Niski amplituner?

digel

New member
niski amp.

Od pewnego czasu także poszukuję niskiego amplitunera (wąska szafka; mały pokój). Ze względu, że jestem posiadaczem tv oraz kameryHD od Sony, uwagę moją zwróciły dwie pozycje. HT-SF470 (jeszcze nie ma w Polsce) oraz HT-AF5 ( wzmacniacz podobnej klasy wbudowany w suba). Miałem wybrać któryś z nich, lecz wczoraj przeglądając amerykańską stronę sony (com), zauważyłem na stronie poświęconej blu-ray BDP-S570 (na fotografii w komplecie z nim) niski amplituner który nie znam. Czy może ktoś coś o nim wie, czy może jest to tylko atrapa dla celów marketingowych.
 

majki__

New member
Odkurzę temat. Wysokość w szafce to 13cm.
Pojawił się jakiś ampli niski warty zainteresowany? Wiem, że jest ten JVC, do tego jest także wspomniany w temacie marantz nr 1501. Nikt jednak nie wyraził zdania na temat tego sprzętu. Niestety ani na ceneo, ani na allegro nie moge znaleźć żadnego z tych ampli, więc ciężko trochę znaleźć polską cenę i opinie na temat tego sprzętu.

Ktoś ma/słuchał/doradzi? Jeśli do tego handlujesz sprzętem, to poproszę ofertę na PW :) Potrzebne jeszcze będą dwa głośniki (jamo 606 może?). Pokój 20+8 metrów (8 to otwarta kuchnia)
 

siwyyy77

Member
Odgrzeję temat...
Coś ciekawego pojawiło się obecnie z niskich ampli... wysokość max 13cm. choć ze względu na wentylację lepiej niższy ;)
 

Scrollek

New member
Proponuje Marantz NR1504 wysokość 105mm, będziesz miał 2cm luzu, lub mocnijszy brat NR1604 wyskokość taka sama.
 
Do góry