Niskie kolumny podłogowe

Drunk

New member
Bez reklam
Witam, co las głów to nie jedna. Szukam podłogówek dla rodziców, ograniczają mnie w tym niestety pewne wytyczne:

- wysokość max 75cm
- kolor orzech
- estetyczne wykonanie

Budżet powiedzmy 3000zł, napędzać będzie je denon pma-720ae. Jeśli macie jakieś ciekawe typy to piszcie ;)
 
D

Deleted member 121090

Guest
Tylko zwrócę uwagę, że przetwornik wysokotonowy najlepiej gdyby był na wysokości zbliżonej do wysokości umiejscowienia uszu słuchacza.
Nie sądzę, żeby słuchali siedząc na podłodze.
 

mors111

Active member
Bez reklam
Witam, co las głów to nie jedna. Szukam podłogówek dla rodziców, ograniczają mnie w tym niestety pewne wytyczne:

- wysokość max 75cm
- kolor orzech
- estetyczne wykonanie

Budżet powiedzmy 3000zł, napędzać będzie je denon pma-720ae. Jeśli macie jakieś ciekawe typy to piszcie ;)

swojego czasu przy takich wymiarach brałbym z takim budżecie jaki masz takie :

COUPLET

do tego małe podstawki i masz super kolumny

w Sopocie jest sklep w którym kupisz takie kolumny lub zamówisz "pod kolor"

grają bardzo dobrze , nisko schodzą jak na "niewielkie" wymiary
 
Ostatnia edycja:

Drunk

New member
Bez reklam
O takie konkrety właśnie mi chodzi ;)

Ja chyba tak właśnie bym zrobił.. nie jestem pewny ale na wys. 75 cm kolumnę podłogową wyszukać to może być problem..
Dlatego założyłem wątek, bo większość podłogówek zaczyna się od 84cm, a szafka tv przy której mają stać ma właśnie 75cm i nie mogą wystawać ponad nią.

Monitory niestety odpadają ponieważ standy nie zostaną zaakceptowane i wylądowałyby bezpośrednio na podłodze, a do takiego barbarzyństwa nie można dopuścić. Liczy się tylko wygląd i rozmiar, a pozostałe parametry mają znaczenie drugorzędne o ile pierwsze dwa warunki zostaną spełnione.
 
Ostatnia edycja:
Do góry