Nowe Ps3 80gb

k0val

New member
Oto news który dostałem od kolegi na maila na czerwono zaznacze cos ciekawego

W skład zestawu 160Gb będzie wchodziła konsola, gra Uncharted: Drake's Fortune oraz kontroler bezprzewodowy DualShock 3 z keypadem. Co ciekawe właściciele tej edycji będą mogli pobrać grę Pain from Idol z Playstation Network.

tu chodzi o jakąś klawiaturke do pada?
 

Mefju

New member
Keypad z tego co pamiętam to taka mała klawiaturka przyczepiona do pada , małe przyciski jak w komórce albo jeszcze mniejsze , nie wygląda na zbyt wygodną , ja osobiście wybrałbym jakąś klawiaturę
 

k0val

New member
znalazłem pare fotek tego czegoś mi się podoba :grin:
keypadnew.jpg





a tu dla porównania podobny gadżet ale dla Xboxa 360

360keypad.jpg
xbox_keypad.jpg
 

dienekes' shade

New member
Ten patent SONY wydaje się całkiem sympatyczny, ale z tego co niedawno czytałem, ma słono kosztować, wiec lepszym rozwiązaniem są klawiatury Logitech' a na BT za podobne pieniądze.

Co do wynalazku MS to...czy przy pomocy tego zlepka da się w ogóle grać :confused:
 

k0val

New member
dienekes' shade napisał:
Co do wynalazku MS to...czy przy pomocy tego zlepka da się w ogóle grać :confused:
jak sie na to patrzy to jest to jakieś nieciekawe dla oczu :grin: a co dopiero dla dłoni :p

znalazłem jeszcze parę fotek dające większe wyobrażenie o tym
2160556.jpg


1176155388.jpg


xbox360-qwerty-keypad-device01.jpg



1176154028.jpg
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Ehh no jasne Sony coś zrobi to i Microsoft skopiuje , a jeżeli jest odwrotnie to sorki :D.Keypad do ps3 ma kosztować ok.250 zł więc bardziej opłaca się kupić klawiaturę i myszkę i wszystko ;P
 

dienekes' shade

New member
Mefju napisał:
Keypad do ps3 ma kosztować ok.250 zł więc bardziej opłaca się kupić klawiaturę i myszkę i wszystko ;P

O to cho - za 199 złych jest fajna, bezprzewodowa (BT), a co najważniejsze pełnoprawna klawiatura Logitech' a wykończona w "piano black", więc idealnie pasująca do Czarnulki.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Mefju napisał:
Ehh no jasne Sony coś zrobi to i Microsoft skopiuje , a jeżeli jest odwrotnie to sorki :D.Keypad do ps3 ma kosztować ok.250 zł więc bardziej opłaca się kupić klawiaturę i myszkę i wszystko ;P

Keypad do Xboxa jest już od dawna :grin: :grin: :grin: :krol:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jussi napisał:
(...)
a tak czy siak posiadam 120gb dysk 2,5" na USB (bo bede go mogl uzywac z konsola prawda?) (...)

Będziesz mógł z niego w pełni korzystać jeśli zapniesz go do środka do konsoli i ruszy.

Pozdrawiam,
 

wojo

New member
widzialem wczoraj w saturnie (arkadia) ps3 80gb z dwoma grami :) za 1499 ... mi naszczescie udalo sie kupic ostatnia ps3 z poprzedniej promocji z 4 grami :D

Tak przy okazji ... czy ps3 odtwarza filmy HD x264 ??
 

Dimson

New member
Posiadam 80-ke co do zmian to wiadomom że nie ma 2 portów USB i czytnika kart pamięci, oraz wstecznej kompatybilności jeśli chodzi o gry z PS2 w stosunku do 60-ki. Od 40-ki różni się wielkością dysku. Aczkolwiek czytając w sieci znalazłem informację (bez oficjalnego potwierdzenia) że podbno 80-ka jest wykonywana w technologi 65nm.
Jeśli chodzi o normalne użytkowanie to ja nie zauważam jakichś specjalnych różnic.
 

marcinoko

New member
Nie, już nie ma. Teraz za 1549,- + Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction i Uncharted: Drake's Fortune(obie gry w platynie). Ja kupowałem w Saturn Targówek.

Pozdrawiam
 

bankrootghost

New member
k0val napisał:
witam czy ktoś posiada model 80gb i zauważył może jakieś zmiany na korzyść albo nie korzyść? :grin:

dysk jest inaczej umiejscowiony niż w 40-ce (prostopadle a nie równolegle do boku). Wyciąga się go przez to znacznie łatwiej.
Niestety w moim przypadku próba zmiany dysku spełzła na niczym :???:.
Po podmiance system zameldował mi, że nie rozpoznaje dysku i kazał zapodać na nośniku (dałem PenDrive z odpowiednim plikiem) soft.
Po wciśnięciu start/select nie znalazł nic biedaczysko ...
na razie się poddałem.
 
Do góry