Nowa seria 8 (8404H)

PiotrM_

New member
Witam
Mam problem z EPG na kanałach cyfrowych. O ile pamiętam, w tym telewizorze jest możliwość wyboru EPG z internetu lub z nadawanego sygnału. Gdzie dokładnie się to ustawia? U mnie próbuje zawsze łączyć się z internetem, ale ponieważ ruszył EPG z mux2 to chcę z niego korzystać, niestety nie mogę znaleźć odpowiedniej opcji.

Dołączam się do pytania.
U mnie po wciśnięciu GUIDE nie dzieje się zupełnie nic.
 

1grzecho

Member
dlaczego w sprzedaży jest tak małotych telewizorów? konkretnie pisze tu o modelu 47 PFL 8404, w sklepach cięzko go już dostać a po nowym roku chciałbym zakupić własnie ten model, tylko nie wiem czy będzie jeszcze dostępny?
 

1grzecho

Member
zresztą widziałem już twoją aukcję na allegro w cenie 3800zł, a ja w poniedziałek oglądałem nówkę w mediaexpert w sochaczewie w cenie 3700, więc Twoja aukcja to pomyłka.
 

K@myk

New member
Polecam ten TV mam go od ponad roku i nie mogę się do niczego przyczepić za tą cenę nie znajdziecie nic lepszego. Pozdro :)
 

morpion

New member
Ktoś wie czy ten TV obsługuje Dolby Digital Plus??

Doszły mnie słuchy ,że po uruchomieniu na TVP1 w DVB-T dźwięku w E-AC3 (Dolby Digital Plus) ten TV milczy :(
Osobiście mam model 8654 i wg serwisu Philips Polska ten tv nie ma wsparcia ani programowego ani sprzętowego dla tego dźwięku jest tylko AC 3.
Ponoć nikt nie zgłaszał problemów do Holandii to wg nich nie ma problemu :x
Co będzie dalej nikt na razie nie potrafi powiedzieć....
 

heniek122

New member
ipla na 8404H- lcd sprzedawany 2009/2011

Odpowiedz Biura Obsługi Klienta Philips na moje Pytanie dlaczego ta funkcja jest nieaktywna?

Cytuję:W odpowiedzi na Pana e-mail informujemy, że dla modeli z 2009 roku serwis
IPLA obecnie nie jest dostępna.
Trwają jeszcze prace nad przystosowaniem tego serwisu, prowadzone przez
jego twórcę.
Telewizor o modelu 8404H wyprodukowany został z 2009 roku.

Jak wspomnieliśmy przekazaliśmy Pana zgłoszenie do działu technicznego
wraz z uwagami, które będą uwzględnione podczas tworzenia nowej wersji
aktualizacji oprogramowania. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

W razie dodatkowych pytań lub niejasności prosimy o odpowiedź na tę
wiadomość lub kontakt pod numerem telefonu:
00 800 311 13 18 lub 22 349 15 04.
Z poważaniem,
Maciej Winiarczyk
Biuro Obsługi Klienta
Philips Polska

Zaś Philips podaje: ipla jest dostępna od lipca w portalu Net TV firmy Philips za pośrednictwem telewizorów z linii produktowych na rok:

• 2010 - serie produktowe: Cinema 21:9, 9000, 8000, 7000,

• 2011 - serie produktowe: Cinema 21:9, 9000, 8000, 7000, 6000.

W 2010 sprzedawali ten model jako nowość z funkcja net tv. Oceńcie sami.....
 

macieqh

New member
Witam, mam ostatnio pewien problem z 8404. Od czasu do czasu po włączeniu TV chodzi sekunde lub troche dłużej, następuje jakieś dziwne puknięcie i się wylancza. Po chwili albo sam sie znowu uruchamia albo trzeba go znowu samemu odpalić. Co ciekawe jak już chwile pochodzi to nigdy sam sie nie wylaczy. Co to może być?
 

annddy

New member
net tv na 8404

Czy wie ktoś czy wyjdzie kiedyś taka sama wersja oprogramowania internetowego na serie 8404 jaka jest w serii telewizorów philips z 2010 i 2011r.?
 

smtv4

New member
CFW dla 42pfl8404h/12
znalazłem cfw 20.078 od jointSPACE TV , wrzuciłem i aktywowałem joinSpace, czy ktoś z was używa tego cfw?
 

fazo

New member
W związku z rozpoczęciem nadawania TVP HD pojawił się problem z niemożliwością jednoczesnego ustawienia TVP1 HD i TVP2 HD w TV. Po przeskanowaniu multipleksu (1 lub 3) oba programy są brane z niego i stare ustawienia są nadpisywane. A na każdym z tych multipleksów tylko 1 program jest w HD.
 

morpion

New member
Na forum Emitela wprawdzie o PHILIPS PFL 5605H jest rozwiązanie :

Emitel • Zobacz wątek - PHILIPS PFL5605H

W przypadku problemów ze znalezieniem obydwu kanałów TVP w HD rekomenduję ustawić kraj instalacji na NIEMCY. Ustawienie trybu pełnego skanowania spowoduje dodatkowo, że nie zostaną dodane kanały kodowane TV Mobilnej (efektem będzie szybsze działanie przewodnika TV/EPG).

Niestety nie działa z przewodnikiem TV, który oba kanały TVP traktuje ciągle, jako jedno i to samo. Ja chwilowo problem rozwiązałem tak, że ustawiłem TVP1 SD na kanale 0.

Wersja firmware 140.46, ale może na innych też zadziała.

EDIT: Obiecujące może być także ustawienie kraju instalacji na Włochy. U mnie pojawia się wtedy lista do wyboru kanałów, które mają być na 3 pierwszych miejscach.
EDIT2: Oraz Litwa.

Ja mam PFL8654H i zadziałało :)
 
Do góry