Nowa plazma 50

Gulgoi

New member
W tym tygodniu kupuje na 100% TV plazmowy Samsung PSA656/PSA756 i tak się zastanawiam czy abt Panas z serii PY80 nie będzie lepszy. Zalezy mi na Full hd pod filmy z kompa i czasem gry. Gdzieś wyczytałem że panas nie za dobrze sobie radzi e ze skalowaniem z pc. Samsung podobno nie ma z tym problemów - nawet jesli to plazma. Seria kuro odpada bo za droga. Nie ukrywam,ze chce aby TV dobrze współpracował z kompem bo na 100% będe filmy oglądał z x264 a gry to czasem bo mam monitorek 22.
 
Samsung PDP 50A656

W trybie PC do wyboru łącza D-sub i HDMI. TV w trybie PC ma funkcję autodopasowania, automatycznie wykrywa bieżącą rozdzielczość karty grafiki. Efekt jest znakomity, nie trzeba się bawić w skalowanie, TV sam "wypełnia" obrazem 50" ekran.
 
Piszę na temat TV z tytułu mojego posta, czyli Samsung PDP 50A656. Nie wiem co potrafi 50A756. Przypuszczam że w trybie PC radzi sobie tak samo dobrze. W dziale plazm Samsunga są wątki poświęcone osobno jednej i drugiej plaźmie. Proponuję tam zadawać pytania szczegółowe. Odnośnie Panasonica. Byłem zainteresowany serią PY80 z przekątną 46". Poniekąd Panasonic nie chciał żebym go kupił - nie były dostepne. Zainteresowałem się Samsungiem a ponieważ 50" był tańszy niż 46" Panasonic, wybrałem Samsunga. Jestem zadowolony.
 
Do góry