nowe firmware do serii B

tpulaaga

New member
witam na stronach samsunga pokazały sie nowe firmware do serii b (530, 550 i 650 - tyle przynajmniej przeglądałem) pozdro
 
Ostatnia edycja:

kurczak80

New member
Jak nie ma wyjścia usb to raczej niemożliwa jest aktualizacja softu. Na pewno ten model nie ma usb nigdzie?
 

11Solitary25

New member
Wgrałem to coś na LE32B551 -tj. "soft (z dnia 20/04/2009) dla modelu LE32B551 -> LE32B551A6W LCD TV LB550, 620 series USB Firmware (ver.T-CHL5DEUC-1008.0). Po zastąpieniu oryginalnego (...0104) obraz na SD raczej pogorszył się, widoczna lekka pikselizacja na kanałach z gorszą jakością odbioru, po ekranie snują się jakieś prawie niewidoczne węże :wink: Na starym sofcie nie było takich problemów -obraz na jednolitych płaszczyznach był elegancki -wszystko było równomierne i identyczne w każdym miejscu. Na nowym sofcie, na jednolitych płaszczyznach oraz co kilka centymetrów jest lekko inny -jakby pod ekranem biegały przeźroczyste węze, hehe.
Suma sumarum efektu nie potrafiem zniwelować ustawieniami, wieć wróciłem do oryginalnego softu."
Nie polecam...
 

mafia35

New member
Bez reklam
piter-07 napisał:
A jak wgrać nowy soft do 32b530 bo nie ma z boku wejścia USB ?
Z boku nie ma, ale z tyłu jak najbardziej jest.
Zaktualizowałem soft z 08 na 10, ale nie widzę różnic. Jakość SD mi się nie zmieniła i stoi na wysokim poziomie w porównaniu z moim poprzednim A451.

Na stronie US Samsunga jest już wersja 13 ale sądzę, że nie będzie pasował. :roll:
 

neo2006a

New member
mafia35 napisał:
Z boku nie ma, ale z tyłu jak najbardziej jest.
Zaktualizowałem soft z 08 na 10, ale nie widzę różnic. Jakość SD mi się nie zmieniła i stoi na wysokim poziomie w porównaniu z moim poprzednim A451.

Na stronie US Samsunga jest już wersja 13 ale sądzę, że nie będzie pasował. :roll:

mozna prosic o linka do softu 10?
 

mafia35

New member
Bez reklam
Wejdź na stronę Samsunga, wybierz swój model TV i sobie ściągnij. Do każdego modelu jest inny link.
 

Damaran

New member
Ten post z niewidzialnym wężami jest bardzo interesujący. Widać że telewizja zaczyna pochłaniać swoje ofiary. Ja aktualizowałem ten TV i także nie zauwazyłem żadnej różnicy. Wiele rzeczy mnie zaskakuje w nim codziennie (w sumie mam go od 2 tygodni jakoś) i wszystko można zniwelować ustawieniami... nie widzę problemu.

Swoją droga, czy gdzies są informacje co powinien wnieść nowy soft?
 

11Solitary25

New member
Damaran napisał:
Ten post z niewidzialnym wężami jest bardzo interesujący. Widać że telewizja zaczyna pochłaniać swoje ofiary.

Efekt widać na kanałach z gorszą jakością odbioru, u mnie szczególnie na TVP1/2 , dla przykładu na TVN nie ma tego problemu. Na starym sofcie wszędzie jest OK. (u mnie przy takim sygnale kablówki tak jest i kropka)
 

slawek1904

New member
Wiecie może czy jest jakiś sposób aby przez USB w EU46B6000 odtwarzać filmy ?
Póki co u siebie mam możliwośc odtwarzania muzy i ogladania fotek
Z góry dziekuję i pozdrawiam :eek:k:
 
Do góry