NOWE Pal OPTIMAL od SHARPA

Flapu

New member
Witam
Wiosenne nowości - zapraszam na niemiecką strone SHARPA www.sharp.de
Pojawiły sie tam dwa nowe modele następców P50 - moze ktoś już będzie wiedział coś więcej o tych cudach.

Pozdrawiam.
 

nowy66

New member
Flapu napisał:
... moze ktoś już będzie wiedział coś więcej o tych cudach...

Proponuję wejść na zakładkę "dane techniczne" i po prostu wydrukować i porównać z P50 (poprzednik P55 a P70 z tunerem). Oby nie miały tych samych przypadłości co poprzednicy :( .
Ciekawsza wydaje mi się jest niżej info o GD9E i GA9E (np. już mają 2xHDMI - nowe matrtyce, niższy czas reakcji, wyższy kontrast, kąt patrzenia) - może być baaardzo ciekawie. Oby dotrzymali obietnicę o ataku na rynek LCD 37" i wiekszych (patrz co proponują nowe Toshiby serii WL66 - Full HD od 42").- również cenowy.
Zajawka o nowych dużych Full HD Sharpach jest - piszą w info prasowym o pokazie nowych modeli na targrach Cebit.

pzdr
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
atak Sharpa na panele 37" i większe jest już przesądzony.
Będzie po otwarciu nowej fabryki najwieksze spektrum LCD w tym również Full HD. Dziś braki matryc nie pozwalają na obnizenie cen.
Nowe modele P 55 - juz dziś wjechały do Sharp Polska. Za kilka dni - będziemy testować . Ale i tak ilości są zdecydowanie za małe.
Już dziś na te modele - tylko przydziały.
pozdrawiam
 

nowy66

New member
kiki napisał:
... Dziś braki matryc nie pozwalają na obnizenie cen....

Nie wiem jak to jest z dostawami NOWYCH matryc, ale ceny spadaja za zachodnią granicą naprawdę solidnie. Sharp 37 GA6E już za 1780€, Toshiba 37 WL58P już za 1940€. Myślę, że "robią miejsce" następcom czyli GA9E i WL66. Te nowe - co, moim zdaniem, jest oczywiste - będą w cenie starych sprzed 2-3 miesięcy, czyli odpowiednio 2050 i 2100€, przy lepszym wyposażeniu (np. 2xHDMI) i lepszych "osiągach", nowszych technologiach, promocjach (np gwarancja Sharpa 3 lata!!).
pzdr
 
Do góry