Nowa Kukurydza nadchodzi!!!

wiatrak

Active member
Bez reklam
No czytam nasze forum od czasu powrotu z pracy, i nikt jeszcze nie wspomniał o nowym odtwarzaczu NMT? :roll: ;)

Kilkanaście stron w wątku założonym dziś rano:
http://www.networkedmediatank.com/sh...d=23731&page=1


C-200-rc-antenna.jpg
c-200-backpanel-antenna.jpg

W końcu wygląda to (niemal) jak sprzęt od wieży, a co najważniejsze ma wspierać odtwarzanie płyt BD, poprzez umieszczony w zatoce (być może także zewnętrzny?) napęd BD! :)


Cena i termin rozpoczęcia sprzedaży jeszcze nieznane... :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
fajnie, jak widac ostatni tydzien ciekawie sie zapowiada, mysle ze w wakacje, a moze dla producentow po wakacjach np wrzesien bedzie pare takich perelek i okazja do robienia przez producentow kasy, jestem od jakiegos czasu na etapie kupienienia czegos, ale co chwile cos sie ma pojawic.
Trzeba poczekac

ale dla mnie wystarczy
- HDMI 1.3
- odtwarzanie wszystkiego :)
- odtwarzanie blu ray z dyski
- mozliwosc podpiecia blu-ray z kompa
- sata i esata
- avchd

i

odpowiednia cena i przyszlosciowy sprzet
 

blant

New member
SCALEO E P4M-915GDI-LF .... K. dźwiękowa - ALC880

Daj sobie na images.google.pl, wklep model plyty bedziesz mial foto tylu tego sprzeta. Na tylniej sciance jest analog 5.1, spdif, coax oraz chyba 2xJack. Minusem tego sprzetu jest to, iz posiada tylko i wylacznie scart oraz vga.
 

krysiek

New member
blant napisał:
SCALEO E P4M-915GDI-LF .... K. dźwiękowa - ALC880

Daj sobie na images.google.pl, wklep model plyty bedziesz mial foto tylu tego sprzeta. Na tylniej sciance jest analog 5.1, spdif, coax oraz chyba 2xJack. Minusem tego sprzetu jest to, iz posiada tylko i wylacznie scart oraz vga.

wkładasz jakąś nową płyte i masz 7.1 oraz HDMI z tyłu :p
Prawda jest taka, że tego typu sprzęty są strasznie drogie.
Wg mnie lepiej jest kupić obudowę (np takie scaleo) a do środka wrzucić wszystko co potrzebne.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
no wlasnie o to chodzi, ze sa drogie w porownaniu do kompa, ciekawe to, ale za slaby procek mozna wlozyc z tego co widze, ale 1080p wymagajace, ale tutaj jest o popcornie wiec wole sie na tym skupic tutaj,
jak mozesz zalozyc nowy watek i opisac co i jak chetnie poczytam
 
Do góry