Nowa seria TL9...

oszołom

New member
Cześć.
Nie mogę pisać z "newsach" to napiszę tutaj. Ważne aby być pierwszym...
Toshiba właśnie ogłosiła że w najbliższym czasie (oczywiście nie podała dokładnie kiedy) będzie premiera 2 nowych telewizorów z serii TL9...
Te modele to :
40TL933
46TL933

Wg mnie jest to rozwinięcie linii TL po sukcesie rynkowym TL838, no bo chyba można śmiało powiedzieć ze ten telewizor znalazł szeroką rzeszę nabywców i opinie użytkowników są bardzo dobre.

Co nowego w tej linii?.
Podstawowa cecha to prefekcyjna jakość obrazów 3D.
Częstotliwość odświeżania AMR 200 znane z TL838.
Natychmiastowa konwersja 2D/3D jednym przyciskiem.
4xHDMI
Nowe funkcje internetowe.

Nie mogę wkleić zdjęcia, ale to już zrobią inni...



 

tvsatuser

New member
na PL stronie
Toshiba Polska - 40TL933

różnice od TL838:
PVR po USB po aktualizacji FW w maju
Resolution+(podobno ta funkcja mało daje, a nawet pogarsza obraz)
Konwersja 2D->3D
wyczytałem w necie, że matryca IPS,
będzie droższy narazie pewnie o ~500zł

Ale na minus moim zdaniem design szara ramka i ta listwa pianio black u dołu jest zbędna i będzie światło odbijać

Dlatego ja kupiłem TL838, mogliby by tylko udostepnic w FW USB PVR
 

al-aksa

New member
wg danych technicznych oba modele 933/838 nie posiadają resolution+! również 933 nie ma PVR niestety... na czym ma polegać aktualizacja, ze nabędzie tę funkcję??:shock:
 

andyw

New member
Pytanie do kiki-go.
Czy test Toshiby 40TL933 Twojego autorstwa jest tylko dla członków Klubu HDTV, czy moze go takze obejrzeć zwykły zarejestrowany uzytkownik tego forum ?
Zadaję to pytanie, ponieważ kilkakrotnie próbowałem dostać się do tego testu, lecz dostaję informację, ze nie mam do tego uprawnień. Może robię coś nie tak, jesli tak to mi powiedz co robię źle.
A jestem zainteresowany tym modelem, ponieważ miałem przez ostatnie 6 miesięcy model 40TL838, lecz oddałem do serwisu z powodu cloudingu, i serwis proponuje mi na zamianę nowszy model, własnie 40TL933.
 

micmus

Member
Bez reklam
Bez problemu możesz poczytać wszystkie testy jak każdy użytkownik ...ale trzeba uiścić małą opłatę miesięczną (kilka złotych).
 

andyw

New member
Dzięki za odpowiedź micmus, teraz już wiem co robiłem źle.
Wobec tego odpowiedz mi na jeszcze jedno pytanie - dlaczego niektóre testy np. Toshiba 40TL838 jest ogólnie dostępny, ale juz TL933 jest za tą drobną odpłatnościa ?
 

Belmo

New member
tl933

Witam,

Pojawiło się uaktualnienie do tl933

czy ktoś już to zainstalował ? ciekawi mnie czy działa PVR
 
Do góry