nowa wersja x360 we wrzesniu??

Ogr

New member
Bez reklam
xclone
cyt.,,nowa wersja prawdopodobnie będzie całkowicie nieprzerabialna.. co dosyć znacznie zmniejszy zainteresowanie tym sprzętem - właśnie dlatego MS musi myśleć nad czymś co z kolei przyciągnie zainteresowanie.."


Jezeli piszesz tylko o Polsce to nad czym MS ma myslec ,aby przyciagnac Polskich klientów hm. Oni maja to gdzieś ,ze klienci piratów beda ubolewac .Pomysl co napisałes ,albo ja nie rozumiem???????????
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Muszę przyznać że też nie czaję tej kminym. A juz szczególnie pomijając wszystko nienawidzę oszustów, czyli piratów jak Ty xclone. Przez takich ludzi jak TY nie mamy polskiego LIVE'a.
 

michaelius

New member
mataman napisał:
Muszę przyznać że też nie czaję tej kminym. A juz szczególnie pomijając wszystko nienawidzę oszustów, czyli piratów jak Ty xclone. Przez takich ludzi jak TY nie mamy polskiego LIVE'a.

Acha napewno przez piratow :) MS leje na nas bo jestesmy malym rynkiem, wiec ma nas w 4 literach.
Skasowanie piractwa tez nie spowoduje cudownego rozmnozenia liczby osob zdolnych do kupowania orginalow, juz predzej by sie na pcta przerzucili z grami po 20-30 zeta.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Przed swiatową premiera konsoli xbox360 ,głosno było o tym że w naszym uczciwym kraju nie dojdzie do oficjalnej premiery ze wzgledu na najwyższy stopień piractwa na świecie ;) :twisted: :twisted:
 
Ostatnia edycja:

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ogr, Mataman.. wasze możliwości percepcyjne leżą poza moimi zdolnościami ingerencji.. mogę sprawić, że sieć w kompie zadziała, albo zwykły szary komputer stanie się serwerem usług sieciowych, ale waszego kminienia nie poprawię..
Mataman.. g**no o mnie wiesz, żeby mnie oceniać.. ale oświecę cię, żeby uniknąć dalszych potyczek słownych.. pierwszą moją grą było Halo3 - wszedłem w panel konfiguracyjny, ustawiłem pada do swoich potrzeb, gram do dzisiaj.. następnym był COD4 - może nie już tak elastyczny, ale moją leworęczność zadowolił.. kolejnym był Timeshift i Jericho - również opanowane.. niestety, kolejnym był Turok, którego nijak nie dało się dostosować do moich rąk.. wtopiłem ok. 200 PLN - zagrałem 5 minut, fajny, ale sterowanie kompletnie mnie rozłożyło.. dalej były Gearsy i kilka jeszcze innych gier - jedne udawało się konfigurować, inne nie.. ostatnim oryginałem, jaki kupiłem, był Bioshock - przepiękna gra, której też nie dało się dokonfigurować do moich potrzeb.. skończyłem ją, ale przez całą grę się motałem, ponad 30-letnich predyspozycji i przyzwyczajeń nie da się zmienić kilkoma godzinami grania.. to właśnie Bioshock zdecydował o tym, że kupiłem drugą konsolę do piratów - dzisiaj grę ściągam, oglądam co jest warta (pamiętaj, że nie wszystkie dema da się ściągnąć na livie, bo nasza strefa IP ma ograniczenia) i EWENTUALNIE zakupuję oryginał do grania w sieci.. i dziękuję swojemu rozumowi, że tak zrobiłem, bo dzisiaj wiem, że NA PEWNO nie kupiłbym Perfect Dark Zero, czy Battlefield: BC.. podobnie nie nadaje się dla mnie Army of two i kilka innych gier, na które miałem chrapkę, ale na szczęście sprawdziłem wcześniej, czy w ogóle będę mógł się nimi nacieszyć.. następnym oryginałem, który kupię, będzie UT3.. ostatnim był RainbowSix:Vegas2.. wybacz, ale nie czuję się winny ani wobec ciebie, ani wobec MS, które pozwala sobie na:
1) wydawanie gier bez pełnej obsługi akcesoriów
2) blokowanie dostępności wersji demonstracyjnych
3) kosmiczne ceny swoich produkcji (na PC gra jest 3 razy tańsza..)
i to nie jest kwestia tego, czy mnie stać, czy nie na ich pomysły - kupując konsolę wiedziałem ile kosztuje i ile kosztują gry - stwierdziłem, że stać mnie na 2 gry w miesiącu.. ale nie stać mnie na wyrzucanie pieniędzy..
całkiem inną sprawą jest to, co napisał kolega michaelius, gdzie się z nim zgadzam w 100%...
więc.. hmm.. sorry, ale może stul paluszki, nim coś nabazgrzesz głupiego, bo na przeprosiny od ciebie raczej nie mam co liczyć..

hm. jak już to wszystko wyjaśniłem, tak sobie myślę, że wy i tak nie zrozumiecie tego, co napisałem kilka postów wcześniej, więc wyjaśnię..
w PL jako potencjalnych klientów konsoli x360 można liczyć powiedzmy.. 15% społeczeństwa (lecę po kategorii wiekowej) - ile to jest potraficie sobie policzyć ?.. część z tych 15% to tak jak mataman - zagorzali przeciwnicy piratów, którzy może nie do końca zrozumieli przeciw czemu są, ale są i chwała im za to.. stawiam, że jest to 10% społeczeństwa (grubo przesadzam, ale..).. pozostałe 5% to ludzie, którzy piractwa się nie wstydzą i nie boją - część z nich piraci, bo wypada, bo jest darmo, a część z nich piraci "bo musi" (mocno uprościłem, ale..).. innymi słowy - MS mając 15% naszego społeczeństwa jako potencjalnego nabywcę konsoli a później oprogramowania, zamykając piracenie dla tych 5% (przeliczcie sobie na szybko liczby) nie ma zamiaru ich tracić - to zawsze kilkadziesiąt tyś. dolarów rocznie - właśnie dlatego są wprowadzane różne "ochy" i "achy" jak tańsze konsole, czy dodatkowe/ulepszone akcesoria - po pierwsze żeby równać do konkurencji (ma zastosowanie dla krajów innych niż PL), po drugie żeby zatrzymać klienta, któremu coś się odebrało (dla PL i innych krajów, gdzie zainteresowanie lewymi kopiami jest i będzie).. oczywiście, rozumowanie jak zaznaczyłem wcześniej, jest mocno uproszczone, ale MS ma swoich strategów i jeśli sądzicie, że to co napisałem nie ma dla nich znaczenia, to jesteście w grubym błędzie (trochę z nimi poobcowałem w czasie mojej pracy)..

tak swoją drogą.. trochę błądzicie myśląc, że tylko w PL się piratuje.. ale.. nie chce mi się walczyć z waszą ignorancją..
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja wszystko rozumię i współczuje!
Lecz jest jeszcze bardzo prosty sposób który nie zmusza do sciagania kopji zapasowych(piratów;) ) A mianowicie Allegro ,ja tak robie bez utraty wiekszej sumy jak 10,20zł:rolleyes: Kupuję na allegro i sprzedaję na allegro ,mnóstwo gier mi nie siadło ,wystawiłem, zapakowałem ,wysłałem ! A czasem uda sie sprzedac za wyższą cene jak kupiłem:D Troszke wyobrazni ,cierpliwości i wszystko da sie legalnie zrobić .Ja tam mam gdzies czy ktos piraci ,a moze i te 10 zł dla kogos to dużo kasy rozumie i to :)
I doskonale zdaję sobie sprawę ze nie tylko polska piraci,lecz w tej dziedzinie bijemy rekordy:D A polacy sa na całym świecie i tam tez piraca mamy to we krwi:mrgreen: Mam kumpli w UK stac ich a i tak zasysaja i wypalają:rolleyes:
Ceny beda obniżone we wszytkich krajach,wiec myslisz ze z powodu 5% polskich piratów?:D Troszke to nie logiczne dla nas obniza z powodu piratów a w innych krajach z powodu konkurencji i to wszystko na raz heh ,w polsce tez jest konkurencja:roll: !!!A konsole i tak drozsze jak w innych krajach:roll:
Pozdro..
 
Ostatnia edycja:

ernane

New member
ja juz sie nie moge doczekac nowej wersji ;) mnie najbardziej interesuje bezawaryjnosc. Mialem juz x'a core i 2 razy wylecial do serwisu po drugim razie jak wrocil poprostu go sprzedalem, za kazdym razem to bylo 3-4tyg bez grania :(
 
Do góry