nKa, kody pilota, kopanie leżącego

PeterMac

New member
Bez reklam
ja bede próbował jutro nstp.

1286, 1296, 1303
0003, 0049, 0055, 0396, 1101, 1285, 1286, 1287, 1288, 1361, 1756
1286, 1603, 1990
 

freshq

New member
Widzę, ze nie tylko ja mam ten problem. Próbowałem na sony od w574o i nie dało rady. Skubańce wszystko zabezpieczyli, karty nie można wykorzystać w innym dekoderze, pilota nie można dostroić.... Dobrze, że przynajmniej ofertę i ceny mają na dobrym poziomie.
 

sh95

New member
Odświeżam temat po latach :)

Mam onkyo TX-NR509, miałem przez pewien czas starszą wersję stb ADB od Multimedii i kod z tabelki (żeby było śmiesznie nie STB, a od SAT TV) działał dobrze. Jakiś czas temu tuner kablówki padl, więc wymienili mi na nowy. Niestety, tego już mi pilot od Onkyo nie chce obsłużyć :( A co dziwne, zostawili mi starego pilota od kablówki i działa!

Czy może ma ktoś działający kod pilota Onkyo do obecnych kablówkowych tunerów ADB ?
 

szeff

New member
Witam.
Mam amplituner Onkyo tx-nr 807 i udało mi się skonfigurować pilota od niego, tak że obsługuje wszystkie inne urządzenia włącznie z n-ką. Nie wiem jak starsze amplitunery, ale ten ma w pamięci kody do różnych urządzeń. Wystarczy wybrać w menu wejście, pod które jest podłączone urządzenie, typ urządzenia, firmę i amp. załadowuje po kolei kody, a my potwierdzamy, czy działa. O dziwo, w pamięci był też wpisany dekoder n-ki. Najlepsze jest to, że mając już wybrane jakieś urządzenia, można programować dodatkowe klawisze, które ewentualnie potrzebujemy, a nie ma ich w podstawowej konfiguracji.
Mam nadzieję, ze to komuś pomoże.
Pozdrawiam

Kolego, czy mógł byś udzielić szczegółów jaki kod Twój amplituner złapał? Mam onkyo tx-nr626 i za cholere nie moge tego sparowac z dekoderem N. Jak włączyc to automatyczne skanowanie?
 

szeff

New member
Odświeżam temat po latach :)

Mam onkyo TX-NR509, miałem przez pewien czas starszą wersję stb ADB od Multimedii i kod z tabelki (żeby było śmiesznie nie STB, a od SAT TV) działał dobrze. Jakiś czas temu tuner kablówki padl, więc wymienili mi na nowy. Niestety, tego już mi pilot od Onkyo nie chce obsłużyć :( A co dziwne, zostawili mi starego pilota od kablówki i działa!

Czy może ma ktoś działający kod pilota Onkyo do obecnych kablówkowych tunerów ADB ?

A podaj kolego ten kod SAT TV sprawdzę czy u mnie pójdzie. Ja mam Onkyo 626...
 
Do góry