Nowe Ps3 80gb

k0val

New member
Sony ogłosiło o wejściu do europy od 29 sierpnia nowej wersji ps3 80gb(z nowym padem dual shockiem 3)mającej zastąpić ps3 w wersji 40gb.Warto dodać że cena bedzie identyczna jak ps3 40gb.I tu moje pytanie czy jak sony uczyniło taki krok to już na 100% nie bedzie ps3 slim na jesień bo nieoficialne były takie informacje podajrze ze strony T3.A jak wiadomo pogłoski z tej strony często sie sprawdzają(prawie zawsze)A więc warto czekać na ps3 slim w tym roku czy moze wogle go nie bdzie bo mi sie wydaje ze cos za wczesnie.

tu macie fotki prawdopodobnego ps3 slima http://www.ps3site.pl/nowe-ps3-slim/
 
Ostatnia edycja:

brx

New member
Przecież to tylko plotka. Post jest z początku tego roku, a w obecnym momencie nic nie słychać na temat slimów. Zresztą jakby czarnula miała tak wyglądać jak na tych zdjęciach, to ja zostaje przy swojej wersji. :D Myślę, że nie ma na co czekać.
 

Peek

New member
Bez reklam
To niemożliwe by ąz tak mieli ja zmniejszyć, przeciez ta moc musi byc widoczna;) Poza tym jak wcześniej trafnie zauwazono nie moga ąz tak zmniejszyć podzespołów. A co by się stało chociazby z wiatrakami?
 

wujo1

New member
Playstation 3 (jakie)

witam chciałem się zapytać jakie są wersje ps3 na świecie i kiedy wejdzie 80 do polski ?? i o co chodzi że w 80 będzie nowy pad jak będzie wyglądał :( ostatnie pytanko będzie miała czytnik kart i odtwarzać gry z ps 2 ???????
 
Ostatnia edycja:

GOLUMN

Member
wujo1 napisał:
witam chciałem się zapytać jakie są wersje ps3 na świecie i kiedy wejdzie 80 do polski ?? i o co chodzi że w 80 będzie nowy pad jak będzie wyglądał :( ostatnie pytanko będzie miała czytnik kart i odtwarzać gry z ps 2 ???????
Wersja 80GB na Polskę nie będzie miała wsteczne kompatybilności to ma tylko wersja 60GB
 

szakal9999

New member
Peek napisał:
To niemożliwe by ąz tak mieli ja zmniejszyć, przeciez ta moc musi byc widoczna;) Poza tym jak wcześniej trafnie zauwazono nie moga ąz tak zmniejszyć podzespołów. A co by się stało chociazby z wiatrakami?
Przy przejściu na mniejszą technologie część wiatraków mozna sobie odpuściś, ponieważ im mniejsze układy tym mniej ciepła wytwarzają, ale nie wydaje mi się, żeby aż tak udało się podzespoły.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ktoś chyba wział się za obróbke zdjecia zwykłego PS3 i puscił w internet. Nawet na targach E3 2008 Sony na swojej konferencji nic nie mówiło o wersji slim.
 

k0val

New member
brx napisał:
photoshop i tyle :mrgreen:

też tak mi sie wydaje ale ostatni taki news ze strony T3 o nowej wersji psp slim też nikt nie wierzył a jednak... więc bardzo poważnie sie zastanawiałem nad tym i oczekiwałem kolejnych newsów od sony ale gdy dowiedziałem sie o wejsciu 80gb do europy od 29 sierpnia zaczełem w to bardzo wątpić i dlatego rzuciłem temat na forum żeby z wami podyskutować:p
 

wujo1

New member
ale nie ma co tu dyskutować dobrze niektórzy mówią gdzie by pomieścili taką technologie z tego co wyczytałem w japoni jest już 100 i 120 ale ile jest w tym prawdy nie wiadomo
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja czytałem w jednej z konsolowych gazet relacje z konferencji Sony z targów E3 2008. Pisali tam, że wersja PS3 80GB ma wyprzeć wersje 40GB, a nic o żadnych nowych cudakach;)
 

k0val

New member
Peek napisał:
Ja czytałem w jednej z konsolowych gazet relacje z konferencji Sony z targów E3 2008. Pisali tam, że wersja PS3 80GB ma wyprzeć wersje 40GB, a nic o żadnych nowych cudakach;)

na zdrowy rozum sony by nie wprowadzało nowej wersji starej "czarnulki" tuż przed wydaniem wersji slim ale w dzisiejszych czasach wyszystko jest możliwe :hmm:
 

omar

New member
E3, Los Angeles, California, 16 lipca 2008 – David Reeves, Prezydent Sony Computer Entertainment Europe ( SCEE ) ogłosił wprowadzenie na rynek europejski nowego PLAYSTATION 3 z 80GB dyskiem twardym pod koniec sierpnia. Model ten zachowa wszystkie cechy 40 GB PLAYSTATION 3 z możliwością przechowywania dwa razy więcej danych: zdjęć, filmów, muzyki czy gier.

Nowy model PLAYSTATON 3, to nadal centrum rozrywki dające możliwość grania w najwyższej jakości gry i oglądania filmów na Blu-ray, jak również ściągania specjalnie przygotowanych materiałów, grania on-line i dostęp do Internetu poprzez Wi-Fi. Wielofunkcyjność 80GB PS3 to także niezliczona ilość ekskluzywnych i trier partie tytułów, jak również PLAYSTATION Network, dzięki któremu PS3 dostarcza rozrywkę nie tylko hardcorowym graczom ale także całym rodzinom.

„Bardzo uważnie słuchamy naszych klientów i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy naszymi działaniami odpowiedzieć na ich potrzeby.” – powiedział David Reeves, Prezydent SCEE. W czasie konferencji E3 potwierdzono także serie Platyna na PLAYSTATION 3, a w niej najgorętsze tytuły, takie jak Resistance: Fall of Man, Uncharted: Drake’s Fortune czy Assassin Creed.. Potwierdzono także wprowadzenie na rynek europejskich kolejnych zestawów PSP i PlayStation 2, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem na Starym Kontynencie.
 

brx

New member
No i po co komu slim. Czyż to nie wygląda pięknie? :cool:

P.S.
krzysztofradio ;)
 

Attachments

  • DSC00515.JPG
    DSC00515.JPG
    102,1 KB · Wyś: 82
Do góry