nowa topowa seria 9 czyli model 65PUS9600/12 funkcją HDR

bobasek

New member
Bardzo mnie ucieszyła wiadomość, że nowe modele telewizorów z serii 9 tj 65PUS9600/12 wyposażone zostaną w system HDR. Właściwie to byłem już zdecydowany na PUS7600 ale chyba poczekam. Szkoda tylko że będzie on dostępny dopiero w przyszłym roku. Taką bynajmniej odpowiedź uzyskałem w BOK PHILIPSA, chociaż na targach IFA we wszystkich reklamówkach wiidniał napis OKTOBER. Może najpierw wypuszczą całą serię nowych "Ósemek" tj model xxPUS8601 i modele z zakrzywioną matrycą PUS8700.
Model z nowym ABILIGHT LUX xxPUS8901 pewnie też wyjdzie dopiero w pszyszłym roku a nic nie wiadomo czy posiadać będzie HDR no i zupełnie nic na temat cen. Może macie jakieś przecieki co do daty premier i cen nowych modeli ? Interesuje mnie zwłaszcza xxPUS9600
 

bubafat

Active member
Bez reklam
No jest jeszcze nieobecne w Europie Visio, romansujace z Dolby.

Edit
Sony również oficjqlnie staje po stronie Dolby Vision.
Zobaczymy jaka jasność szczytowa wyciśnie ze swoich nowych telewizorów.
 
Ostatnia edycja:

barat

New member
w serii PUS9600 przeraża mnie jedno ... cena zapewne będzie 2x wyższa niż PUS7600 :/
Niech już się wysypią 7600/8600/9600 na rynek i będzie można po ludzku porównać ...
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Nie jestem Ekspertem
Wystarczy w necie znaleźć porównawczy materiał aby wyrobić sobie zdanie !!!
 

bobasek

New member
w serii PUS9600 przeraża mnie jedno ... cena zapewne będzie 2x wyższa niż PUS7600 :/
Niech już się wysypią 7600/8600/9600 na rynek i będzie można po ludzku porównać ...

Cena modelu 65pus9600 powinna oscylować w graincach 3500EUR czyli ok 15tys zł..
Może na wejściu producent przygnie z ceną w granicach 18 tys jak to miało miejsce w topowych modelach SONY np KD65x9005C, które w dniu premiery kosztowały 17999 zł. Dziasiaj zaledwie po 2 miesiącach można je kupić np w SAT...IE (promocja skomponuj swój TV) w okolicach 13500 zł.
Model PHILIPSA serii 7 - 65PUS 7600 w werji 65'' też kosztował na wejściu 13 tys a teraz nicałe 11. Na pewno konkretną cenę wystawią za model XXPUS8901 z abilux z uwagi na nowatorski system podświetlenia, ale i tu nie za bardzo można przygiąć. Oserwuję szczegółowo rynek TV od zeszłego roku i widzę że zarówno w tym , jak w zeszłym roku zaporową kwotą za TV z 4K z wyższej połki jest kwota 15tys.
Zresztą za ok 20 tys pojawią sie w POlsce jeszcze w tym roku nowe modele LG oled 4K. Bynajmniej tak obiecało LG na targach IFA.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Cena modelu 65pus9600 powinna oscylować w graincach 3500EUR czyli ok 15tys zł..
Może na wejściu producent przygnie z ceną w granicach 18 tys jak to miało miejsce w topowych modelach SONY np KD65x9005C, które w dniu premiery kosztowały 17999 zł. Dziasiaj zaledwie po 2 miesiącach można je kupić np w SAT...IE (promocja skomponuj swój TV) w okolicach 13500 zł.
Model PHILIPSA serii 7 - 65PUS 7600 w werji 65'' też kosztował na wejściu 13 tys a teraz nicałe 11. Na pewno konkretną cenę wystawią za model XXPUS8901 z abilux z uwagi na nowatorski system podświetlenia, ale i tu nie za bardzo można przygiąć. Oserwuję szczegółowo rynek TV od zeszłego roku i widzę że zarówno w tym , jak w zeszłym roku zaporową kwotą za TV z 4K z wyższej połki jest kwota 15tys.
Zresztą za ok 20 tys pojawią sie w POlsce jeszcze w tym roku nowe modele LG oled 4K. Bynajmniej tak obiecało LG na targach IFA.
Po prostu Uwielbiam takie BANIALUKI CO I JAK 😝😝
 

Db-ticus

New member
W ofercie RTVAGD pojawił się już nowy model z serii "8" z zakrzywionym ekranem tj xxPUS8700 czy coś wiadomo jak daleko z serią "9" nie mogę się doczekać seii "9: 65PUS9600???
 
Do góry