Nowe kino, zamiennik aktualnego zestawu, małe głośniki, około 3tyś

wolfikx

New member
Hejka

Aktualnie mam zestaw jak w stopce. Do tej pory było OK jednak płeć piękna stwierdziła, że mamy za duże głośniki i nie pasują pod kolor paznokci (mały żarcik:krol:), jakkolwiek czas zamienić na coś innego a przy okazji dobrze aby zajmowało mniej miejsca a do tego spełniało funkcję audio i video.
Myślałem o Soundbarach Yamahy jednak o takie co by mnie satysfakcjonowały są kosztowne.
Z zestawem będzie pracował HD DVR PlayOn.

Zastanawiałem się nad Harman Kardon BDS 700, jakieś doświadczenia ?? Może coś innego zaproponujecie ??
 

Lexus

New member
Miałem okazję słuchać je w Saturnie i jak na małe głośniczki dzwięk był jak najbardziej w porządku.
Do tego jak na mój gust wyglądają pięknie.A pewnie płeć piękna będzie miała tu coś do powiedzenia ;> Pozdrawiam
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
...siekierke na kijek

Wcale nie przesadzam. Masz jakies tam kolumny i chcesz wydac 3 tys na wszystko i zamienic to na male, albo soundbar? Twoja sprawa i kasa. Wlasciwie to powinienem napisac ...kijek na kijek

Jesli kobieta nie pozwala to kup po wyglądzie. Proponowane Harmany nie grają źle jak na plastiki i nadają sie wylacznie do kina. Podkreslam: jak na plastiki, bo kolumn z nich nie zrobisz.

POzdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry