Nowe oprogramowanie dla Philips'ów

brodacz

Active member
Bez reklam
Właśnie dziś znalazł mi nowe oprogramowanie. Nie wiem jeszcze czy to już 8 czy tylko coś co mnie ominęło wcześniej, przekonam się o tym jutro rano...
 

dmk84

New member
Buszowalem dzisiaj w sieciowkach oglądając tv i natknąłem się na tv Philipsa nie z androidem tylko jakim nowym systemem ale za pierona nie mogę sobie przypomnieć nazwy!? Ktoś się orientuje w temacie? Sprzedawca wspominał coś ze to nowy stabilniejszy system niż android. Z chęcią bym kupił jakiegoś Philipsa ale sporo się naczytałem o ich zawiechach! Nawet kolega co ma 3letniego Philipsa z wyższej półki potwierdził że miał z tym spore problemy.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ten system to zapewne w serii 4xxx. Co do zwiechy to owszem, w 3-letnim modelu na androidzie 5.1 jak najbardziej możliwe. Od 2016 wszystkie są na wersji 7.1 tak stabilnej jak narząd nastolatka. Nie pamiętam kiedy ostatni raz musiałem resetować. Zapewniam, że gdyby problem był aktualny to byś na tym forum to zauważył.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Dokładnie tak. Tak samo jak rower jest mniej usterkowy od samochodu. A wrotki od roweru. Już ci pisałem, że z nowymi modelami tv i androida nie ma żadnych kłopotów.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Już jest Android 8! Na pierwszy rzut oka zajefajny! Na ekranie głównym pojawia mi się okienko serialu Netflixa, który co tydzień oglądam. Czyli mogę wejść jednym kliknięciem bez przekopywania się po różnych propozycjach. Układ bardziej czytelny. W pierwszym pasku aplikacje, których najczęściej używam.
 
Do góry