Nowe oprogramowanie do TV Philips serii od 6**7 do 9**7.

pawel4004

New member
Czy ktoś wie, dlaczego YT wyszukuje tylko część filmików? Np dla zapytania LEKTOR wyświetlane jest ok 20 filmików, a w rzeczywistości jest ich duuużo więcej.
 

europa777

New member
Witam. Planuje jutro wgrać najnowsze aktualizacje: 000.150.081.000 do 47PFL6007. Jeżeli ktoś ma argumenty, które powinny mnie przed tym powstrzymać to proszę o info:)

I jeszcze jedno. Jak jest prawidłowo: po aktualizacji wyłączamy TV z prądu? czy wyłączamy pilotem?
 

macpunto

New member
instaluj nowe oprogramowanie, nie jestem "obrazowym onanista" i uważam ze obraz jest taki sam jak w poprzedniej wersji firmware.
Zauważalne jest szybsze działanie menu i podczas przesyłania filmu przez DLNA widać ile czasu zostało do końca filmu.

po wgraniu softu ja wyłączyłem z prądu na minutke.
pozdrawiam
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Czy ktoś wie, dlaczego YT wyszukuje tylko część filmików? Np dla zapytania LEKTOR wyświetlane jest ok 20 filmików, a w rzeczywistości jest ich duuużo więcej.
Przyłączam się do pytania a na moje oko to chyba nie jest otwarte YT tylko jakieś preferowane przez firmę .Czyu komu udało się doinstalować w przeglądarce wtyczke adobe player?
 

Tika

New member
Bez reklam
Witam. Planuje jutro wgrać najnowsze aktualizacje: 000.150.081.000 do 47PFL6007. Jeżeli ktoś ma argumenty, które powinny mnie przed tym powstrzymać to proszę o info:)

I jeszcze jedno. Jak jest prawidłowo: po aktualizacji wyłączamy TV z prądu? czy wyłączamy pilotem?

zależy jaki masz teraz soft i czy masz z nim problemy

wyjmujesz pendrive, wyłączasz pilotem a potem wtyczkę z sieci na 2min.

czytając inne fora słyszałam, że najlepszy obraz był na sofcie 133.4 albo 133.5

Czy ktoś wie, dlaczego YT wyszukuje tylko część filmików? Np dla zapytania LEKTOR wyświetlane jest ok 20 filmików, a w rzeczywistości jest ich duuużo więcej.

mi to wygląda na Youtube w wersji mini (podobny do tego w smartfonach), niektóre teledyski nie działają z powodów licencyjnych (na stacjonarnym kompie te same teledyski działają)
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam. Planuje jutro wgrać najnowsze aktualizacje: 000.150.081.000 do 47PFL6007. Jeżeli ktoś ma argumenty, które powinny mnie przed tym powstrzymać to proszę o info:)

I jeszcze jedno. Jak jest prawidłowo: po aktualizacji wyłączamy TV z prądu? czy wyłączamy pilotem?

Witam uprzejmie,
Proszę zobaczyć tutaj:

Experience Thread - FW 150.81 - for 6/7/8/9000 Series - 2012
Masz podane , co zmienia .
Po wgraniu nowej wersji , jeżeli się zdecydujesz to zrobić , zakończonej sukcesem (zalecam przez gniazdo USB telewizora) ,




niech telewizor pogra ze 2 minuty, potem wyłączamy telewizor , można pilotem . Odczekujemy 2 do 3 minut , aby podzespoły elektroniczne przestały pracować a następnie wyciągamy wtyczkę przewodu
zasilającego z gniazdka sieciowego na minimum 2 do 5 minut.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

europa777

New member
@accu: dziękuje, czyli najpierw pilot, potem wtyczka, ok:) Ja mam poprzednie oprogramowanie ale już 150.xxx Jedyny minus to tzw. flicker przy dynamicznym podświetleniu. Przy sofcie 130.xxx tego nie było. I z tego co czytałem forum, które podesłałeś niestety ten problem rozwiązany nie został:(
 

emer

Member
Bez reklam
niech telewizor pogra ze 2 minuty, potem wyłączamy telewizor , można pilotem . Odczekujemy 2 do 3 minut , aby podzespoły elektroniczne przestały pracować a następnie wyciągamy wtyczkę przewodu
zasilającego z gniazdka sieciowego na minimum 2 do 5 minut.


tak se kazdy dodaje i dodaaje swoje "przemyślenia" dotyczące postepowania po aktualizacji FW.
A gdzieee to wyczytałeś, albo wytłumaczysz dłaczego "niech telewizor pogra ze 2 minuty" ? Albo te 2-5min, można prosić o wytłumaczenie tych ściśle określonych "2-5min" - gdzieś o tym pisze czy uzasadnia? ;)
Oczywiście ta Twoja "procedura" nic nie zaszkodzi, ale po co tak ?
Wg instrukcji to nawet nic nie trzeba robić - TV sam sie załączy i wyłączy. Niemniej admin na forum philipsa faktycznie zaleca na chwile wyłączyć TV z pod prądu.
 

emer

Member
Bez reklam
zamiast linka (a jest już 0.150.82.0 - nie wazne dla nas)

[QF1EU-0.150.82.0 (Date published: 2012-12-19)
- Improvement about the Headweb app for the Nordics ONLY.

QF1EU-0.150.81.0 (Date published: 2012-12-13)
- Improvement about some USB sticks that are not recognized.
- Improvement on UI speed/HBBTV and TXT.
-; Improvement on opening animation in setup menu.
- Improvement on clocklevel for different countries.
- Improvement for YouTube not playing smoothly.
- Improvement for easy link.
- Adaptation in ambilight for the Lounge Light mode.
- Solution for "New device found..." issue ,popup screen will not appear multiple times in the dialog box.
- Crash in web browser on “Bild.de”.
- Solution for Ambilight starts by itself in the morning.
- Improvement for quick start-up automatic mode not working well.
- Improvement for set totally blocked after receiving RC5 command (with “ZON” RC’s).
- Improvement for set stuck in standby.(HDMI devices)
- Improvement for set starts by itself randomly.
- Improvement for cracking noise/ Sound drops.( HDMI devices)
 
Ostatnia edycja:

DaRcO

Banned
Przyłączam się do pytania a na moje oko to chyba nie jest otwarte YT tylko jakieś preferowane przez firmę .Czyu komu udało się doinstalować w przeglądarce wtyczke adobe player?

Nie sprawdzałem, ale może zmiana kraju instalacji zadziała na YT - tak jak na kompie części filmów z polskiego konta nie idzie obejrzeć.

Flasha Adobe nie będzie i tylko dongl min-pc z Androidem pomoże na taką bolączkę, tak jak i na ślamazarną przeglądarkę w tv i resztę smrttv. Na komórkach internet śmiga niesamowicie szybko na słabych procach a tu jest tragedia na podobno 2 rdzeniowcu - tyle że Philips nie chwali się jaki to proc i ile mhz, więc albo totalna słabizna, albo programiści do luftu... Wygląda na to że to i to. ;-)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie ,

Tak dla przykładu emer ,chociażby z niemieckiego blogu firmy Philips , patrz na:

http://www.58pfl9955.wordpress.com/...fr-2012er-tv-gerte-ab-6000erversion-150-48-9/
Następnie wpisz w mały prostokącik na przykład : 8007 i kliknij :szukaj ( suchen )

Wyświetli się nowa strona (karta)z wieloma tematami , między innymi poszczególne aktualizaje z linkiem : czytaj dalej (weiter lesen)
Znajdziesz wszystkie dotąd wydane aktualizacje , i ich zawartość .

Myślę , że sobie dalej poradzisz i znajdziesz uwagi , jak należy postępować prawidłowo przy aktualizowaniu oprogramowania telewizora.


Pozdrawiam,:)
accu
 
Ostatnia edycja:

jurasko

New member
Przed chwilą wgrałem nowy soft i tak na szybko:

Pierwsza rzecz która mnie wku.... to że tv w trybie lounge light TV nie jest w pełnym stand by.
Do dupy z takim lounge lightem co zżera prąd.
Plusy to chyba szybciej działające menu.
Prośba do tych co mają poprzedni soft.U was też można tv załączyć klawiszami:menu,chanel,wybór źródła?
 

matixxxx

New member
Witam
jak można sprawdzic jaką ma się wersje oprogramowania w Philips 47PFL6007K ???
i jak można znaleść informacje jaki mam poziom odbieranego sygnału w danym kanale ?
 
Do góry