Nowe TV CES 2013 kiedy?

3d0

New member
Ja też jestem ciekawy kiedy się pojawią nowe Samsungi. Sprawdzałem jak to było poprzednim razem i niestety w PL w sprzedaży były dopiero w kwietniu.
Jeśli miałby się pojawić w lutym to warto się wstrzymać miesiąc z zakupem i poczekać na wyprzedaż modeli 2011/2012. Kupiłem w ten sposób Panasa GT30 i sporo zaoszczędziłem.
 

kuba378

Active member
kiki chodzi mi o model Samsunga F8000 46 cali lub najnowszą plazmę Samsunga.TV miałem kupić już rok temu. Byłem zdecydowany na Samsunga ES8000 46 cali, ale zbyt dużo negatywnych opinii miał i mam nadzieje że tegoroczny model będzie lepszy.
Ewentualnie byłbym też za Panasem lub Soniakiem.
Na TV chcę przeznaczyć max 7000 zł.
TV oglądam głownie w nocy. Korzystam z n-ki. Lubie też w wolnym czasie pograć na Xboxie.
Do TV podłączony ma być lapek.
Cały czas jeszcze nie jestem w 100% zdecydowany LCD czy plazma.
Mam nadzieję że tegoroczne modele będą bardziej udane i że w końcu na coś się zdecyduję.
Przeczytałem już tyle na forach i mam już taki mętlik i strach przed zakupem TV że szkoda gadać :niewiem:
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Praktyka pokazuje że koniec kwietnia to realny termin premiery. Potem miesiąc, dwa na ubicie cen i spopularyzowanie produktu w sklepach. Wybierać w ofertach i poczytać pierwsze opinie można w okolicach połowy roku.
 
Do góry