niewygodne wypowiedzi....

Status
Zamknięty.

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Na przykład LED Samsunga 6000/6500 , który w tym przedziale cenowym mógł by konkurować z Sharp, Tośhiba ,LG , ampli Pioneer / Onkyo/Denon ,( oczywiście w zbliżonym przedziale cenowym)-dość częste pytania o te marki , Blu Ray Sharp / JVC / ostatnie niższe modele Pioneer czy LG. Przecież Forum posiada wielu pasjonatów różnych marek sprzętu RTV .
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Ehehehe, bo padne, udowodnijcie, że Wy nie macie interesu w tym co piszecie?



Nie da się?? no rzeczywiście nie da się tego zrobić :), jakby ten cały KIKI był taki słaby i by się w ogóle nie znał to raczej nikt by się jego nie pytał, a jakby do tego polecał buble, to w dobie internetu raczej by było sporo wpisów na ten temat i podobnie jak w 1 przypadku nikt by od niego nic nie chciał.

faktycznie - trudno jest udawadniac ,ze nie jest sie wielbladem...
w tej dyskusji nie wymieniony zostal zaden nick ,a slowo "sprzedawcy" uzywane jest caly czas w liczbie mnogiej.... czemu w takim razie twoj wybor padl od razu na moderatora KIKI ?! problem polega wlasnie na tym ,ze moderatorzy sa jednoczesnie sprzedawcami ,zarobkujacymi na forum i o ile to nikomu nie przeszkadza , to stosowane przez nich praktyki wykorzystujace posiadana "wladze i autorytet" (bo status "moderator" z tym sie wiaze) coraz wiekszej liczbie uzytkownikow-juz tak !

a co do polecania wyrobow "nie w pelni funkcjonalnych" ... przyklad pierwszy z brzegu :
przez dwa lata polecany byl jako bezproblemowy sprzet ewidentnie niedopracowany pomimo ,ze wielu uzytkownikow w co najmniej kilku watkach i kilkudziesieciu (jesli nie kilkuset) co chwila zglaszalo jakies z nim problemy ! ba ! moderatorzy-sprzedawcy przez caly ten czas aktywnie uczestniczyli w tych dyskusjach ciagle zapewniajac ze "u nich jest ok!" ?! tak wiec swiadomie wprowadzali w blad przyszlych uzytkownikow bedacych ich klientami !
malo tego...:grin: - jeden z nich na moj post stwierdzajacy ,ze jako dystrybutor mial mozliwosc przebrania egzemplarzy i wybrania dla siebie sztuki wolnej odpowiedzial- " nie!- jako dealer..." :grin:

btw. doceniam jego rozbrajajaca szczerosc....:grin:

nie sadze ,aby takie "zagrywki" udaly sie komukolwiek gdyby nie status "moderator".....

ps.nie mam zamiaru oczerniac jakiejkolwiek marki ani juz tymbardziej jakichkolwiek uzytkownikow takowej. chcialem opisac jedynie zasade dzialania "forumowego marketingu" a nie dyskredytowac jakiekolwiek wyroby.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dyskusja dalej się toczy a nikt żadnych konkretów nie podaje. Skoro coś wam przeszkadza proszę o dokładną próbę rozwiązania problemu. Wiele jest osób, którym się nie podoba, że ich wypowiedź/wątek został skasowany z tego czy z innego powodu.

Rozumiem, że osoba handlująca nie może być pasjonatem sprzętu z założenia. Sam kiedyś handlowałem i sprzedawałem za ladą i byłem pasjonatem i polecałem to co uważałem, że jest
dobre.

Tak się składa, że sam posiadałem model o którym mowa w poruszanym wątku, czyli amplituner HK i nie miałem z nim problemów i nie wybierałem z 1 z 10, bo wiedziałem, że są wadliwe. Przykładów można mnożyć z plazmami z green ghostingiem, z buczeniem, pykaniem i innymi wadami. Słuchałem także innych wyrobów i uważałem, że w tamtym czasie był jednym z najlepszych w swojej klasie, czy to czyni mnie jakimś spiskującym? Czy nie mogłem polecać go jako bez wad?

@ mat74

Po przejrzeniu tematu, o którym wspomina mat74. Jeśli skierowałbyś takie wypowiedzi w stosunku do mojej osoby z miejsca zostałbyś zbanowany na stałe. Poziom Twojej wypowiedzi nie tylko obraża ludzi reklamujących się aktywnie na forum, ale także użytkowników. Ponieważ posty zostały usunięte nie będę podejmował dalszych kroków regulaminowych. Świadome stosowanie mocno pejoratywnych + obraźliwych stwierdzeń reguluje początek regulaminu.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
..?
dodam że niebieskich jest chyba coraz mniej

moze pomogloby jasne okreslenie czego wlasciwie moga oczekiwac oplacajacy abonament
czlonkowie "klubu hd" ? oczywiscie daje to dostep do testow , ktorych jednak -jak wynika z postow jego czlonkow - zarowno ilosc jak i czestotliwosc nie jest w zaden sposob okreslona.
niejasna jest rowniez polityka "znizek"- nie twierdze ,ze jest zla ! nie widze nic zlego w tym ,ze stali uzytkownicy forum wspierajacy finansowo jego rozwoj (przynajmniej tak mi sie wydaje...;-)) uzyskuja rabat w przypadku zakupow u jednego z moderatorow-sprzedawcow (jego calkiem rozsadne posuniecie marketingowe) .czy jednak nie byloby o wiele prosciej gdyby chociaz ta "znizka" byla wyraznie okreslona ? jestes "niebieski"- masz x% rabatu, wiesz za co placisz...
 

Bucek

Banned
w wątku informacje wszystkie dotyczące tematu - bez względu na ich wydźwięk zostały zachowane . Informacje wykraczające po za temat - zostały usuniętę i bedą usuwa zawsze - zgodnie z regulaminem.
Wszystkie produkty są przedstawiane z wadami i zaletami.
Każdy ma prawo wypowiadać się merytorycznie.
Dziwi mnie osobiście jedynie fakt że człowiek z takim doświadczeniem i szcunkiem jak Ty - używa w wątku słów obrażający użytkowników forum (przekupki, frajerzy) . Nie tylko pomylił Ci się wątek ale również FORUM.
Regulamin określa zasady i z całą stanowczością będzie egzekwowany.

żaden ze zwrotó użytych przez kolegę nie był obraźliwy ...

przekupka - nie jest wulgaryzmem ani obelgą, no chyba, że mój polonista posiadający doktorat właśnie z tematyki zajmującej się wulgaryzacją jezyka, to idiota ....

co wiecej, kolege nigdzie nikogo nie nazwał idiotą, użył zwrotu "łapanie frajerów" co teżnikogo nie obrażało a odnosiło się tylko do do ogólnego zjawiska ...

jest to kolejna manipulacja moderatora, nic więcej ...

Co to za dzielenie ludzi na czarnych i
białych ? Wy jesteście czarni czy biali ?
Dzięki forum ja , moja rodzina i znajomi kupili
dużo sprzętu i ośmielamy się być zadowoleni (dzięki Kiki)
Jeśli uważasz że możesz obrażać nas użytkowników
Używając słów frajer.
To pocałuj mnie w dupę .Skoro
wolno pisać wszystko to wal się .
I nie obrażaj innych.

jeśłi nie odróżniesz rzeczowej dyskusji o problemie i wypowiadania się na pewne tematy używajac zwrotów ogólnych i szerokich znaczeniowo od bezpośredniej i osobistej obrazy to zaprawdę, szkoda czasu na jakiekolwiek dyskusje z tobą ....

nie ! uzylem sformuowania "szukaja frajerow" , skoro poczules sie "frajerem" to wybacz ,ale nie moja wina....


gość ma po prostu problem z asertywnością i poczuciem własnej wartości i zawsze bedzie innych obwiniał o własne złe samopoczucie lub negatywną samoocenę :p

tak już jest, że niektórzy zajmują się mnożeniem bytów ponad potrzebę zamiast zajac się poszukaniem realnej przyczyny problemu ...

tak juz jest i nic na to nie poradzisz :p. an i Ty, ani ja ani nikt inny ...

nawet Sartre sobie nie poradził :p
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
"chyba" jest dobrym określeniem.

Jakbyśmy mogli napisać o nadchodzących testach, czyli opisać ile ich będzie, kiedy jakie tak by było zrobione. W klubie wyraźnie jest napisane, iż subskrypcja dotyczy DOSTĘPU DO OBECNYCH TESTÓW, a nie przyszłych ponieważ nie jesteśmy w stanie zagwarantować ani ilości ani modeli etc. Staramy się aby było ich jak najwięcej.

@Bucek

Przykro mi, ale ocenę poczucia innych użytkowników, proszę zostawić innym. Użyte zwroty celowo zostały zabarwione pejoratywnie i obrażały użytkowników. To, że nie obrażały Ciebie, nie znaczy, że nie obraziły innych.

"gość ma po prostu problem z asertywnością i poczuciem własnej wartości i zawsze bedzie innych obwiniał o własne złe samopoczucie lub negatywną samoocenę :p" - Ta wypowiedź świadczy wyłącznie o Twoim stosunku do innych

Proszę wypowiadać się na temat. Proszę podać propozycje rozwiązań, wg którego forum może działać lepiej. Reszta postów takich jak powyżej będzie kasowana.
 

arczik

New member
moze zrobcie jakis ranking,tabele produktow o przedziale cenowym ktore uwazacie za najlepsze w danej kategorji odnoszac sie do testow wlasnych,uporzadkujcie to jakimis gwiazdkami i krotkim uzasadnieniem,moze tez sugerowana cena dla "niebieskich" rozjasnila by sytuacje oraz regulamin zakupu-gdzie pisac i do kogo a dyskusje o sprzecie zostawcie uzytkownikom.
 

media

New member
Cześć frajerzy
Założyciel wątku twierdzi że każdy
Kupujący za pośrednictwem forum to frajer

Ty pkomp może czujesz się frajerem bo nie protestujesz
Przeciw nazywanie Cię Frajer

Ja kupiłem sprzet dzięki temu forum
i nie czuje się frajerem.
Polecam form bo dowiedziałem się wielu
rzeczy których nigdzie nikt mi podpowiedział tak profesjonalnie jak
Tu . Na innych forach nikt Mi wogole nie odpowiedział
Na zapytanie
Polecałem i zawsze będę polecał Forum
znajomym i rodzinie


Dzięki
 

pkomp

New member
Kolego nikt mnie frajerem nie nazwał - nie zauważyłem również by Ciebie ktoś wyzywał od frajerów.Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to najlepiej wogóle się nie odzywaj bo potem są takie kwiatki że ktoś wyrwie słowo czy zdanie z kontekstu, nie zrozumie i wypisuje bzdury.
"Szukanie frajera" to inaczej szukanie kogoś komu się wciśnie chłam ale....nie raz się spotkałem że jest używane nawet gdy sprzedaje się bardzo dobre i polecane rzeczy - ot tak się czasem potocznie mówi na klientów.
Czy został sprzedany Ci chłam?Czy ktoś z forum nabił Ciebie w butelkę?
Widzę że zadowolony jesteś więc powinieneś być i masz do tego prawo !!!
Więc wyjaśnij dlaczego czujesz się frajerem?
I w tym momencie to ty wyzywasz rozmówców od frajerów....

Na przyszłość więcej rozumowania podczas czytania bo polski język przyjemny ale ruszenia mózgownicą wymaga...

Adminie godzinka na forum się nie zgadza - późni się o 1
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ponieważ zamiast podać odpowiedź na pytanie postawione w wątku temat schodzi na manowce zostaje zamknięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry