Nowe Ps3 80gb

k0val

New member
jarczew77 napisał:
k0val kupuje w zachodniej bo tam na codzien mieszkasz czy zamawiasz z polski jesli tak to gdziemozna zamowic w ten sposob i jak sie ma sprawa gwarancji tzn czy polskie sony bedzie honorowac je ??
mam tam rodzinę a o gwarancje sie nigdy nie martwiłem zawsze moge odesłać ;]
 

dienekes' shade

New member
Hehe, czyli prawdą jest, że nowa 80tka będzie sprzedawana w cenie 40tki :eek:k: I kto by pomyślał, że potwierdzi się to w arcydrogim empiku? ;)

Ps. Dowiedziałem się, że w jednym z warszawskich sklepów za cenę 1500 zł można wyrwać, po małych negocjacjach, nową 80tkę z grą Burnout Paradise (używana, ale w stanie idealnym - cena solo: ok. 130 złych w tym sklepie, 160 za nówkę). Sama konsola w granichach 1400 złych.
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Masta_J napisał:
i nie ma DSa...

Pozdrawiam,
W piątek 29.08.2008 widziałem nowe zestawy na półkach Empik'u w Gdańsku. Na cenę nie zerknąłem bo właśnie taszczyłem pudełko z dopiero co zakupioną wyprzedażową PS3 40 GB piętro wyżej w sklepie Saturn za 1199 zł. ;)

Jak będzie taka potrzeba to sobie wsadzę za 150 zł 160-200 GB twardziela do mojego modelu. A jeżeli chodzi o DS3, to dopłacę te 40 zł kupie sobie go jako drugi pad.

300 zl zostało w mojej kieszeni i sam zdecyduje na co je wydać - czy na gry, czy na filmy, czy na większy dysk i ds3, czy na piwo.

Moim zdaniem warto skorzystać z tej wyprzedaży PS 40GB.
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
ja uważam żeby poczekać na ps3 160 Gb bo może sie okazać że będzie coś więcej niż dysk i ds3 a i na dysku wgrane gry o wartości 70 euro a cena niewiele większa
 

mietek099

New member
@ k0val: ale ile można czekac ;] Ja jak juz wczesniej pisałem, chciałem kupi PS3 już dawno, ale stwierdziłem,że warto poczekac na wersję 80 GB. Gdybym miał czekac dwa miechy na wersję 160 GB to równie dobrze mógłbym czeka kolejny miesiąc od premiery 160 GB bo napewno na święta ceny znów spadną;] Osobiście wybieram 80 GB. Jak na konsolę (muzę i filmy i tak trzymam na kompie) to i tak bardzo dużo.

P.S. Zresztą wydaje mi się,że jeśli SONY chciałoby zaaplikowac jakieś większe zmiany "wewnątrz" konsoli w stosunku do obecnych wersji, to owe zmiany byłyby już właśnie w tych 80 GB'owych wersjach.
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Pisałem już kiedyś że Sony nie chwali się zmianami technicznymi w swojej konsoli i przeprowadza je na bieżąco, nie koniecznie przy okazji wypuszczenia modelu z większym dyskiem!

Czy ktoś na przykład zauważył że ostatnie modele PS3 40 GB intensywnie obracają płytę przy wkładaniu. Mało kto. Jest specjalny dział z filmikami na Youtube (wpiszcie w wyszukiwarce filmów: "PS3" "Playstation 3" "disc" "spinning"). A właśnie w ten sposób Sony poradziło sobie z dużą liczbą konsol które były reklamowane z powodu połknięcia płyty lub awarii podajnika płyt.
 

Mefju

New member
Witam , mam małe pytanie co do userów na ps3 otóż chce sobie kupić nowego soniaka PAL 40 gb z np.MM zamontować jakiś duży dysk i spoko , więc muszę opchnać mojego soniaka 40 gb z ameryki bo nie mam gwarancji i nie moge oglądać filmów europejskich na br , teraz pytanie jeżeli zaloguje się na tego soniaka PAL na moje konto czy będe miał dalej swoich znajomych? co do save to nie są mi bardzo potrzebnę a demka można ściągnać z ps store :pP tak doładniej to mam dwa pytania:
1)Czy jeżeli zaloguje się na moje konto na nowej konsoli czy moje kontakty i "dane" zostaną?
2) Jak przełączyć ps3 na zwykły kabel AV z zestawu bo mam na HDMI a sprzedając wole znowu ustawić na AV.Pozdro i dzięki :-D
 

mataman

New member
Bez reklam
1) tak zostana
2) przytrzymaj power jakies 5 sek konsola powinna "piknać" dwa razy i powrócic do ustawien fabrycznych
 

jarczew77

New member
ja tez mam pytanie otoz przy wprowadzaniu ps3 80gb sony zapowiedzialo zestawy ps3 80gb 2pady ds3 i gt5 prolog za 449euro czy te zestawy sa juz w polsce np mediam czy wchodza 10wrzesnia dobiero ??
 

Mefju

New member
W Białostockim MM nie ma zestawów GT5+2DSY jest tylko 80 gb + dwa pady
ale nie wiem jakie bo do siostry zadzwoniłem jak w MM była :pP
 

mietek099

New member
Ok no to mam oficjalnie potwierdzoną informację z Media Markt w Bydgoszczy. Dzisiaj na ich magazyn wjechały konsole PS3 z dyskiem 80 GB. Ceny i pełnego zestawu narazie mi nie podał bo od godz. 13 będzie wystawiona na sklepie. Wreszcie ! :cool:

EDIT: W skład zestawu wchodzi "pusta" konsola 80 GB z jednym padem Dual Shock 3. Cena 1599 zł.
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
ormats napisał:
W szczecinskim MM od paru dni sa juz PS3 z dyskiem 80. Cena 1549 zl (czysta konsola bez dodatkow).

Dopłacanie 350 zł za wibracje w jednym padzie w zestawie i 40 GB dysku nie kalkuluje się.

Za tyle kasy możemy mieć PS3 z wymienionym dyskiem na 200 GB i 2 padami (1 sixaxis i 1 Dualshock3).

Czyli warto było skorzystać z wyprzedaży PS3 40 GB za 1190 zł w MM i Saturnie. Ja kupiłem Saturnie.
 
Do góry