Nowa seria 8 (8404H)

vienna1980

Member
Bez reklam
Jeżeli w menu przełączysz na tryb PC włączony,to wówczas automatycznie wyłączony jest tryb Pixel HD,musisz tryb PC zmienić na wyłączony,a wówczas będzie ci działał tryb Pixel HD.
 

marek-irl

New member
Dzieki. Tyklo ze caly czas tryb PC jest wylaczony, ale faktycznie jesli przeloncze na ogladanie telewizji to te opcje w menu obrazu sa dostepne.
PC mam podlaczone pod HDMI 1 i nigdy nie wlanczale trybu PC :confused:
 

as998

New member
Witam.
Jaki jest pobór prądu 37'' a jaki 42", w sieci są duże rozbieżności i nie wiem czy to co pisze producent jest prawdą.
Pozdrawiam
 

leptoptelis

New member
marek-irl napisał:
Witam.


Pozwole sobie na jeszcze jedno pytanie, w ustawieniach obrazu - pixel precise HD, czasami niektore ustawienia sa nie podswietlone i nie moge ich zmienic, nie mam pojecia dlaczego.

Pozdrawiam.

Jest to zależne od wyboru innych ustawień. W jednych trybach są te opcje dostępne, w innych nie.
 

leptoptelis

New member
skalowanie z HDMI

Zauważyłem, żed mimo wszystko dale się skalować obraz przesyłany z HDMI.
Ponadto za dodatkową zaletę, nalezy uznać że dla każdego źródła można oddzielnie ustawić sposób skalowania obrazu.
 

jaskol

New member
router i notebook

PiotrM_ napisał:
Ja natomiast zastanawiam się nad bezprzewodowym podłączeniem tego Philipsa do Internetu. Pomysł polega na zestawieniu dwóch routerów: jednego pracującego jako AP, drugiego w trybie AP Client. Ten drugi podłączony kablem do telewizora.

Ja wymysliłem inny sposób.
Jeden router + notebook z wbudowaną kartą bezprzewodową zapewnia połaczenie na odległosc od stacjonarnego kompa
Po drugie notebooka (drugie połaczenie sieciowe) łącze kabelkiem z telewizorem.

Czy jest szansa, ze bedzie działać ?
 

leptoptelis

New member
jaskol napisał:
Ja wymysliłem inny sposób.
Jeden router + notebook z wbudowaną kartą bezprzewodową zapewnia połaczenie na odległosc od stacjonarnego kompa
Po drugie notebooka (drugie połaczenie sieciowe) łącze kabelkiem z telewizorem.

Czy jest szansa, ze bedzie działać ?


Napisz jak ci się uda zestawić polączenie. Ja internet łapię z powietrza i podlączernie NetTV łączyłoby się z koniecznością zakupu u jakiegoś dostawcy. jak by się dało dalej miałbym za free
 

PiotrM_

New member
Wmv9 ?

Czy komuś udało się odtworzyć z USB plik w formacie WMV9 ?
U mnie bez powodzenia, komunikat "Niedostępny".
W specyfikacji jest wymieniona obsługa WMV9 :confused:
 

PiotrM_

New member
PiotrM_ napisał:
Czy komuś udało się odtworzyć z USB plik w formacie WMV9 ?
U mnie bez powodzenia, komunikat "Niedostępny".
W specyfikacji jest wymieniona obsługa WMV9 :confused:


Okazuje się że odtwarza WMV9, ale nie HD. Prawdopodobnie do rozdzielczości 720 x .... (nie mylić z 720p). Trochę to rozczarowujące w zestawieniu z panelem Full HD.
 

jaskol

New member
Aktualizacja oprogramowania

PiotrM_ napisał:
Okazuje się że odtwarza WMV9, ale nie HD. Prawdopodobnie do rozdzielczości 720 x .... (nie mylić z 720p).

Wysłałem zapytanie do Philipsa, czy uwzględnią odtwarzanie WMV9 720p przy nastepnej aktualizacji oprogramowania.

Mam pytanie do osób które aktualizowały oprogramowanie TV.
Czy zauważyliście jakieś zmiany na plus ?
 

marianin

New member
jaskol napisał:
Mam pytanie do osób które aktualizowały oprogramowanie TV.
Czy zauważyliście jakieś zmiany na plus ?

Ja nic nie zauważyłem. Choć miałem nadzieję, na szybsze działanie Net TV.
BTW
TV po podłączeniu do sieci sam sprawdza czy jest dostępne nowe oprogramowanie i zaraz potem pyta się czy zmienić. Jest to na tyle irytujące, że dla świętego spokoju zmieniłem :)
 
Do góry