nowa promocja w "N"

fajny52

New member
Witam
Jest nowa promocja w "N". Wszystkie pakiety są za 0 zł przez 3 miesiące potem kolejne 3 miesiące za 38 żł. Aktywacja dekodera HD 0 żł, a także dostaje się kupon uprawniający w przyszłości wymianę dekodera HD na dekoder HD z nagrywarką za 0 zł. Czy ktoś z Was wie na ile miesięcy jest podpisywana umowa?
 

zoltan

New member
Ten miesiac w ktorym aktywujesz + 3 kolejne miesiace kalendarzowe. Aktywujesz na poczatku danego miasiaca to masz 4 miesiace gratis. Aktywujesz na koncu danego miesiaca to masz gratis 3 miesiace i kilka dni.
 

artss

New member
Jak to jest, że na www "N" nie można zamówić tej promocji?
czy to znaczy, że jak chce umowe na 12mc, to musze korzystać z promocji tam zawrtej, a może zapomnieli jeszcze zmienić?

nsklep.n.pl/nSklep/wybor_promocji.html

Jak już się dorwałem do głosu :-D to mam jeszcze kilka pytań odnośnie eNki:
1. Czy zamawiają telefonicznie eNkę mogę podpisać umowę na 12mc? nie
tracąc nic na promocji?
2. Jakie dokumenty są potrzebne do zawarcia umowy "na odległość"?
3. Po odebraniu sprzętu mam 7 dni na aktywację, czyli do czasu aktywacji
nie będę miał możliwości sprawdzenia sprzetu oraz programów platformy?.
4. Czy istnieje jakakolwiek możliwość zamówienia dekodera z nagrywarka
bez konieczności wykupu abonamentu VODu?

Dzięki za info.
 

Andre_NBH

New member
Witam!

Ja również czekam tylko na to, aż bedzie mozna zamowic zestaw z ta nowa promocja przez neta;) bo umowa na 12 miesiecy wraz z ta promocja jest nie do przegapienia ;)

Czy ja dobrze rozumiem, ze jesli wezme dekoder z nagrywarka to 3 miesiace VOD mam za darmo, a pozniej moge z tego zrezygnowac? :)

Pozdrawiam
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
tak, możesz zrezygnować bez problemu, z hdo+filmbox+cinemax też możesz zrezygnować bez problemu. N daje te opcje na test. Minimalna opłata po 6 miesiącach to 48zł za 3 płatne pakiety a 4 informacyjny gratis.
 

artss

New member
- umowa telefoniczna jest na 12mc! (dzwoniłem z komóry ok. 12tej, bez problemu się dodzwoniłem)
- za free 3 pierwsze miesiące na wszysto, później 38zł, a po półroku trzeba wybrać trzy pakiety (48zl),
- HBO i Cinemax do 4 misiecy gratis (do końca marca),
- Wraz z przesyłką dostajemy kupon i za trzy miesiace można wymienić w sklepie nboxa na nrecordera za free, a do tego dostajemy na dwa miesiące gratis VODu (jak będziemy mieli nagrywarkę). Jak nam się nie spodoba, a pewnie tak bedzie :D, rezygnujemy i cieszymy się nrecorderem.

Promocja wypasiona. Ja juz czekam na przesyłke. Mysle, że będzie na poczatku przyszłego tygodnia.
 

machtomi

New member
witam,
wlasnie zamowilem nowa promocje,
mam nadzieje ze przed swietami dostarcza:)

tak jak jest napisane wyzej,
wszystko sie zgadza z tym ze w chwili obecnej nie ma recorderow,
dlatego sprzedaja zwykle HD.. a po 3 miesiacach mozna wymienic za free :)
 

grzybu81

New member
Witam
Czy ktoś z was może już odebrał promocyjny sprzęt? Interesuje mnie jak wygląda umowa, czy nie ma tam żadych haczyków. A może mogę gdzieś podejrzeć wzór umowy? Pytam dlatego, że sam osobiście nie bede mogl odebrac sprzetu, a co za tym idzie przeczytać umowy.
 

yarson

New member
no a ja sie wkurzyłem ...
Zamawiałem n-ke 29 listopada i dzis dostarczyli mi nbox-a.
Ale niestety w pudle miałem tylko papier z info o promocji "wszystkie pakiety za 38 zł." :/

Jeszcze bede dzwonił i sie dowiem bo myślałem że pakiet promocyjny świateczny mnie obejmie jak podpisałem umowę dziś...
 

krolik28

New member
Witam,
Ktoś tu napisał, że zamawiając N w tej np: promocji świątecznej, przez neta podpisujemy umowę na 12m, a idąc do punktu sprzedażny na 24m czy to prawda? Szukałem na stronce N i forum N i nic. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz + np jakiś link do info itd
 

horak

New member
Witam,

Wczoraj byłem w punkcie sprzedaży telewizji N w Media Markt i pytałem się o czas trwania umowy. Powiedzieli, że 24 miesiące. Nic nie wiedzieli o umowach na świąteczną promocję N zawieranych na 12 miesięcy.

Proszę napiszcie czy w tej promocji lepiej opłaca się mimo ceny aktywacyjnej 99 pln wziąć nbox recorder chociaż nie korzystałbym z VOD czy brać zwykły nbox biały??? Z tego co wyczytałem to chyba lepiej wziąć recordera ponieważ aktywacja 99 pln to jedyna opłata poniesiona w związku z jego kupnem, a póżniej nie jesteśmy zobligowani do korzystania z VOD. Czy dobrze rozumiem ???
 

dzerni

New member
No i strona "n"- ki zdechła :D chyba zbyt wiele osób chciało zamówić przed świętami ... Wczoraj wieczorem jeszcze lekko "zipała" a dzisiaj juz out :(
 

grzybu81

New member
Ktoś tu napisał, że zamawiając N w tej np: promocji świątecznej, przez neta podpisujemy umowę na 12m, a idąc do punktu sprzedażny na 24m czy to prawda? Szukałem na stronce N i forum N i nic. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz + np jakiś link do info itd

Tak to prawda. Teraz nie podesle Ci linka bo stronka n nie działa, ale ten zapis jest w regulaminie promocji jak i w ogolnym regulaminie, że umowy zawierane na odleglosc, czyli przez neta lub telefon są podpisywane na 12 m-c.
A z tego co wiem recorderow nie ma w tym momencie. Mozna zamowic zwykly dekoder HD i dostaniesz od razu kupon, z ktorym po 3 miesiacach mozesz wymienic za darmo swoj zwykły dekoder na ten z recorderem.
Pozdro
 
Ostatnia edycja:

trade

Klub HDTV.com.pl
vip
gdzie to jest napisane ze jak zamawiam n-ke przez internet to mam umowę na 12 miesięcy a nie ma 24.
Drugie pytanie: czy jak zamówie n-ke z promocja świateczna z recorderem przez internet albo przez telefon to dostane kurierem od razu recorder czy najpierw nbox bialy z kuponem na wymiane za 3 miesiace? I czy z VOD na pewno moge zrezygnować po dwu miesiącach? Bo babka z Saturnie mowila cos ze spoko dwa miesiace gratis ale potem dalej musze korzystac z VOD.

Sorki odpowiedz na czesc mojego pytania jest w poscie wyzej. Nadal aktualne jest jednak pytanie dotyczace VOD.
 
Ostatnia edycja:

artss

New member
Tak możesz zrezygnować. Często osoby w sklepach opierają się na poprzednich promocjach, bo nowych jeszcze nie doczytali, ewentualnie nikt ich nie poinformował o zmianach. Smutne, ale prawdziwe i nie chodzi tutaj tylko o platformy... Często jest tak, że idąc do sklepu po uprzednim zasięgnięciu "języka w necie" więcej wiesz o danym sprzęcie niż sprzedawca :???:
 
Do góry