no jak to jest z tym plastikiem vs. drewno?

romario77

New member
jak czytam opinie na temat danych modeli zestawów kina domowego np na ceneo to wszyscy jednogłosnie krytykuja jakosc głosników w plasitkowych obudowach . Tak ja wiem ze wiekszośc zestawów do 2000pln to plastik ale sa tez zestawy w drewnie lecz zaden z nich nie posiada opinii, wiec jak to jest niby kosztuja niektóre tyle samo co plastikowe zestawy a jednak nikt ich nie kupuje czy klientów odstrasza rozmiar kolumn itp? jak to jest?
 

jpablo

New member
Kolego pozostaje Ci posłuchać. Od razu nabierzesz własnej opinii. Wszystko zależy jaki masz budżet. Ja chwilowo miałem przemyślenie na tani zestaw kina domowego, ale po krótkiej prezentacji bardzo szybko zmieniłem zdanie. Będę sobie dawkował szczęście wkurzając żonę, że wydaję na siebie, a nie na nią.
 

romario77

New member
a wiec moze Ty cos zaproponujesz do 2000PLN wiem ze to niewiele ale audiofilem nie jestem choć lubie dobre brzmienie....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jpablo

New member
Coraz bardziej przychylam się do opinii, że w tej cenie nic dobrego nie kupisz. Wydasz 2k i później będziesz sobie pluł w brodę, że jednak jakość nie ta. Ja postanowiłem zacząć od TV+BD. Podepnę to pod obecną wieżę stereo i na początek wystarczy. Jak nazbiera się kupka mamony dokupię kolejny klocek.
 

romario77

New member
rozumiem, jesli chodzi wiec o BD to jakie bys mi polecił podpiąc pod plazme TX-P55st60e majac na uwadze filmy i blue ray?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry