Niewielki (32-37") TV do ok. 1500 zł

torell

New member
Witam,
Potrzebuję kupić dobry telewizor dla rodziców (obecnie posiadają CRT Sony 21 cali) do odbioru programów z kablówki bez zbędnych bajerów. Nie będą korzystać z WiFi, tym bardziej z technologii 3D.
Nie ukrywam, że przyzwyczaili się do marki Sony, ale to już pewnie nie ta sama jakość co 20 lat temu. W każdym razie wybrałem takie modele:
Sony KDL-32W655a
Toshiba 32HL933
Ewentualnie z większych Sony KDL-40R470A

Czy coś z tego jest warte uwagi? Ewentualnie co innego w tym przedziale cenowym? Myślałem jeszcze o Sharpie, ale ponoć spadła trochę jakość.
 
Ostatnia edycja:

torell

New member
Temat nieaktualny. Pojechałem dzisiaj do sklepu i zobaczyłem na półce Panasonica TX-P42x60E za 1449 zł. Nawet się nie zastanawiałem. Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował.
 

digitalus

Banned
Witam
Bedzie dobrze sie sprawowal.Telewizor z oryginalnym panelem plazmowym panasonica z japonii.Z ostatniej czynnej fabryki paneli plazmowych w amagasaki.Made in japan.Telewizor juz kupiles czy dopiero bedzie dostarczony?
Panasonic_epphpqw.JPG
 
Ostatnia edycja:

torell

New member
Kupiłem, sam przywiozłem do rodziców, rozpakowałem, podłączyłem i wszystko fajnie, trochę buczy. Ja mam u siebie TX-P42X10E i też trochę buczy, aczkolwiek mniej. Zastanawiam się tylko, czy nie przesadziłem z wielkością, bo narazie siedzą ok 1,5 m od TV. Jak powieszę na ścianie to będzie ok 3 m.
 

c@rlos

New member
Kupiłem, sam przywiozłem do rodziców, rozpakowałem, podłączyłem i wszystko fajnie, trochę buczy. Ja mam u siebie TX-P42X10E i też trochę buczy, aczkolwiek mniej. Zastanawiam się tylko, czy nie przesadziłem z wielkością, bo narazie siedzą ok 1,5 m od TV. Jak powieszę na ścianie to będzie ok 3 m.

No to git.
Daj znać jak wygląda obraz z tej kablówki z odległości 1,5m, bo mi kolega digitalus też polecił tą plazmę...:cool: http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/105864-jaki-tv-32-37-a.html
Aktualnie w Media E. jest za 1333zł więc cena tym bardziej mnie przekonuje do tego "wyświetlacza" tylko nie wiem czy z tej odległości da się oglądać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do tej odległości przydałby się fullhd bo będzie widać grubą kratkę na ekranie - piksele.
 
Do góry