Nowa seria produktów instalacyjnych KEF

steeze

steeze
Pomagam
VIP
Kef-New_Ci.jpg

Zwolennicy rozwiązań instalacyjnych, będą teraz mogli cieszyć się jeszcze lepszą jakością brzmienia. Mając na koncie takie rozwiązania jak system Soundlight, czy zmotoryzowane głośniki sufitowe, Kef wprowadza nową serię produktów instalacyjnych, wśród których znajdą się systemy z przetwornikami, jakie można znaleźć w kolumnach serii R. Zespół specjalnie zaprojektowanych przetworników Uni-Q w serii THX, został określony przez producenta jako konstrukcja umożliwiająca odbiór właściwych doznań, przy warunkach 'sit anywhere'.

Na nową serię głośników instalacyjnych składać się będą:
- sufitowy głośnik Ci200RR-THX - okrągła dwudrożna konstrukcja z zawieszeniem Z-Flex, w ramie UTB (cena 2200pln/szt)
- ścienny głośnik Ci4100QL - dwu i pół drożna konstrukcja w kształcie prostokąta z 3-ma 100mm przetwornikami basowymi i jednym 100mm zespołem Uni-Q (1900pln/szt)
- ścienny głośnik Ci3160RL-THX - 3-drożna konstrukcja z dwoma 165mm przetwornikami basowymi z serii R oraz takiej samej wielkości zespołem Uni-Q (5700pln/szt)
- ścienny głośnik Ci5160RL-THX - największa konstrukcja z czterema 165mm przetwornikami basowymi z serii R oraz tej samej wielkości zespołem Uni-Q (9500pln/szt)

Seria ta zawierać będzie także instalacyjne głośniki niskotonowe:
- ścienny głośnik Ci4100QLb z czterema przetwornikami niskotonowymi o średnicy 100mm (1500pln/szt)
- ścienny głośnik Ci3160RLb z trzema przetwornikami niskotonowymi o średnicy 165mm (3800pln/szt),

dla których zaprojektowany został wzmacniacz KASA500 o mocy 2x250W (3800pln/szt)

Więcej informacji technicznych można znaleźć na stronie producenta KEF
 
Ostatnia edycja:
Do góry