NOWE KANAŁY HD W N-ce

jedrek_125

New member
W epg pojawila sie nowa pozycja , dwa kanaly HD za 9 dni :) oczywiscie filmowe , ciekawe jaka bedzie cena :) , oczywiscie na swojej stronie , nie raczyli nawet slowa na ten temat napisac , czyli wszystko po staremu :)
 
Ostatnia edycja:

Gucio50

New member
Bez reklam
jedrek_125 napisał:
W epg pojawila sie nowa pozycja , dwa kanaly HD za 9 dni :) oczywiscie filmowe , ciekawe jaka bedzie cena :) , oczywiscie na swojej stronie , nie raczyli nawet slowa na ten temat napisac , czyli wszystko po staremu :)

Podobnie jak ty "Senior Member", nic nie napisałeś co to za kanały, ich numery, w jakim są pakiecie.
Skoro taki światły TV-man jak Ty nie raczy porządnie zredagować postu, to co się dziwisz "amatorom" z nKi :p

Oj Senior, senior ... ... ... :confused:
 

nolf

New member
N Film HD na kanale 100 i N FILM 2 HD na kanale 101. Wiecej informacji na stronie nfilmhd kropka pl :) Przepraszam za forme linka - niestety nie pozwala mi podac w normalnej formie :) Strona narazie przekierowuje do strony n-ki ale zapewne "na dniach" ruszy ;) Kanały ruszają 2 września. Narazie nie ma innych informacji - czy bedą płatne itp
 
Ostatnia edycja:

Kto_To_Jest

New member
Znana jest już cena dostępu do kanałów nFilm. Z nowego cennika rozsyłanego do klientów "n" wynika, że abonament miesięczny będzie wynosił 20 zł (cena standardowa, bez promocji). Dodatkowo klient otrzyma darmowy dostęp do usługi wideo na życzenie - nFilm VOD (dla klientów bez wykupionego abonamentu nFilm dostęp do nFilm VOD będzie płatny - 10 zł).

Cytuje za media2.pl

Poczekam zobaczymy.Pewnie dostaniemy darmowy "trial"być może do końca września,albo chociaż 2tyg żeby zobaczyć co to warte.
N ka ma umowy z dwiema wytwórniami filmowymi
"Umowa z Paramount obowiązuje od stycznia 2009 roku i gwarantuje ITI Neovision wyłączne prawa do dystrybucji Pay TV. Z kolei umowa z DreamWorks obejmuje wszystkie produkcje, które mają swoją premierę w USA od stycznia 2009 roku. Filmy te będą dostępne w telewizji "n" na wyłączność."
pozdrawiam
 

jedrek_125

New member
Gucio50 napisał:
Podobnie jak ty "Senior Member", nic nie napisałeś co to za kanały, ich numery, w jakim są pakiecie.
Skoro taki światły TV-man jak Ty nie raczy porządnie zredagować postu, to co się dziwisz "amatorom" z nKi :p

Oj Senior, senior ... ... ... :confused:
-----------------------------------------------------------------------
Oj Gucio Gucio , prawdziwy z Ciebie Gucio !
Mam nadzieje , że Maja jest z Ciebie dumna !
Dalszej polemiki nie podejmuje , bo porazil mnie Twój profesjonalizm .

Chociaż własciwie dlaczego nie , ponieważ masz się za strasznie dowcipnego , a własny profesjonalizm sprowadziłeś do zaczepki , powiem tak, jesli juz chciałeś byc merytoryczny , Twój post powinien sie zaczynać od słów ,, w uzupełnieniu Twoich informacji dodaję .......itd.,,
to po pierwsze , po drugie , nie traktuje kolegow na forum jak ,,debili,,
bo jaki nr w epg maja kanaly , to kazdy jednym przyciskiem pilota moze sobie sprawdzić a ci ktorzy nie maja n-ki nie sa zupełnie taką informacją zainteresowani .
Po trzecie piszesz ,że nie napisałem jakie to są kanały , wiec co oznaczaja moje slowa ,,dwa nowe kanaly , oczywiście filmowe ,, ?????
Co byś jeszcze chciał sie dowiedzieć ? jaki bedą mialy repertuar ?
Reasumując , łatwo jest z rozpędu kogoś zaczepić zupełnie bez sensu , tylko trudniej bedzie pewnie powiedzieć przepraszam , piszesz duzo , ale samo w sobie nie upowaznia Cie to do takich zachowań .
Chcesz by Cie powaznie traktować , sam bądz powazny i ,,światły,,
i nastepnym razem weź przyklad choćby z dwóch kolegów powyzej ktorzy w bezbolesny sposób ladnie uzupełnili moja wypowiedź bez wymadrzania sie i kulturalny sposób . Nie mowiłbym tego wszystkiego , gdyby to akurat nie chodziło o Twoją wypowiedź ,bo od dawna czytam Twoje posty i i czasami muszę przyznać sa nawet śmieszne .Co nie zmienia faktu że czasami ilość nie przekuwa się w jakość :)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecież o wszystkich cenach wiadomo było już w czerwcu a dokładnie kiedy wszedł w życie nowy regulamin.
 

jedrek_125

New member
Być może :) , ale ja jakoś nie jestem entuzjastą czytania regulaminow ,
Jeśli juz , to cos z klasyki .
Oczywiscie zartuje , ale jak sam wiesz regulaminy a zwlaszcza ich forma stylistyczna , nie zachęcaja do czytania :)
 

Gucio50

New member
Bez reklam
:mrgreen:
jedrek_12 napisał:
... ... chcesz by Cie powaznie traktować , sam bądz powazny i ,,światły,,

Nie chcę być poważnie traktowany ani nie chcę być światły.
Zwracam koledze Senior uwagę, że był, jak na mój gust, hm jakby to powiedzieć nieco zbyt lakoniczny. I tyle :mrgreen:

Chciałem Ci tylko na to, lakoniczność przekazu, zwrócić uwagę. Jak widać nioeskutecznie. :confused:

Zatem przepraszam Ciebie za niezamierzoną obrazę. Nie było to moim zamiarem, ale jeszcze raz Cię serdecznie przepraszam.
 
Ostatnia edycja:

prosper5250

New member
Wizja emisji nowych filmów z Paramount i Dreamworks jest zachęcająca... W szczególności kiedy oferta filmowa HBO dla mnie jest z każdym miesiącem mniej interesująca... Zastanawiam się też jak długo jeszcze Filmobox będą odtwarzać na VHSie... Szkoda też wycięcia OTV.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
prosper5250 napisał:
... Zastanawiam się też jak długo jeszcze Filmobox będą odtwarzać na VHSie....


Ja oglądam, jak ciekawy film, to nawet w VHS.
FilmBox, przez ostatnie 6 miesięcy nie obejrzałem NIC. Od miesiąca, zrezygnowałem z tego pakietu. Z CinemaX też. :eek:
 

jedrek_125

New member
Ha , ha ja dokładnie postapilem w tym miesiącu :), ,,odpusciłem sobie pakiet Filmbox poniewaz po ustaniu promocji cenowej (9,9 zł ) uważam że 15 zl to zbyt wygorowana cena za kanal z ktorego obejrzalem może ze 3 pozycje przez ostatnie 6 m-cy .
Jeśli chodzi o Cinemax , to juz pól roku temu zlikwidowałem, z tych samych powodów.

Do Gucia - przeprosiny przyjete - nie czulem sie ,,obrazony ,, bo to nie ten wymiar spraw , po prostu jak sam słusznie zauważyłeś mowiąc ,,jak na moj gust,, czasami warto lakoniczność potraktować nie jak lenistwo , ale jako cnotę :)

Pozdrawiam
 

jedrek_125

New member
No wiec Hd to jeszcze nie powod :) na tym kanale praktycznie leci kilkadzisiat filmow na okraglo , tak wiec wystarczy 2 -3 m-ce i mozna sobie odpuscic , a kanaly NHD i NHD2 jak sama nazwa mowi bedą w HD i wiekszosc abonentow N-ki bedzie raczej chciala :) tak przynajmniej myślę .
Co do HD , to tak sie ucieszylem kiedy wchodzilo mtv HD , i powiem tak , wczoraj wylaczylem caly pakiet ktory utrzymywalem glownie z powodu w/wym stacji , rozczarowalem sie , wlasciwie same powtorki i czarny rap, jak dla mnie za malo koncertow i ambitnej muzyki rockowej , coz moze w przyszlosci :) , bede sledzil program , jak zauważę zmiany na lepsze zamowie :)
 

prosper5250

New member
Prawda, że MTVN HD rozczarowuje... Ale jestem niemal pewien, że dwudziestolatkowie z Wysp są usatysfakcjonowani repertuarem... MTV Europe to była kiedyś STACJA! Szkoda natomiast OTV... Piszę to po raz wtóry ale odzewu żadnego... Naprawdę nikomu nie bnrakuje tej stacji?
 
Ostatnia edycja:

Kto_To_Jest

New member
Co do MTV HD pozwolę nie zgodzić się z Tobą.To jedyna stacja muzyczna w Polsce w której nie nadawane są reklamy i grana jest non stop muzyka-w przeciwieństwie do pozostałych stacji takich jak MTV VIVA czy inne scierwopodobne programy,gdzie muzyki brak a lecą jakieś programy typu penetratorzy, czy jakieś tam randki z moją starą i inne.
Kategoria programu dla widzów 10-15 lat.
Co do OTV brakuje-to był dobry kanał.
 

dziabdzik

New member
Oferta filmowa

Oferta filmowa jak na razie przedstawia się całkiem-całkiem. Myślę, że może być ciekawsza niż filmbox, cinemax czy hbo, które niedawno sobie darowałem. Wczoraj np był Iron Man (2008), dziś Poszukiwacze Zaginionej Arki, w zwiastunach Kryształowa Czaszka, a więc kawał dobrego kina i to w HD. Można się chyba spodziewać całej czworologii :) Dają też jakiś magazyn filmowy, ale go jeszcze nie sprawdziłem.

Zresztą, teraz już każdy może to sobie sprawdzić sam.
 

prosper5250

New member
Zgadza się: jak na razie NFILM HD pozytywnie zaskakuje. Jakość sygnału również w porządku. Jeśli tak dalej będzie, to ja z przyjemnością zapłacę za to 20 zł.
 

bluray

Banned
Trzy lata zajeło n-strategom podjęcie "jedynie słusznej" decyzji.
Po co im kanały pseudo-filmowe w takiej ilości ?
Czas to powywalać z anteny.
Lepiej wzorem C+ zrobić dwa super.
Nawet kosztem likwidacji MGM.
I zwiększyć bitrate na HD.
 
Do góry