestawie tylko tradycyjny pilot. model e550 jest wifi ready, co oznacza, że do korzystania z sieci bezprzewodowej wymagany jest dodatkowy usb-adapter.

funkcje ekskluzywne dostępne są w modelach e i es 7000 i 8000 (plazma/led) a noszą nazwę Smart Interaction, które polegają na sterowaniu ruchem oraz głosem. ciekawostka, w dobrze naświetlonym pomieszczeniu sterowanie ruchem średnio się sprawdza i załączenie funkcji przy pomocy ruchu dłoni/ręki nie wychodzi tak prosto jak powinno. Podobnie jest niestety w przypadku sterowania pilotem "głosowym", który ma problemy z wyłapaniem komendy w pomieszczeniu gdzie nie panuje cisza. prawdopodobnie gdyby taki telewizor wyświetlał film z głośną fonią również byłby problem. Testowane na prezentacji Samsunga oraz w sklepie RTV Euro, gdzie mam "przyjemność" pracować.
Problem sterowania dotyczy każdego modelu z tą funkcją. ofkoz skoro zależy to od czynników zewnętrznych tzn. że eliminując problemy zewnętrzne możemy cieszyć się z ów "bajerów".

modele niższe niż ww. mogą być zaopatrzone w kamerę oraz ów pilot głosowy (ma również touchpada ala laptopowy), jednakże nie uktywniają one funkcji Smart Evolution.

Co do cen - z racji nowości i ekskluzywności - modele ES 8000 i E8000 mają ceny jakie mają (PS51E8000 w sieci Euro = ok. 6800zł, 46es8000 cena 6999, 40es8000 cena 5999, 55es8000 cena 9999zl. paradoksalnie te z większa matrycą sprzedają się lepiej niż te z 40" (nikt poważny nie kupi 40" za 6, skoro moze 46 za 7). Paradoksalnie również Smart Evolution nie jest czynnikiem decydującym w zakupie ów modeli. tu chodzi o design, gadżeciarstwo (mam nowy model) oraz jakość obrazu.

To tyle z pola bitwy.

Niestety (także i dla mnie samego), nie sprowadzamy prawie wcale plazm samsunga, więc nie mogę przekonać się o tym, czy warto kupić PS51e550 (najtaniej w necie to 2950)
 
Ostatnia edycja:

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Niestety (także i dla mnie samego), nie sprowadzamy prawie wcale plazm samsunga, więc nie mogę przekonać się o tym, czy warto kupić PS51e550 (najtaniej w necie to 2950)[/QUOTE]

Gdzie widziales samsunga E550 za 2950 bo z tego co widze na ceneo kosztuje najtanszy 3284
 
Do góry