Nieduży TV pod ps5

Goldie

New member
Witajcie,
Chciałbym kupić telewizor pod konsolę nowej generacji ps5 z hdmi 2.1. Pokój niestety nie jest za duży stąd zależy mi na niewielkim rozmiarze.


1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? ~20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ~2,5-3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1, głównie 2, czasami 4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - niestety głównie bokiem ~30 stopni
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stojący
6. Jak słońce świeci w pokoju? tv ma okno za plecami, słońce w godzinach 10-14 w stronę oglądających
7. Jaki masz obecnie telewizor? plazma panasonic 42'
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? dobre kolory do oglądania sportu oraz ma dobrze współgrać z konsolami ps4/ps5
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: (4K, HD, SD)? kablówka HD, laptop, konsola
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? dekoder nc+ (wkrótce 4k), ps4/ps5
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? 4-6h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? -
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? sport, film, gry
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? sporadycznie
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - ps4/ps5, tv koniecznie z hdmi 2.1
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczór
17. Preferencje co do wielkości? chciałbym nieprzekroczyć 50', jeżeli nie będzie nic dobrego 55' ostateczność
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? w ledach które widziałem straszne kolory np. trawy na boiskach
19. Preferencje co do marki? zupełnie obojętne, oby parametry były ok
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? chciałbym wydać nie więcej niż 3-3,5k

Z góry dzięki za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale nie to że nie dobry, ale najlepszy będzie do tych potrzeb 55";
- LG 55Nano 863 z HDMI 2,1
Teraz masz na BF dla niebieskich członków forum w specjalnym pakiecie.
 

Goldie

New member
Minęło trochę czasu, wtedy nie zdecydowałem się na zakup. Obecnie jestem przekonany, że trzeba wymienić sprzęt na nowy. Wymagania w zasadzie te same poza trzymaniem się jednak wielkości 55'. Celuję w Samsunga lub LG (Philips chyba odpada ponieważ ambilight się nie sprawdzi z racji okna za tv). Co obecnie będzie najlepszym wyborem?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Korzystać warto z najnowszej oferty gdzie wybrane Oledy są w rewelacyjnych cenach od poniedziałku.
 
Do góry