Nowe softy do LG

Według opisu: Aktualizacja usuwa napis "SERWIS HD" w przypadku korzystania z kart CI.
Jak ktoś zauważy jakieś inne zmiany proszę tutaj pisać. Dzięki.
 
G

gelob

Guest
czy ktos kto wgrał soft V3.15.00_EU_ALL_0.1.50.97_flash.epk moze sprawdzic czy po włączeniu teletextu podswietlenie idzie na max (seria LH3000) Normalnie nie da sie korzystać z niej wieczorem... tak samo jak wejdzie sie w jakies ustawienia jasność na max sie robi...
 

raptorm

New member
Co sie zmieniło na nowym sofcie w 42LG5000?


( 37-42-47-52LG5000-ZA_IC101-IC102(LGE7363C)_V3.51.01_2009-05-14.bin )

Może coś z zoom poprawili?
 

krunio

New member
Zastanawiam się na aktualizacją oprogramowania do 42LF2510. Dzwoniąc do LG otrzymałem informację, że aktualizacja ta zawiera jedynie poprawkę związaną ze złym dźwiękiem dla przypadku sygnału z kablówek (jakiś specyficzny sygnał).
Proszę o Wasze spostrzeżenia. Czy może są jeszcze jakieś inne zauważane równice po wgraniu aktualizacji?
 

wasyl1985

New member
nowy soft i nadal tak samo

witam, wieczorem podczas oglądania kablówki tv lh3000 ma trzeszczący dzwięk. strasznie szumi . wgrałem nowy soft 326023(3.37.00)-LU40_LU50_LH20_LH30_LH40_LH50_LF25_LH90_3.37.00(0.1.55.72) i nadal tak samo...przy oglądaniu np. dvd nie ma takiego problemu....czy ktoś też ma taki problem????
 

lllDRClll

New member
Ja mam 32LH5000 i też mi szumią głośniki na kablówce. Po zgłoszeniu do serwisu i wizycie serwisanta stwierdzono że te tv tak mają i już. Wiem jakie to wkurzające. No ale cóż.

Tak naprawdę to głośniki szumią cały czas. Podkręć dzwięk na maksimum jak zapauzujesz na dvd, czyli teoretycznie nie powinno nic byc w głośnikach a będzie szumiało jak diabli.

Ja osobiście zgłoszę to chyba jeszcze raz, tak mnie to irytuje. I jeszcze mam buczenie w tv co mnie dodatkowo wnerwia. Wyjątkowo nieudany zakup.
 

worldidol

New member
Napisałem już w innym temacie, ale może tu ktoś wie więcej. Mam telewizor Full HD 32LG5600 i chcę zainstalować ten soft. Sformatowałem pendrive do FAT32, wrzuciłem plik 37-42-47-52LG5000-ZA_IC101-IC102(LGE7363C)_V3.51.01_2009-05-14.bin. Włożyłem USB do gniazda w telewizorze, włączyłem TV. Po kilku sekundach, na ekranie pojawia się napis, że trwa kopiowanie plików. Po kolejnych kilku otrzymuję komunikat:
Aktualizacja nie powiodła się.

0x11

Macie jakiś pomysł?
 
Jest tam podany nr telefonu do serwisu. Jeśli nowe softy są ogólnie dostępne to powinni również telefonicznie poradzić Ci czemu tak się dzieje.
 

feciu

New member
WASYL1985 napisał:
witam, wieczorem podczas oglądania kablówki tv lh3000 ma trzeszczący dzwięk. strasznie szumi . wgrałem nowy soft 326023(3.37.00)-LU40_LU50_LH20_LH30_LH40_LH50_LF25_LH90_3.37.00(0. 1.55.72) i nadal tak samo...przy oglądaniu np. dvd nie ma takiego problemu....czy ktoś też ma taki problem????
IIIDRCIII napisał:
Ja mam 32LH5000 i też mi szumią głośniki na kablówce. Po zgłoszeniu do serwisu i wizycie serwisanta stwierdzono że te tv tak mają i już. Wiem jakie to wkurzające. No ale cóż.

Tak naprawdę to głośniki szumią cały czas. Podkręć dzwięk na maksimum jak zapauzujesz na dvd, czyli teoretycznie nie powinno nic byc w głośnikach a będzie szumiało jak diabli.

Ja osobiście zgłoszę to chyba jeszcze raz, tak mnie to irytuje. I jeszcze mam buczenie w tv co mnie dodatkowo wnerwia. Wyjątkowo nieudany zakup
niestety ja też mam te szumy w głośnikach. szczególnie irytujące wieczorem!!!!!
dzwoniłem do serwisu ze strony LG i jakiś baran mnie tylko wkurzył.
powiedział ze wszystkie LCD z serii LH tak mają!!!!!!!!!!!!!(czy to prawda? )
dlatego że mają cyfrowe przetworniki dźwięku ,że powinno sie głośniej słuchać!!!!!!!! .normalnie mnie rozje....ał.:evil:
czekam na gwarancje i wtedy zgłosze do serwisu na miejscu.
dołączam sie do wypowiedzi .dźwięk (szum) masakra,chyba pożałuje tego zakupu:evil:
szkoda że jak sie kupuje takie sprzęty nikt nie uświadamia o takich (moim zdaniem )wadach.

CZY RZECZYWIŚCIE WSZYSTKIE ''LH..."MAJĄ TAKIE OBJAWY ??????????????????????????
PROSZĘ POTWIERDŹCIE LUB ZAPRZECZCIE.!!!
BO NIE WIEM CZY JEST SENS REKLAMOWAĆ TEN SYF.
 

beno5

New member
Kupiłem 37LH4000 głos mam czysty, sprawdzałem na różnych ustawieniach dźwięku i nie słyszałem najmniejszego szumu, soft mam 3.40.
 
Do góry