Nowa "promocja" N`ki

conley

New member
Z początkiem listopada ma ponoć pojawić się nowa oferta N`ki (kumpel mi coś mówił). Czy ktoś mniej więcej wie co zaproponują?
Pytam bo jestem właśnie "na wyborze" platformy i nie wiem czy czekać.

Z góry dzięki!

Marcin
 

MarcusGawin

New member
Czekać czekać,będą nowe promocje jak co coku przed świętami:D .Takich oczekujących jest cala masa.Ja też czekam i nie wim co brać n-recorder czy n-box(obecnie posiadam) z tego co chłopaki na forum piszą to oficjalnie ma być turbo recorder w sprzedaży od 4.11:bober:
 

smyrko1

New member
turbo już jest dawany dla nowych abonentów, chodź na razie jest tylko 250gb ale widnieje informacja że po ukaktualnieniu będzie 500gb.

Obecna promocja jest całkiem fajna bo ma się dekoder za 38zł... a kto wie co będzie w ofercie świątecznej...
 

rilicek

New member
smyrko1 napisał:
turbo już jest dawany dla nowych abonentów, chodź na razie jest tylko 250gb ale widnieje informacja że po ukaktualnieniu będzie 500gb.

Czy to jest fakt potwierdzony, czy jakaś kolejna miejska legenda? Na stronach N'ki na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji o nBox Turbo (oprócz forum oczywiście). Zamówiłbym recorder w aktualnej promocji on-line gdybym wiedział, że przyślą mi wersję turbo.
 

conley

New member
no i zamówiłem przez internet n`ke w tej promocji za 38zł prze 6 miesięcy - 23 października. dzisiaj mamy 3-go listopada i przesyłka do mnie dalej nie dotarła a pojawiła się nowa oferta cyfry.
i teraz mam pytanie dla zorientowanych: czy jeśli w końcu dotrze do mnie kurier z n`ką to mogę nie popisywać umowy i będzie ona wtedy nieważna i nieobowiązująca?
 

SIM-SAT

Banned
Teoretycznie tak, bo podpisywałeś umowę "na odległość" i wg. kodeksu handlowego, masz 10 dni na odstąpienie od umowy, bez podania przyczyn.
Ale może niech jeszcze ktoś to potwierdzi.
 

MarcusGawin

New member
A ja uważam że kuriera śmialo możesz odprawić (tym bardziej po długim okresie oczekiwania) bo to kurier wiezie umowę do podpisania.a jak nie podpiszesz to nie ma zadnej umowy.A tak poza tym od jutra nowa promocja w N-ce:blagam:
 

awujotka

New member
Bez reklam
conley napisał:
no i zamówiłem przez internet n`ke w tej promocji za 38zł prze 6 miesięcy - 23 października. dzisiaj mamy 3-go listopada i przesyłka do mnie dalej nie dotarła a pojawiła się nowa oferta cyfry.
i teraz mam pytanie dla zorientowanych: czy jeśli w końcu dotrze do mnie kurier z n`ką to mogę nie popisywać umowy i będzie ona wtedy nieważna i nieobowiązująca?
To strasznie długo do ciebie jedzie. Ja zamówiłam 30.10 wieczorem (przez telefon) i już dzisiaj mam dekoder w domu. Jest z nowej serii CLRA, czyli upgrade oprogramowania i będzie Turbo.
Monituj u nich. Ewentualnie jak chcesz możesz umowę rozwiązać w ciągu 10 dni, zgodnie z kodeksem cywilnym i regulaminem N-ki, gdyż jest to umowa zawarta na odległość, poza siedzibą przedsiębiorstwa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry