Nowe promocje w Euro - co wybrać?

radw

New member
Witam,

Stoję przed wyborem:
- LG 32LC3R
- Panasonic TX-32LX50P
- Samsung LE32R32B

Sporo już się naczytałem, ale im dalej w las, tym ciemniej...:-?
Moje odczucia: LG ma najlepsze parametry (kontrast), do Panasonica przekonuje mnie marka sama w sobie i dobre opinie innego modelu (LX60P), a Samsung to już kompletnie wielka niewiadoma (ten model konkretnie).
Chcę się zdecydować jak najszybciej - pomóżcie please!

pozdr,
RW
 

jarybal

New member
Kupiłem niedawno po dłuższym "obwąchiwaniu" różnych modeli Samsunga LE32R32B. Jestem b. zadowolony. Nie należy się specjalnie kierować podawanymi parametrami technicznymi. Ten ma praktycznie wszystko co potrzeba i jest niedrogi.
 

jasa

New member
radw napisał:
Witam,

Stoję przed wyborem:
- LG 32LC3R
- Panasonic TX-32LX50P
- Samsung LE32R32B

Panasonic ma fajne modele ale LX50P to już...historia. Brak HDMI w dobie TV HD to wada nie do zaakceptowania (oczywiście można oglądać HD przez Component). Wymienione przez ciebie modele LG i Samsung to produkty nowe i nad nimi warto się zastanowić. Jeśli Panasonic to wersja tańsza LX60 (2x HDMI) i LX500 (1xHDMI) oraz obecnie topowy model (acz drogi) Panasonica LX600 (2xHDMI)
 

semaisa

New member
Jezeli chodzi o euro agd to nie kupowalbym tam nic... wole sklep zajmujacy sie konkretna specjalizacja , osobiscie polecam e-panasonic , nie dlatego ze robie reklame lecz mam od nich LCD i jestem zadowolony...
 

bad_shadow

New member
Nawiązując do wspomnianej promocji w eurortv,

mam problem z dokonaniem wyboru pomiędzy:

a/ Sony KDL32V2000 za 4 990 zł

b/ Samsung LE32R32B za 2 990 zł plus zestaw kina domowego np. Sony DAV-DZ410 za 1 499 zł czyli w sumie 4 489zł

proszę o konkretne porady.
Moj ojciec który finansuje owy zakup woli kupić LCD Sony,
ja zaś wolał bym mieć komplet kina domowego i kilka setek w kieszeni ;).
Zatem mniejsza o samo kino, ale jakie są cechy przemawiające za którymś z LCD wymienionych przeze mnie?????
A może macie inne propozycje?

Z góry dzieki,
Pozdrawiam.
 
Do góry