Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

matixxxx

New member
Dziekuje, już wszystko wiem, Po prostu mam tv 2 dni bałem sie włąnczać opcje aktualizacji bez podłączenia neta jak i nieznajomości jeszcze tematu - doświadczenie z aktualizacji biosów 20 lat temu w komputerach jak to komuś coś mówi
 

ElTomeko

New member
Słuchajcie a co poradzic jak czasem wrzucam np na dysk przenosny nowy film a tv raz znajduje odrazu a czasem nie...i druga sprawa z przegladaniem zasobów komputera- to samo raz widzi nowe filmy a raz nie...
 

europa777

New member
Dzięki Tika.

Po co Ci programisci grzebali w tym dynaicznym podswietleniu skoro działało dobrze...:/

Też nie kumam. Pytanie czy to naprawią? A dynamiczne podświetlenie to według mnie jedyny ulepszacz, który dosyć fajnie działa. Zwłaszcza jeżeli chodzi o jakość czerni. Na szczęście jak się ogląda film z dużą ilością ciemnych scen to wszystko działa dobrze. Problem jest przy animacjach. Zauważyłem także, że włączenie redukcji szumów (max) i redukcję błędów mpeg (średnio) zmniejsza nieco uciążliwość błędu dynamicznego podświetlenia.
 

marsid

New member
Według mnie to dynamiczne podświetlenie słabo się sprawdza podobnie zresztą jak i te inne "ulepszacze obrazu". Przy oglądaniu filmów z napisami ta opcja powoduję że i one są przyciemniane/rozjaśniane przez co źle się ogląda (z białych robią się lekko szare na przykład). Do tego gdy jest szybsza zmiana scen z jaśniejszej na ciemną to widać gołym okiem działanie DP co jest irytujące. Fakt gdy są same ciemniejsze sceny to jakość obrazu jest trochę lepsza no ale gdzie masz taki film gdzie są tylko ciemne sceny ?

EDIT:

Czy ktoś wgrywał już najnowsze oprogramowanie 000.150.082.000 ? Jakieś konkretne zmiany ?
 

Tika

New member
Bez reklam
jak ktoś ma PS3, dobrze się sprawdza funkcję dynamicznego podświetlania robiąc pokaz slajdów jednolitych kolorystycznie teł, wtedy dobrze widać czy działa to jak należy
 

europa777

New member
Rzeczywiście:)

Czy ktoś wgrywał już najnowsze oprogramowanie 000.150.082.000 ? Jakieś konkretne zmiany ?

Odpowiadając na twoje pytanie to zauważyłem jedną zmianę w porównaniu z oprogramowaniem z października. Jak klika się przycisk Menu to domyślnie pojawia się na Źródło, wcześniej Pomoc. Innych większych zmian nie zauważyłem.
 

marsid

New member
Rzeczywiście:)



Odpowiadając na twoje pytanie to zauważyłem jedną zmianę w porównaniu z oprogramowaniem z października. Jak klika się przycisk Menu to domyślnie pojawia się na Źródło, wcześniej Pomoc. Innych większych zmian nie zauważyłem.

Po której aktualizacji to zauważyłeś ? Nie było żadnej aktualizacji w październiku. Ostanie 3 aktualizacje były: 16 listopad, 13 grudzień i 19 grudzień. Wgrywałeś wszystkie aktualizacje po kolei tak jak wychodziły ?
 

bady87

Member
Po której aktualizacji to zauważyłeś ? Nie było żadnej aktualizacji w październiku. Ostanie 3 aktualizacje były: 16 listopad, 13 grudzień i 19 grudzień. Wgrywałeś wszystkie aktualizacje po kolei tak jak wychodziły ?

Witam.Mam to po aktualizacji z 13.12 .Też otwiera się menu od żródła
 

marsid

New member
Potwierdzam, 13.12. Chodziło mi o listopad.

A to też mam ale to raczej plus, ale ja pytałem jakie zmiany są po aktualizacji z 19.12... Ktoś pisał że to aktualizacja nie dla Polski a teraz pojawiają się głosy że jednak nas również dotyczy. Więc czy ktoś wgrywał ją i zauważył jakieś zmiany ?
 
Do góry