Nowe systemy muzyczne Pioneera pokonują ograniczenia umożliwiając dowolną konfigurację.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowe systemy muzyczne Pioneera pokonują ograniczenia umożliwiając dowolną konfigurację.
fayola_logo.jpg
Pioneer zaprezentował systemy muzyczne FAYOLA- FS-W40 i FS-W50, tworzące zupełnie nowy gatunek produktów audio. Pokonują one ograniczenia dotychczasowych systemów umożliwiając dowolną konfigurację, bezprzewodową transmisję dźwięku z jednostki centralnej do głośników, możliwość stworzenia zarówno systemu stereo, jak i surround oraz funkcjonalności multiroom. Całością możesz sterować za pomocą darmowej aplikacji Pioneer Remote App, dostępnej w AppStore i Google Play.


Niedostępna dotąd wolność
Jednostka centralna systemów FAYOLA ma płaską, kompaktową i lekką konstrukcję. Jej szlachetna, elegancka obudowa jest pokryta aluminiową warstwą wraz z ceramicznym tworzywem, które doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. To samo dotyczy budowy głośników, które nie wymagają przewodowego połączenia z jednostką główną. Wszystko co musisz zrobić, to zapewnić im podłączenie zasilania.
fs-w40w_hero--large--58dbd7403baff.jpg
Możliwość rozbudowy
Twoje wymagania wobec systemu muzycznego mogą się z czasem zmienić. Dlatego systemy FAYOLA możesz rozbudować o dodatkowe komponenty. Dla jeszcze głębszego brzmienia, system 2.0 FS-W40 możesz uzupełnić o opcjonalny subwoofer bezprzewodowy FS-SW40 (w systemie FS-W50 subwoofer jest już dołączony). Dwa dostarczone głośniki możesz uzupełnić o kolejną, opcjonalną parę tworząc system 4.0 lub 4.1.



FireConnect: muzyka z różnych źródeł - we wszystkich pomieszczeniach
Muzyka może dawać nam rozrywkę, inspirować i poprawiać humor. Z systemem FAYOLA nie musisz już ograniczać tej przyjemności wyłącznie do spędzania czasu w salonie. Za pośrednictwem technologii FireConnect możesz utworzyć bezprzewodowy system multiroom, który pozwoli na stworzenie sieci głośników w różnych pomieszczeniach. Możesz tworzyć grupy głośników i odtwarzać muzykę na wszystkich jednocześnie lub tylko na wybranych


Pioneer_Fayola_FS-W50.jpg


Najwyższa jakość czy zaawansowana wszechstronność? Najlepiej wszystko!
Strumieniowe odtwarzanie muzyki jest szybkie i wygodne, jednak kryje się za nim mnóstwo różnych standardów i formatów. Z systemami muzycznymi FAYOLA nie musisz się niczym martwić, gdyż już obsługują one najpopularniejsze serwisy streamingowe. Jeśli w przyszłości pojawią się nowe źródła streamingowe, będziesz je mógł odtwarzać np. za pomocą Bluetooth, Wi-Fi czy technologii Chromecast, która wkrótce będzie obsługiwana przez systemy (po aktualizacji). Przez sieć, możesz odtwarzać nawet pliki Hi-Res audio, których jakość jest znacznie wyższa od jakości CD - PCM do 192kHz / 24 bit lub DSD128 5.6MHz. Po prostu ciesz się wysokiej jakości muzyką, nie musząc martwić się o to czy system ją odtworzy.


Nie tylko audio - gniazda HDMI kompatybilne z UltraHD
To niemal pewne, że wszystkie nowe telewizory w najbliższych latach będą już kompatybilne z zachwycającą rozdzielczością 4K UltraHD ze źródeł sieciowych i z materiałów pochodzących z zewnętrznych odtwarzaczy. Systemy FAYOLA są już na to przygotowane, posiadając gniazda HDMI, które pozwalają na otrzymywanie i przekazywanie sygnału UltraHD w najwyższych standardach: 4K / 60p / 4:4:4 / 24bit HDR. Jednostka główna posiada także funkcję skalowania materiałów HD (np. z odtwarzacza Blu-ray) do rozdzielczości 4K.
170419.PIONEER-13.jpg
Pełna kontrola w zasięgu ręki - Pioneer Remote App
Podstawowymi funkcjami możesz sterować za pomocą eleganckich i dyskretnych przycisków w obudowie. Bardziej zaawansowane funkcje obsłużysz pilotem sterowania dołączonym do opakowania. Jeszcze wygodniej możesz je kontrolować, dzięki bezpłatnej aplikacji sterującej Pioneer Remote App. Za jej pośrednictwem możesz stworzyć i obsługiwać swój system multiroom oraz regulować brzmienie i inne właściwości systemu.
 

collider

New member
Bez reklam
Z calym szacunkiem, to Onkyo mam wrazenie duzo zapozycza od Pioneera a podobne systemy Pionek mial juz duzo wczesniej.
Pioneer_HTP-SLH500.jpg

9052197537EB30F0422C4EE9BE866CC9.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W sumie teraz to i tak jakby jedna firma:) Nie wiem na ile w tym prawdy gdzieś czytałem ze gdyby nie Onkyo to Pionek mógłby mieć poważne problemy finansowe - na ile w tym prawdy, a na ile dziennikarz gdzieś coś usłyszał ... jedno jest pewne jak obu firmom z tym "ślubem" jest po drodze to tylko się cieszyć.
 
Ostatnia edycja:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
W sumie teraz to i tak jakby jedna firma:) Nie wiem na ile w tym prawdy gdzieś czytałem ze gdyby nie Onkyo to Pionek mógłby mieć poważne problemy finansowe - na ile w tym prawdy, a na ile dziennikarz gdzieś coś usłyszał ... jedno jest pewne jak obu firmom z tym "ślubem" jest po drodze to tylko się cieszyć.

dobrze czytałes...pioneek miał problemy stad przejecie,niektórzy nazywają to fuzją ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To że czytałem to raz - ważne na ile to było sprawdzone co pisał redaktor.. niby gazeta była branowa więc powinno być ok.. a tam wyraźnie psiał, że o Pionku byśmy mogli zapomnieć.. wiec widać, że jakoś super się nie sprzedawały skoro popadli w tarapaty.. albo przewartościowali swoje produkty w stosunku do innych firm.. więc jeśli tak było to Onkyo spowodowało, że teraz możemy mówić dalej o tej firmie..
 

collider

New member
Bez reklam
W sumie teraz to i tak jakby jedna firma:) Nie wiem na ile w tym prawdy gdzieś czytałem ze gdyby nie Onkyo to Pionek mógłby mieć poważne problemy finansowe - na ile w tym prawdy, a na ile dziennikarz gdzieś coś usłyszał ... jedno jest pewne jak obu firmom z tym "ślubem" jest po drodze to tylko się cieszyć.

Pioneer z tego co wiem ma, mial silna pozycje w USA natomiast w Europie juz tak kolorowo nie bylo. Jaka byla przyczyna ciezko powiedziec. Gdzies tam nieraz slyszalem, ze serwis zawodzil. Wiec moze to, albo inne gusta europejczykow.
 

lukpep

New member
Czy ktos uzywa tego zestawu? Wlasnie przymierzam sie do jego zakupu ale nigdzie w okolicy nie mam mozliwosci posluchania go czy nawet zobaczenia.
A przyznam ze czuje jakis wewnetrzny opor jak pomysle o bezprzewodowych glosnikach ;-)
 
Do góry