Nowe Ps3 80gb

Dwd89

New member
Witam
wczoraj na allegro kupiłem
PS3 80GB z padem dualshock3 za 1470 zł
i dodatkowy pad dualshock3 za 154 zł
i dziś 2 piewrsze gry:
"2 GRY BURNOUT PARADISE +RESISTANCE FAL OF MEN"
w cenie 160zł
*Ceny podane wraz z kosztami przesyłki.
Czy się opłacało ? PS. Mieszkam niedaleko Katowic wiec gwara jest pewna :)
Co o tym sądzicie ?
Razem zapłaciłem 1784 zł i mam zestaw PS3 80GB z 2 padami dualshock3 i 2 grami :)

i szykuje sie do wykupienia G25 w cenie ok 750zł :)
 

omar

New member
gry kupuj na dvd.co.uk - ja jestem zadowolony, wlasnie doszla do mnie pierwsza paczka od nich :) przesylka trwa 5 dni roboczych
co do pozostalych cen - jest ok :)
 

Bambolo82

Banned
Ja na razie poniosłem takie koszty:
- PS3 40 GB - 1199 zł (MediaMarkt, kupione nowe w sklepie),
- Fight Night Round 3 - 79 zł (MediaMarkt, kupione nowe sklepie),
- Motorstorm - 55 zł (Allegro, przesyłka 6 zł),
- NBA 2k8 - 80 zł (Allegro, odbiór osobisty),
- Gran Turismo 5 - 80,99 zł (Allegro, wliczone koszty przesyłki),
- Metal Gear Solid 4 - 130 zł (Allegro, odbiór osobisty)
- Dysk twardy Western Digital 2.5" 160 GB -156 zł (Gral.pl, odbiór osobisty)
- DualShock3 - 133 zł (Allegro, odbiór osobisty)
-----------------------------------------------------------
razem: 1.912,99 zł za nowe Playstation 3 160 GB z 2 padami (w tym 1 DS3) oraz 5 grami.

Wszystko kupione w Polsce. Nic z Londynu i jego okolic.

Warto skorzystać z wyprzedaży PS3 w Polsce.

PS. <offtopic> Jezuuuuu...grafika na początku 2 aktu w MGS4 to czysta poezja. Jak kamera najeżdża na czołgającego się nocą Snake'a w trawie, to mam wątpliwości czy to film przyrodniczy na National Geographic czy gra komputerowa.
 
Ostatnia edycja:

Dwd89

New member
a opłaca Ci się to ? no wiesz po 1 przesyłka,
po 2 np GTA IV kosztuje ok 40 funtów 1 funt ~ 4 zł
więc 160 zł. na allegro też możesz za taką sume znalezc :)
noi dalej, w razie problemów z np dotarciem przesylki, kontakt utrudniony paczka cholera wie gdzie jest ... nie lubie kupować z zagranicy przez neta. niewiem czy sie oplaca az tak bardzo zeby zaryzykowac :)
 

leonidas18

New member
Dzisiaj w gazetce z Saturna jest PS 3 80 GB z jednym padem DS3+ cztery gry:
-Uncharted
-Ratchet
-Medal of Honor
-Fight Night Round 3
Za zestaw należy zapłacić za 1499 złotych
 

Dario Pyza

New member
W saturnowej gazetce jest tez napisane ze 749,50 za konsole a obok ze w zestawie z grami 1499 czy to jakas bujda?Sama konsole mozna kupić?
 

Bambolo82

Banned
Dario Pyza napisał:
W saturnowej gazetce jest tez napisane ze 749,50 za konsole a obok ze w zestawie z grami 1499 czy to jakas bujda?Sama konsole mozna kupić?
749 zl to pierwsza z dwóch rat za ten zestaw. Czytaj ostrożnie i do końca "gazetki".

Oczywiście samą konsole też można kupić.
 

mietek099

New member
leonidas18 napisał:
Dzisiaj w gazetce z Saturna jest PS 3 80 GB z jednym padem DS3+ cztery gry:
-Uncharted
-Ratchet
-Medal of Honor
-Fight Night Round 3
Za zestaw należy zapłacić za 1499 złotych
No cena jest niesamowita. Widziałeś ten zestaw na żywo? Chyba nie dają jakichś starych PS3 i osobno Dual Shocka ? ;] Jestem zaskoczony bo w MM "goła" konsola kosztuje 1599 zł.
 

kraks

New member
Oferta saturna wyglada dosc atrakcyjnie. W zwiazku z tym prosze o rade czy lepiej skorzystac z niej i kupic ten zestaw za 1499zl czy moze warto czekac na ps3 160 gb. Cos kojarze ze ta wersja ma wyjsc 31 pazdziernika 2008 (W Polsce czy w Europie?) i ma miec na koncie kase (70 euro?) do zakupow w ps store. Niestety nie pamietam jaka ma byc cena tej wersji konsoli, wydaje mi sie ze 449 euro czyli ok 1517 zl. Prosze mnie poprawic jesli cos zle napisalem, dzieki za odpowiedzi pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
To zależy od Ciebie, czy wolisz jeszcze czekać czy też nie. Cenami podanymi oficjalnie się zbytnio nie sugeruj. Zawsze będzie jakaś różnica w tych podanych oficjalnie i w tych , które są w sklepach/marketach. Oczywiście może być to różnica nie wielka. Ja czekałem na wersję 80 GB już od początku sierpnia i napewno już nie chce mi się czekać kolejnych dwóch miechów na wersję 160 GB ;] W przypadku konsoli, jak dla mnie 80 GB w ZUPEŁNOŚCI wystarczy. Muzę i filmy i tak trzymam na kompie. Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie wymienić potem dysk w PS3 na większy. Ta oferta z Saturna naprawdę jest ciekawa. Jeszcze takiego zestawu nie widziałem. No i cena o 100 zł niższa niż u konkurencji. Chyba się skuszę ;] Czekam na potwierdzenie czy widział ktoś już tego pack'a na żywo. Chodzi mi o to czy Dual Shock jest dodawany do zestawu (kartonu) jak wszędzie w gołej konsoli czy jest to jakiś pack wymyślony przez Saturna?

EDIT: Właśnie dzwoniłem do MM, obniżyli cenę do 1499 zł ;], cena za "golutką" konsolę z Dual'em 3. Saturn jak narazie górą ;]

EDIT 2: Nowa PS3 80 GB supportuje złącze HDMI w wersji 1.3. Orientuje się ktoś czy są wogóle TV ze złączem HDMI 1.3? Jak się to ma w przypadku PS3 na chwilę obecną? Czy przy połączeniu kablem HDMI 1.3 do TV , który ma wejście HDMI 1.2 będzie mimo wszystko trochę lepszy obraz niż przez kabel HDMI 1.2?
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Każde, nawet najstarsze PS3 supportuje HDMi 1.3 (Deep Color, HD audio etc.)

Zeby uaktywnic w praktyce zalety HDMi 1.3 (Deep color) oba urządenia (zródło i odbiornik) oraz kabel HDMI muszą mieć specyfikację 1.3.
 
Ostatnia edycja:

kriss71

New member
kupiłem wczoraj taki zestaw w Saturnie, moim zdaniem cena 1499 zł za taki zestaw jest b. dobra.
Dysk 80GB na moje potrzeby jest wystarczający, 4 gry + kilka gier i blu ryje kupiłem wcześniej w UK i jest OK
granie na 42" bardzo fajne:cool:
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
heh a ja wam powiem tyle w Ełku w RTV EURO AGD leży konsola ps3 wersja 40 Gb w cenie 1699 zł :D bez żadnej gry goła

to jest super sklep :hmm:
 

Rudeford

New member
Po 3:40 filmik jest najzabawniejszy:krol: Gość gada trochę jak Tomasz Jachimek, tylko wolniej:D
 
Ostatnia edycja:

edi_2

New member
hej, nie rozumiem komentarzy typu...
...........

swoje ps3 kupilem w pl a nie pod londynem.

.......................................

Ja za swoje PS3 80GB zaplacilem w anglii przy okazji jak tam bylem 299funtow, z MGS4.. czyli ok 1250 pln... gwarancja przeciez jest europejska wiec obejmuje i polske. jedyna roznica to angielski kabel zasilania a polski pewnie kosztuje 5 pln. Szczerze w anglii troche taniej.
 
Do góry