Nowa odsłona hdtv.com.pl

Sansei6

Member
Bez reklam
Może i będzie nieźle, tylko narazie bardzo jasne jakoś i mało "wyraźne", słabo sie odrózniające kolejne posty, jak dla mnie ;)

No i nakładają się napisy np. w "zarejestrowany"/"posty"
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
to jeszcze dodam, polskie znaczki w FF nie wiem jak w IE
zauwazylem ze niektorych linkow prawie nie widac, jakies zoltawe
 

bartolinio

New member
mi te jasne kolory kompletnie nie odpowiadają... forum stało się mało czytelne, nie widać różnicy między kolejnymi postami, trzeba się wpatrywać, a nie o to przecież chodzi...
po staremu było o niebo lepiej ;)
 

sam650

New member
To, że są mniejsze literki - przeboleję, bo w końcu mam Firefoxa i mogę sobie powiększyć. Ale to, że nie ma czarnego tła - już nie.
Zmiana na gorsze. Zdecydowanie.
 

Foxxx24

New member
Moim zdaniem w takiej kolorystyce forum stało się mniej czytelne i podłączam się do głosów przedmówców,iż wcześniej było lepiej;)
Grafika mogłaby zostać,ale nie w tych kolorach;)

Pozdrawiam
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Kochany adminie.
Może chciałeś dobrze, ale jednak my wolimy stare śmieci :D Nawet logowanie automatyczne mi przestało działać :(
 

Fanek

New member
Bez reklam
jak wchodze w jakiś dział nie widze gdzie są nowe wypowiedzi po tych ikonach teraz, wcześniej było to widoczne od razu.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Gdybym miał wymienić rzeczy które mi się nie podobają w nowym "lejałcie" to prawdopodobnie dostałbym jakiegoś zapalenia ścięgien w palcach bo nie podoba mi się w nim nic także opiszę w skrócie - w starym grało wszystko a w nowym nie gra nic. Jest nieczytelnie, niewygodnie, zupełnie nieprzejrzyście i bolą oczy a funkcji "znajdz moje posty" szukałem i nie znalazłem...
 
Ostatnia edycja:

mireck

New member
Najlepiej gdyby te skórki był przeciwstawne żebyśmy mieli jakies porównanie, jestem nowy więc nie wiem jak było wcześniej ale wiem że wzrok aż tak się nie męczy gdy jest ciemniejsze tło.
 

Alf2

New member
uwazam, ze wybor skorki bylby optymalny,chocby z wyborem 3 mozliwosci: na czarnym, szarym i i nowym, jasnym tle.

Nowa propozycja wymaga przyzwyczajenia- nie jest znowu najgorsza- rozjasnia umysł ;)
 
Do góry