Nowe LCD Panasonic od kwietnia w sprzedaży

Status
Zamknięty.

MarcusGawin

New member
W 2009 roku telewizory Viera będą miały nowe rozmiary oraz zestaw rozrywki domowej dedykowany odtwarzaczom iPod.
Sztandarowymi modelami nowej linii LCD Panasonic Viera G1 są 37-calowy TC-L37G1 oraz 32-calowy TC-L32G1. Obydwa telewizory oferują technologię 120Hz Motion Picture Pro3, która poprawia jakość odtwarzania dynamicznych obrazów np. sportowych czy filmowych scen akcji. Nowe telewizory LCD zostały wyposażone w W 2009 roku telewizory Viera będą miały nowe rozmiary oraz zestaw rozrywki domowej dedykowany odtwarzaczom iPod.
Sztandarowymi modelami nowej linii LCD Panasonic Viera G1 są 37-calowy TC-L37G1 oraz 32-calowy TC-L32G1. Obydwa telewizory oferują technologię 120Hz Motion Picture Pro3, która poprawia jakość odtwarzania dynamicznych obrazów np. sportowych czy filmowych scen akcji. Nowe telewizory LCD zostały wyposażone w IPS Alpha Display Panels, który zapewnia 178° kąt widzenia. Nowe panele LCD Panasonic zostały wyposażone w VIERA Image Viewer, który przy użyciu wbudowanego slotu na karty SD pozwala w prosty I szybki sposób przeglądać np. fotografie zarchiwizowane na karcie w formie cyfrowego albumu zdjęć. Linia telewizorów LCD G1 posiada w standardzie: VIERA Link, wejście PC, Game Mode, dysponuje kontrastem 20,000:1, trzema wejściami HDMI oraz zupełnie nowym designem. Seria G1 będzie dostępna w sklepach od kwietnia 2009 roku.IPS Alpha Display Panels, który zapewnia 178° kąt widzenia. Nowe panele LCD Panasonic zostały wyposażone w VIERA Image Viewer, który przy użyciu wbudowanego slotu na karty SD pozwala w prosty I szybki sposób przeglądać np. fotografie zarchiwizowane na karcie w formie cyfrowego albumu zdjęć. Linia telewizorów LCD G1 posiada w standardzie: VIERA Link, wejście PC, Game Mode, dysponuje kontrastem 20,000:1, trzema wejściami HDMI oraz zupełnie nowym designem. Seria G1 będzie dostępna w sklepach od kwietnia 2009 roku.


Zródło: Onet.pl
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Duży krok do przodu to nie jest. Ja mam model 37LZD800 i on raczej nadal pozostanie flagowym modelem Panasonica. On nowej serii ma tylko mniejszy kontrast i nie ma 120Hz tylko 100Hz. Resztę ma. Slot na karty pamięci i bardzo dobry kąt widzenia ISP Alpha Display. Ma nawet 4 wejścia HDMI a nie 3 jak ma być w nowej serii ;) Ciekaw tylko jestem nowego designu. Ten z serii 8 mi się podoba bo lubie konty proste. Byle nie popapugowali designu z Samsunga czy LG... :/
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę nie wprowadzać w błąd czytelników. Ten będzie sprzedawany tylko w USA. Niestety portale informacyjne zrobią wszystko żeby ktoś klikną w jakiś link.
 
Status
Zamknięty.
Do góry