Nowe plazmy PANASONIC

Darek

New member
Tiem72,

Chcę wyjaśnić jedną rzecz. Nie jestem handlarzem ani handlowcem. Nie chcę nikomu robić wody z mózgu. Nikogo do niczego nie namawiam tylko przedstawiam mój prywatny pogląd na pewne sprawy. Każdy z ludzi dyskutujących na tym forum kieruje się innymi względami: cena, możliwości techniczne, upodobani marki, itp. Każdy też podejmuje decyzję sam.
Ja żyję w Polsce i nie mam zamiaru jechać po coś do Niemiec aby dorabiać ich sklepy czy handlarzy. Wolę kupić towar w kraju u rodzimego sprzedawcy ale u takiego, który jest uczciwy. W mentalności wielu naszych rodaków (nie wszystkich aby kogoś nie urazić) zakodowane jest coś takiego, że trzeba kombinować jak się da. Jak nie zmienimy tego podejścia to jeszcze długo nie będzie w naszym kraju normalnie czyli, że jak chcę coś kupić to idę do sklepu i kupuję. Oczywiście mogę negocjować cenę lub poszukać lepszej oferty w internecie ale bez wyjazdów, kombinowania, martwienia się o gwarancję, itd.
 

SwMikołaj

New member
No wiesz Darek masz sporo racji ale nie do konca.
Bo jesli sprzet zza granicy po ktory mozna pojechac autkiem w dwie godziny jest tanszy o tysiac złoty i gwarancja jest respektowana w Polsce to o co chodzi? Ja ci powiem o co. O to ze polscy sprzedawcy niech sie naucza zarabaic na sprzecie tak jak niemieccy sprzedawcy czyli 5 % a nie 10 czy 20 %. Bedą tak robic jak dlugo jest popyt, nakrecany generalnie przez fobie problemu gwarancyjnego.

Na tym forum tylko Kikiego firme rozumiem. Bo dojezdza do klientow i organizuje pokaz. Za to mozna wiecej zaplacic...

Ps. Dawajmy dalej zarabiac polskim sprzedawcom, niech mają na baseny i korty tenisowe :)
 

Darek

New member
Zgadzam się z Tobą Św Mikołaju. Dlatego też napisałem kilka istotnych rzeczy. Po pierwsze mówiłem o uczciwych sprzedawcach czyli takich, którzy chcą robić interes a nie rozbój. Myślę, że dobrym przykładem może być KIKI, o którym wspomniałeś chociaż nie robiłem u niego jeszcze zakupów. Po drugie pisałem, że chcę mieć możliwość negocjacji ceny lub przeszukania ofert w internecie (w przeciwnym razie mielibysmy do czynienia z monopolem).
A na co polscy sprzedawcy wydaja pieniądze to jest tylko ich sprawa. Nic mi do tego.

Pozdrawiam
Darek
 

AniaKaminska

New member
absolus12 napisał:
widzę że bardzo rozjuszyłem panią AnięKamińską.
Niech Pani AniaKamińska będzie tak uprzejma i nie uprawia tu akwizytorstwa z naciąganiem. Ludzi z PlazmaCity już wszyscy znają i NIE WIEM PO CO TE GADKI, że nowe modele Panasonica są dostępne w PlazmaCity pomimo tego, że w centrali Panasonic Polska jeszcze ich nie ma i nie było. Ale plazmaCity już je ma - bo chyba sami je składają.

Niczym mnie Pan nie rozjuszyl ale widze niemalze furie w Pana odpowiedzi,moze rzeczywiscie trudno jest przyznac przed samym soba ze sie nie ma nic do powiedzenia.
Po pierwsze,nie kupujemy plazm PV60E w Panasonic Polska bo ich tam jeszcze nie ma,wiec prosze nie insynuowac jakichs bredni,laskawy Panie.
Jak beda w polskim oddziale i cena hurtowa bedzie laskawa,to na pewno bedziemy brac.
Nikt natomiast nie broni kupowac ich w Panasonic Europe,jako ze gwarancja jest wazna takze w Polsce.
Nikt takze nie zaprzecza ze one stamtad pochodza.
Kolejna brednia w Pana ustach.
A poniewaz sa i cena jest dobra,to warto.
Normalny czlowiek raczej by sie cieszyl,Pana to oburza.
Ciekawa logika.
I ostatnie panskie "odkrycie" - "akwizytorstwo".Nikt go tu nie uprawia bo jak widac Pan woli kupic drozej niz taniej,wiec na pewno nasza oferta nie do Pana jest skierowana...
Ale jesli czytam takie bzdury to po prostu probuje sie do nich - z niechecia - ustosunkowac,bo naprawde przerazenie ogarnia jak sie takie rzeczy czyta.
Podsumowujac,nie przeszkadza Panu ilosc ofert nielegalnego handlu na allegro,ale przeszkadza Panu legalna oferta firmy X.
Nie przeszkadza Panu wysoka cena w kraju i brak dostepnosci,ale przeszkadza dostepnosc i nizsza cena firmy X.
I nie przeszkadza Panu nachalna i ciagla reklama jednego Pana na tym forum,ale przeszkadza Panu gdy ktos probuje logicznie podyskutowac i odeprzec argumenty,w dodatku chybione.
Pozdrawiam i wciaz nie moge wyjsc z podziwu.
 

absolus12

New member
O i znowu się zaczyna dyskusja bez sensu z AK z PlazmaCity.

Pani desperacja chyba się gnęła zenitu, śmiać mi się chce. Tak panią poruszył mój post że nie może tego pani zcierpieć, coś w tym musi być :) ale niestety nie cofnie pani czasu i nie zmieni opinii klientów co do PlazmaCity. Zainteresowanych odsyłam do wyszukiwarki. Jedyną moją intencją było oszczędzenie kilku osobom niepotrzebnych nerwów.

Mając na uwadze i w pamięci poprzednie pani wywody, dochodzę do wniosku, że nie warto dyskutować. Jeżeli tak bardzo pani zazdrości panu o który według pani nachalnie i ciągle reklamuje swój sklep to może niech pani spróbuje porównać ton i styl swoich wypowiedzi z jego i nauczy się trochę kultury oraz szacunku - z tonu pani wypowiedzi wnioskuje, że byłaby pani zdolna wydrapć mi oczy za mój poprzedni post, jedyne pani posty na tym forum to ataki i zaczepki.

Może nie pisać bredni jeżeli nie ma pani bladego pojęcia o temacie dyskusji!!!

PS: nie jestem handlowcem, proszę sobie przejrzeć moje posty. Przepraszam, że post nie jest na temat ale już mnie to zaczyna wkurzać, zero polemiki tylko ataki.
 

tiem72

New member
Stoję z boku i obserwuje i.... Moje refleksje. Czytałem wypowiedzi Pani Ani i byłem pod wrażeniem klasy tej osoby. Ostatnio w TV komentator sportowy po wypowiedzi Adasia M. zakłopotany tłumaczył, że jest klasa sportowca i klasa człowieka. Podobnie można pewnie powiedzieć, że jest klasa handlowca i klasa człowieka.
O ile, po dokopaniu się do wątku nt. Pana Patryka i PlazmaCity nabrałem trochę wątpliwości co do klasy handlowej tej instytucji (co nie znaczy, że ją przekreślam - po prostu w życiu bym im nie zapłacił z góry, ale gdyby mi dostarczyli sprzęt do domu z wszystkimi papierami, to why not?), o tyle analizując wypowiedzi - cały czas Pani Ania robi na mnie bardzo piozytywne wrażenie - jako osoba i człowiek.
Natomiast wypowiedzi osobnika o nicku absolus12 robią na mnie fatalne wrażenie. Bardzo mi się nie podoba obecna sytuacja na scenie politycznej a to za sprawą agresji i zjadliwości tam panującej, gdzie niszczy i atakuje się każdego, kto nie z nami (tato mi opowiadał, że kiedyś dawno temu już tak było, też słyszeliście o tym?). Ta zjadliwość to zasługa tzw. bulterierów. Czytając sobie Mr absolus12 to widzę takiego właśnie bulteriera. I aż trudno mi uwierzyć, że osoba obiektywna, stojąca z boku może tak zupełnie bezinteresownie sączyć tyle jadu i zawiści. Jeśli drogi absolus12 rzeczywiście robisz to bezinteresownie, to przepraszam Cię za posądzenie o związek z jakimiś grupami interesów. Tylko w tej sytuacji to bardzo mi się nie podoba Twoja klasa jako człowieka. Człowieka nie potrafiącego szanować i dażyć respektem innych ludzi (a w szczególności kobiet :).
 

AniaKaminska

New member
tiem72 napisał:
I aż trudno mi uwierzyć, że osoba obiektywna, stojąca z boku może tak zupełnie bezinteresownie sączyć tyle jadu i zawiści.

To jest wlasnie niepojete.
Tym bardziej ze reputacja firmy X nie ma nic wspolnego z tematem dyskusji,ktorym jest-dla przypomnienia-pojawienie sie na rynku pewnego modelu plazmy:)

Dziekuje za glos potwierdzajacy ze chyba umiem pisac po polsku...

Pozdrawiam
 

AniaKaminska

New member
absolus12 napisał:
zero polemiki tylko ataki.

Chyba powinien Pan przestudiowac znaczenie slow "atak" i "polemika",
wydaje mi sie ze nie do konca Pan je rozumie.

Nie bardzo tez rozumiem dlaczego wiaze Pan reputacje firmy X z pojawieniem sie na rynku modelu plazmy,o ktorej mowa w tym watku.
Moze piszmy na temat?

Nie wspomne juz o tym,ze ja nie wstydze sie swojego nazwiska.
Pan-najwyrazniej tak.
 

AniaKaminska

New member
tiem72 napisał:
O ile, po dokopaniu się do wątku nt. Pana Patryka i PlazmaCity nabrałem trochę wątpliwości co do klasy handlowej tej instytucji (co nie znaczy, że ją przekreślam - po prostu w życiu bym im nie zapłacił z góry, ale gdyby mi dostarczyli sprzęt do domu z wszystkimi papierami, to why not?)

Warto chyba skomentowac i ta opinie.
Sadze ze kazdy widzial iz nie kwestionujemy naszego bledu w sprawie z tym nieszczesnym amplitunerem.
Musze jednak nadmienic ze kupujacy wiedzial o opoznieniu i dobrowolnie czekal,a my niestety bylismy zblokowani niesolidna hurtownia.
Coz,nie popelnia bledow tylko ten ktory nic nie robi.
Mysle jednak ze wyciaganie na tej podstawie wniosku ze jestesmy niesolidni badz probujemy kogos oszukiwac-jest bardzo na wyrost.
Chyba nikt kto skalkuluje przekroj naszej oferty nie bedzie podejrzewal ze porwalismy sie na kwote 1300pln....dwukrotnie wiecej placimy co
miesiac portalowi Allegro za nasze ogloszenia...

Tyle tytulem wyjasnienia i moze skupmy sie teraz na meritum.
Czyli plazmach:)

Pozdrawiam
 

archigraph

New member
Konkrety

Pani Aniu i pozostali dyskutanci, może napisalibyście o jakości w/w Panasonica. Może, by sie ktoś pokusił na jego ocenę i porównanie z Pioneerem i to przywróciłoby konstruktywny chrakter dyskusji na temat nowego Panasonica.

Pozdrawiam.
 

Darek

New member
W pełni popieram. Może ktoś z forumowiczów miał już możliwość zobaczyć nowe modele plazm Panasonica i może podzielić się swoimi wrażeniami?

Pozdrawiam
 

nowy66

New member
Ostatnia edycja:
Do góry