NOWA PROMOCJA MM: PS3 80GB + FIFA 09 = 1399zl

Jussi

New member
Bez reklam
No prosze bardzo ladna promocja w Łodzi. Liczac ze Fifka min 150zl to konsolka z padem wychodzi nam 1250zl :)

ps333.jpg
 
Ostatnia edycja:

Banzai

New member
Chyba żenią ją z małą marżą, bo konsola miała nie tanieć.
Wiem, że ceny są ustalane w każdym MM z osobna.
Mam kumpla na grach i sam decyduje jakie ceny wystawić. Oczywiście ma limity.
Poza tym gazetkowe promocje rządzą się swoimi prawami. Promocja minie i znów będzie drożej :???:
 

k0val

New member
31 października wchodzi nowa konsola ps3 z 160gb nie wiadomo jeszcze oficjalnie jakie zmiany będzie miała oprócz dysku więc myślę ze ta promocja w MM to przed tym ;)
 

ProSiaczek

New member
NIe chcąc zakładać nowego wątku, przyłaczę sie do tego topicu, gdyż został poruszony temat PS 160GB.

Moje pytanie jest następujące: Czy dla zwyłego śmiertelnika, nie jakiegoś maniaka (swoje dobre czasy skończyłem na etapie Amigi :) ) potrzebna jest wersja 160GB czy spokojnie wystarczy 80GB.

Planuje zakup ze względu na możliwość odtwarzania filmów BD (70%) i czasami pogrania (30%).
 

Michal1064

New member
Kolego ProSiaczek ja mam 40Gb od 10 mies i nie udało mi się jej zapełnić powyżej 30Gb

PS3 kupiłem głównie do grania
95% gram
5% internet, dema i trailery z PS Store

Moim skromnym zdaniem 80 spokojnie Ci wystarczy a jak nie to zawsze możesz podmienić dysk na większy.

Ci 2 koledzy o których wyżej pisałem już wrócili z MM z nowymi świeżymi PS3 80GB z promocji 1399 + Fifa09
;)
 

Mefju

New member
@Up
Mistrzu , no nieźle ja za dużo nie ściągam a na mojej 40'stce i tak za mało miejsca ;D

Ogólnie najbardziej opłaca się (wg. mnie) kupić sobie tą 40 GB nówkę z załóżmy MM dokupić sobie dysk 150 GB i jest fajnie.Pozdrawiam ;)
 

bobik007

New member
Bez reklam
większy dysk zawsze się przyda, ja mam 320gb i jestem mega zadowolony, wrzucam sobie filmy w hd (poezja dla oka), sciagam gierki, trailery itp. no i wcale nie trzeba się wiele wykosztować, a montaż jest dziennie prosty, pozdr
 

Bambolo82

Banned
Zulafan napisał:
A jak wygląda sprawa piractwa na PS3?? Można już włączyć piraty tak jak w XBOX czy jeszcze nie ?
Typowe. Na szczęście nie, bo inaczej te same gry wychodziłyby na obie platformy, a Sony nie inwestowałoby pieniędzy i czasu w produkcję takich innowacyjnych gier ekskluzywnych jak Gran Turismo 5, Afrika, Singstar, Eye Toy Pet, Eye Toy Judgment, Motorstorm, Heavy Rain, Buzz Quizz, Little Big Planet, Uncharted, Killzone 2, Yakuza, Warhawk, SOCOM itd. itd. itd. itd. itd.

Te gry są dostępne tylko na Bluray Disc i trzeba za nie zapłacić. Większość z tych gier to wynalazki i innowacje. Nowe gatunki, różniące się od 1000 innych FPS i TPP. Większość z nich wykorzystuje technologie unikalne Playstation - Cell BE, Sixaxis albo Eye Toy. Ktoś ciężko pracował, wsadził i zaryzykował fortunę żeby je wymyślić, wyprodukować i wydać. Tylko na Playstation 3, z założeniem że tych gier nie można będzie piracko ukraść.

Kup sobie Xbox'a360, bo PS3 nie jest dla ciebie. Jak się przekonasz że za gry i wartościową rozrywkę należy płacić to kup sobie PS3. A tak ściągaj za darmo pirackie odtwórcze gry-klony FPS, TPP. Obojętnie, czy na PC Windows czy Xbox'a360. To wszystko Microsoft i to samo przez to samo.

Jak coś jest za darmo, no to wiadomo... GTA4 jest dobre...jak na grę za darmo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry