Nowe Playstation wkrótce ale przecieki pokazują zdjęcie kontrolera

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowe Playstation wkrótce ale przecieki pokazują zdjęcie kontrolera.

Pojawia się na zdjęciach sieciowych prototyp nowego kontrolera Playstation. Konfiguracja podobna do DualShock, ale jest centralny touchpad.

pscontroller_b_43866.jpg


W niecały tydzień będziemy wiedzieli naprawdę jak Sony uporało się z nową wersją konsoli następnej generacji. Dokładnie 20 lutego w Nowym Jorku Kaz Hirai zaprezentuje nowy model next gen. Pojawiły się zdjęcia czegoś co wydaje się być prototypem nowego kontrolera Playstation.

Będzie więc touchpad, mikrofon lub mały głośnik. Start i select - przyciski wydają się być ukryte na szczycie.
dday
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam nadzieje ze to tylko kamuflaz i tym razem stworza cos od poczatku do konca nowego. Ciekawe czy ten genialny konstruktor ktory wpadl na pomysl wypuklych galek dalej tam dziala, jezeli tak to mam nadzieje ze pomyslal tym razem takze o wkleslych triggerach.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam fajnie by bylo wielu ludzi by sie cieszylo ale jak bedzie to si eokaze juz niedlugo ...
lolek
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak Sony w koncu da taki gameplay jaki zawsze przed premiera obiecuje chwalac sie tymi swoimi filmikami (Motostrom przykladem), to dla mnie moze wygladac jak na tym zdjeciu :)
Chociaz ja od lat powtarzam ze taki prawdziwy przelom, czyli juz tam gdzie beda sie zacierac granice (fotorealistyczna grafika i fizyka) nastapi dopiero w PS5. Zycze sobie jako stary konsolarz, aby PS4 reprezentowal poziom graficzny takich produkcji jak chcociazby nowego Farcry - na wypasionym obecnie dostepnym PC.
 

Pingu

New member
Armanig wszystko wskazuje na to, że nie będzie PS5, nawet Sony to kiedyś przyznał, to ma być ostatnia kobsola. Za te 5 lat, gry o wyższej jakości będą chodzić z komórki, TV lub chmury.
 

Pingu

New member
Sony złożyło do urzędu patentowego patent na zablokowanie możliwości pożyczania czy sprzedawania używanych gier. Jedna gra przypisana tylko do jednego konsoli.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To trzmam kciuki by odwalili im ten patent. Wszystkie punkty z uzywanymi grami zbankrutują, a to fajna sprawa. Placi sie kilka razy mniej niz za nowkę, ktra często się nudzi po krotkim czasie, sprzedajesz lub zamieniasz i spokój.
Ładnie się dzieje.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sklepiki zbankrutuja, handlarze na gieldach i generalnie mysle ze taki ruch zakonczy (zabije) pewien etap z naszej histori. Taka wymiana z znajomymi, czy sprawdzonymi sprzedawcami to tez pewiem rytual, rozmowy, dyskusje itp. ale oni tam sie przejmuja sklepikami jak my zeszlorocznym sniegiem.
Ten pomysl juz od lat chodzi im (i nie tylko) po glowie, ale zobaczymy jak to bedzie.
Pedzej czy pozniej i tak nastapi jedna wielka cyfryzacja.

My tu gadu gadu a zaraz konferencja, kto oglada?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cos mi sie pomylilo i nie ta konferencje zaczalem ogladac.
Zgodnie z gamespotem zaczyna sie za 30min.
 
Do góry