nowa promocja w "N"

Kilervw

New member
W sprawie enki polecam nhdtv.pl/forum/, promocja świąteczna opisana tu nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=9704. Telefonicznie i przez net umowa na 12m:krol: , w punkcie - 24m.



Pozdr.
 

krolik28

New member
Witam,
Znalazłem w regulaminie punkt dotyczący zamawiania przez neta/telefon i to prawda z tymi 12 miesiącami. Ta informacja jest w regulaminie, Rozdział: II Definicje pkt 10. Ale czy ta promocja tzn ta świąteczna obowiązuje na 100%, biorąc na okres 12 miesięcy??
 

artss

New member
Tak! Pytałem się 10 razy jak zamawiałem , wiec chyba nie kłamią ;). Swoją drogą, www enkowe już śmiga i można zamawiać online!
 

trade

Klub HDTV.com.pl
vip
Zamawiałem dziś przez internet i zaznaczyłem opcję z recorderem. Po wypełnieniu danych itp i kliknięci "Wyślij" pojawiła się informacja z podziękowaniem za złożenie zamówienia z informacją, że wystąpił problem przy składaniu zamówienia. Domyślam się że chodzi o to, że nie mają recorderów. Moje pytanie to czy to wysłane zamówienie zostało przyjęte i będzie realizowane czy też powinienem jeszcze raz złożyć zamówienie.
 

Richel

New member
Ja dzisiaj zamawiałem przez tel. (na www nie chciało przyjąć mojego numeru prawa jazdy) i niestety jest jedna przykra informacja. Wysyłka za kilkanaście dni i do tego najgorszą firmą kurierską - OPEK.
Jeden plus jest taki, że jak aktywuję 1 stycznia to mam 4 miesiące pakietów gratis (miesiąc bieżący + 3 kolejne).
Recorderów brak - dają kupon na wymiane za 3 miesiące.

W tej chwili mam UPC jeszcze 2 miesiące, więc opóźnienie nie jest dużym problemem. Tylko jakość UPC jest fatalna na nowym LCD :roll:
 

zoltan

New member
trade z tego co pamietam to jak ja zamawialem n-ke przez internet 2 miasiace temu to po wyslaniu zamowienia trzeba je jeszcze bylo potwierdzic klikajac na link w meilu przyslanym przez n-ke. Z racji tego, ze wtedy w ciagu godziny od zlozenia zamowienia nie dostalem od nich zadnego meila zlozylem kolejne zamowienie i kolejne. W koncu dostalem meila, potwierdzilem i zamowienie zostalo przyjeta. A meile z tych pierwszych zamowien dostalem dopiero nastepnego dnia. Wiec jesli ty nie dostales takiego meila i nie potwierdziles zamowienia to pewnie zamowienia nie przyjeli do realizacji.

Richel napisał:
Jeden plus jest taki, że jak aktywuję 1 stycznia to mam 4 miesiące pakietów gratis (miesiąc bieżący + 3 kolejne).

Jestes pewny, ze tak wlasnie bedzie? Z tego co pisano na tym forum wydaje mi sie, ze licza sie np. 3 kolejne miesiace od dnia aktywacji, a nie 3 miesiace kalendarzowe.
 

Richel

New member
Tak mi powiedziała babeczka na Npartyline i tak też pisali ludzie na tym forum. Sądzę, że tak właśnie jest. Miesiąc bieżący + 3 pełne miesiące.
Pewnie tradycyjnie wyjdzie w praniu, jednak w/g umowy muszą dać 3 miesiące gratis - nie mniej. Kwestia tylko czy liczone od chwili aktywacji, czy pełne miesiące kalendarzowe.
 

trade

Klub HDTV.com.pl
vip
Nie dostałem żadnego maila od N-ki więc pewnie nic nie przyjęli. To spokojnie mogę zamawiać jeszcze raz. Thx zoltan za info.
 

Kondrus

New member
zoltan napisał:
trade z tego co pamietam to jak ja zamawialem n-ke przez internet 2 miasiace temu to po wyslaniu zamowienia trzeba je jeszcze bylo potwierdzic klikajac na link w meilu przyslanym przez n-ke. Z racji tego, ze wtedy w ciagu godziny od zlozenia zamowienia nie dostalem od nich zadnego meila zlozylem kolejne zamowienie i kolejne. W koncu dostalem meila, potwierdzilem i zamowienie zostalo przyjeta. A meile z tych pierwszych zamowien dostalem dopiero nastepnego dnia. Wiec jesli ty nie dostales takiego meila i nie potwierdziles zamowienia to pewnie zamowienia nie przyjeli do realizacji.



Jestes pewny, ze tak wlasnie bedzie? Z tego co pisano na tym forum wydaje mi sie, ze licza sie np. 3 kolejne miesiace od dnia aktywacji, a nie 3 miesiace kalendarzowe.
Ja miałem tak samo... ale nie wybierałem Recordera... Wybrałem zwykłego N box'a. Ale czekam jeszcze na mejla... Jak w Ciągu 24h nie przyjdzie mejl to zadzwonię...
 
Ostatnia edycja:

Dztka

New member
Panowie i Panie...

A czy jest mozliwosc podpisania gdzies umowy w Wawie gdzie dostane od reki nboxa albo nrecordera? nawet na 24 miesiace. Jestem dosc niecierpliwym czlowiekiem i wole zalatwiac takie rzeczy od razu :)

Pozdr
D.
 

trade

Klub HDTV.com.pl
vip
Maila raczej nie dostaniesz. Proponuje złożyć zamówienie telefonicznie (ja tak zrobiłem). Jeśli będziesz miał trudności z dodzwonieniem się do konsultanta n-ki to wejdź na forum n-ki i wyślij na priva do użytkownika Izolda info (imię nazwisko PESEL i numer telefonu) z prośbą o kontakt z tobą. Podaj mnie więcej porę dnia w której będziesz w mógł odebrać. Ja tak zrobiłem w odpowiedzi dostałem przybliżony czas w jakim konsultant się ze mną skontaktuje. Tak też się stało.
 

zoltan

New member
Dztka napisał:
A czy jest mozliwosc podpisania gdzies umowy w Wawie gdzie dostane od reki nboxa albo nrecordera? nawet na 24 miesiace. Jestem dosc niecierpliwym czlowiekiem i wole zalatwiac takie rzeczy od razu :)

Niecierpliwi placa wiecej. ;) Przy umowie na 12ms. za rok mozna sie zalapac na kolejna promocje. Podobno sa teraz problemy z recorderami, ale szukaj tutaj - Warszawa i aby ci jeszcze bardziej ulatwic - Sklepy Germanos.
 

Dztka

New member
No wlasnie na tym caly MYK polega jak mozna sprzet dostac od reki to moze gdzies przyczaje Recordera :)

Rozumowanie godne Głupiego i głupszego ale po 8h pracy dajcie mi ludzie spokoj z intelektualnymi wyzwaniami :)
 

zoltan

New member
Dzwon, chodz, pytaj, moze ci sie powiedzie. Ale te problemy z recorderami to sa nie od dzis, wiec mozliwe, ze juz wszystkie salony z nich wyczyscili, zwlaszcza w Wawie.
 

Dztka

New member
:( :( :(

ALE JA CHCE!!!!!!!!!!!!!!:( :(


Sorki za emocje :)

No wiec ruszam do ataku, jak tylko uda mi sie znalezc choc jeden salon z takowym sprzetem - dam znać RODACY HD

Pozdr
D.
 

bestfilm

New member
Ja wogóle sie nie mogę dodzwonić :/ ale faktycznie lepiej zamówić lepiej przez telefon, niż w salonie. 12 a 24 miesiące - duża róznica
 
Ostatnia edycja:

Dztka

New member
Moze i duza ale przynajmniej masz od reki sprzet - dzis go podlaczasz i jak sie uda zarejestrowac cieszysz sie LIGA MISTRZOW I INNYMI CUDOWNYMI PROGRAMAMI W SWIETA. I to na recorderze ktory udalo mi sie wyrwac (przed ostatni) w Saturnie przy ul.Głębockiej (Wawa) !!!

JA przestałem sie oszukiwać - przeskakiwanie z tymi promocjami, przenoszenie jednych do drugich to juz nie dla mnie. Czlowiek z biegiem czasu chce pewnej .... stabilizacji. (Wnioski po przejsciach z Ideą - pozniej ORange, TP, UPC, ASTER itd....)

Takze zycze wam kochani powodzonka w zaukipe, mi sie udało :) Trzymam kciuki!!

Pozdr
D.
 

bestfilm

New member
Udało mi sie wczoraj dodzwonić (czynne 24h/dobe) i zamówić zestaw N. Recorderów juz brak - ale jest kupon umozliwający darmową wymianę po 3 miesiącach. W sumie warto poczekać pare dni i na święta mieć fajowy prezent :eek:k:
 
Do góry